Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Ale Paweł - po asfalcie?  Powinieneś go taplać w błocie po szyję kierowcy 😂


Tylko niełatwo znaleźć coś fajnego w jego zasięgu… ale poszukam :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pmwas napisał(-a):


Tylko niełatwo znaleźć coś fajnego w jego zasięgu… ale poszukam :)

 blisko masz błędowska zima...:)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima? Oj nie, zimować będzie w garażu. Drogę posolą i będzie od spodu rudo… tzn rudziej ;)

 

C99CF7F5-4749-4232-BF7A-46FD762C0F17.thumb.jpeg.e9941ae7453b3333e7702dcff5a421f3.jpeg
 

Slodziaczek, prawda :) ?


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie zbliżaj się do wschodniej granicy, bo Ukraińcy pomyślą że Ruskie sołdaty zabłądziły i cię ustrzelą.  :D :D :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPIS !!!!

 

 

STARY ZEGAREK Z DEWIZKĄ Z PUSTYNI EGIPTU?-WYKOPKI 12857258178 - Allegro.pl

 

 

 

MEGA UNIKAT JEST TO KIESZONKOWY ZEGAREK Z DEWIZKA Z EGIPSKIMI MOTYWAMI SZCZERZE MÓWIĄC NIGDY TAKIEJ DEWIZKI NIE WDZIAŁEM ZEGAREK NA MOJE OKO MA PONAD 100 LAT MYŚLE ŻE MOŻE POCHODZIĆ Z POCZĄTKU W XX WIEKU KOMPLETNY ALE NIE MOŻNA GO NAKRĘCIĆ SĄDZE ŻE WYMAGA PRZEGLĄDU ZEGARMISTRZOWSKIEGO ....KUPIONY OD ZNAJOMEGO PODRÓŻNIKA KTÓRY CO NAJMNIEJ 3 RAZY W ROKU LATA DO CIEPŁYCH KRAJÓW GÓWNIE DO EGIPTU ....OPOWIADAŁ ŻE CHODZĄC PO PUSTYNI NIEDALEKO KARNAKU DOLINY GROBOWEJ FARAONÓW EGIPTU POSZEDŁ DALEKO NA PUSTYNIE ŻEBY PRZEKONAC SIĘ Z JAKIEJ ODLEGŁOŚCI WIDAĆ DOLINĘ W PISAKU ZOBACZYŁ COŚ BŁYSZCZĄCEGO I TO BYŁ TEN ZEGAREK Z DEWIZKĄ W EGIPCIE PRAWIE NIGDY NIE PADA DESZCZ ZATEM ZEGAREK MÓGŁ LEŻEĆ NA PUSTYNI I 100 LAT   ....WYKOPKI STRYCHOWE  PO KOLEKCJONERZE STAROCI.....LEGALNIE NABYTE I OPŁACONE W WYNIKU WYMIAN KOLEKCJONERSKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paweł Bury. napisał(-a):

OPIS !!!!

 

 

STARY ZEGAREK Z DEWIZKĄ Z PUSTYNI EGIPTU?-WYKOPKI 12857258178 - Allegro.pl

 

 

 

MEGA UNIKAT JEST TO KIESZONKOWY ZEGAREK Z DEWIZKA Z EGIPSKIMI MOTYWAMI SZCZERZE MÓWIĄC NIGDY TAKIEJ DEWIZKI NIE WDZIAŁEM ZEGAREK NA MOJE OKO MA PONAD 100 LAT MYŚLE ŻE MOŻE POCHODZIĆ Z POCZĄTKU W XX WIEKU KOMPLETNY ALE NIE MOŻNA GO NAKRĘCIĆ SĄDZE ŻE WYMAGA PRZEGLĄDU ZEGARMISTRZOWSKIEGO ....KUPIONY OD ZNAJOMEGO PODRÓŻNIKA KTÓRY CO NAJMNIEJ 3 RAZY W ROKU LATA DO CIEPŁYCH KRAJÓW GÓWNIE DO EGIPTU ....OPOWIADAŁ ŻE CHODZĄC PO PUSTYNI NIEDALEKO KARNAKU DOLINY GROBOWEJ FARAONÓW EGIPTU POSZEDŁ DALEKO NA PUSTYNIE ŻEBY PRZEKONAC SIĘ Z JAKIEJ ODLEGŁOŚCI WIDAĆ DOLINĘ W PISAKU ZOBACZYŁ COŚ BŁYSZCZĄCEGO I TO BYŁ TEN ZEGAREK Z DEWIZKĄ W EGIPCIE PRAWIE NIGDY NIE PADA DESZCZ ZATEM ZEGAREK MÓGŁ LEŻEĆ NA PUSTYNI I 100 LAT   ....WYKOPKI STRYCHOWE  PO KOLEKCJONERZE STAROCI.....LEGALNIE NABYTE I OPŁACONE W WYNIKU WYMIAN KOLEKCJONERSKICH

Wstaw to na aukcyjne złote myśli


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załoga, przykra wiadomość, zdjęć do kalendarza jest mało. Przedłużam termin nadsyłania zdjęć do 2022-11-20.

Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Załoga, przykra wiadomość, zdjęć do kalendarza jest mało. Przedłużam termin nadsyłania zdjęć do 2022-11-20.

Pomóżcie.

Dobra to postaram się cyknąć jak najwięcej zdjęć tego co mam pod ręką 😜


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2022 o 17:17, Enkil napisał(-a):

Lepiej nie zbliżaj się do wschodniej granicy, bo Ukraińcy pomyślą że Ruskie sołdaty zabłądziły i cię ustrzelą.  :D :D :D

 

 

No i wykrakałem, kilkanaście km odemnie, 7 km od granicy z Ukrainą unas w Polsce jakieś 4 godziny temu dwie Ruskie rakiety uderzyły w suszarnię zboża. Zginęło dwóch pracowników. Oficjalnie toczy się dopiero dyskusja co podać do wiadomości publicznej. Znajomy był na polu i widział lot i upadek obu rakiet , jedna nie wybuchła.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid05VjZM18MaNmsBTURri8Y4dYvjGFcDpUAPKoviHLtmtz8eKXdEsNjtFqRYp6RfikNl&id=100062343288753&sfnsn=mo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Enkil napisał(-a):

 

No i wykrakałem, kilkanaście km odemnie, 7 km od granicy z Ukrainą unas w Polsce jakieś 4 godziny temu dwie Ruskie rakiety uderzyły w suszarnię zboża. Zginęło dwóch pracowników. Oficjalnie toczy się dopiero dyskusja co podać do wiadomości publicznej. Znajomy był na polu i widział lot i upadek obu rakiet , jedna nie wybuchła.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid05VjZM18MaNmsBTURri8Y4dYvjGFcDpUAPKoviHLtmtz8eKXdEsNjtFqRYp6RfikNl&id=100062343288753&sfnsn=mo

 

Jprdl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozdro

Mam około 30km do granicy, może nawet i mniej


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Enkil napisał(-a):

 

No i wykrakałem, kilkanaście km odemnie, 7 km od granicy z Ukrainą unas w Polsce jakieś 4 godziny temu dwie Ruskie rakiety uderzyły w suszarnię zboża. Zginęło dwóch pracowników. Oficjalnie toczy się dopiero dyskusja co podać do wiadomości publicznej. Znajomy był na polu i widział lot i upadek obu rakiet , jedna nie wybuchła.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid05VjZM18MaNmsBTURri8Y4dYvjGFcDpUAPKoviHLtmtz8eKXdEsNjtFqRYp6RfikNl&id=100062343288753&sfnsn=mo

 

To bardzo złe wiadomości. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spadło. Musiało. Ruskie zawsze mieli taki rozrzut, że i tak dobrze, że na Berlin te rakiety nie poleciały. Nasze portale internetowe pokrzyczą, zadowolone że wreszcie mają "gorący temat" bo im pandemia wygasła, politycy ze wzmożoną siłą zaczną robić "swoje interesy" zadowoleni, że temat rakiet przykryje ich skutki, trochę co strachliwszych mieszkańców naszego pięknego kraju wyemigruje w obawie, że pójdą "w kamasz", a my i tak jutro, jak codzień, pójdziemy do roboty. Aaaa, no i nasi sojusznicy ze wzmożoną siłą zaczną nas przekonywać o swoim poparciu, po cichu ewakuując swoje placówki dyplomatyczne... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby na tym się skończyło ale te rakiety trafiły w terytorium NATO. 

Przypadkowo czy nie  - zginęły dwie osoby które były "pod opieką" NATO

A Biden zapowiadał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, renqien napisał(-a):

No spadło. Musiało. Ruskie zawsze mieli taki rozrzut, że i tak dobrze, że na Berlin te rakiety nie poleciały. Nasze portale internetowe pokrzyczą, zadowolone że wreszcie mają "gorący temat" bo im pandemia wygasła, politycy ze wzmożoną siłą zaczną robić "swoje interesy" zadowoleni, że temat rakiet przykryje ich skutki, trochę co strachliwszych mieszkańców naszego pięknego kraju wyemigruje w obawie, że pójdą "w kamasz", a my i tak jutro, jak codzień, pójdziemy do roboty. Aaaa, no i nasi sojusznicy ze wzmożoną siłą zaczną nas przekonywać o swoim poparciu, po cichu ewakuując swoje placówki dyplomatyczne... 

Na Berlin jakby spadły to nikt po tej stronie Ordy raczej by nie płakał. Reszta 100% zgoda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kchrapek napisał(-a):

Wy mnie tu nie straszcie bo ja na jutro wezwanie ma WKU dostałem... 😉

Jeszcze lepiej...


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Wy mnie tu nie straszcie bo ja na jutro wezwanie ma WKU dostałem... 😉

Hmmm... książeczka wojskowa, taka czarna z beznadziejnym zdjęciem... gdzieś miałem... ale to było ze trzydzieści lat temu! Nie ma szans, nie znajdę. Co mi za to grozi? 😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, renqien napisał(-a):

Hmmm... książeczka wojskowa, taka czarna z beznadziejnym zdjęciem... gdzieś miałem... ale to było ze trzydzieści lat temu! Nie ma szans, nie znajdę. Co mi za to grozi? 😱

25 lat grzywny albo 100zł więzienia


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.