Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yokaszin

CASIO G-9300 Mudman

Rekomendowane odpowiedzi

To jeden  z tych zegarków, co się zawsze na wierzchu nosi. I pomyśleć, że kiedyś jak widziałem kogoś, kto miał DŻI na wierzchu przed ściągaczem np. kurtki, to myślałem, że dla szpanu ;)

Czasem jest wręcz problem ubrać bluzę z niezbyt szerokimi rękawami, nie wspominając o koszuli, ale o futryny już nie haczę - zrobiłem sobie wprawkę z nieco tańszym modelem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten G-SHCI wygląda jak nowy. Może był użyty tylko kilka razy przez Mateja w tough-teście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie miał muda to bym już po niego jechał  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobita mi odpisała że w cale nie jest zmęczony i na żywo wygląda jak nowy, i że chce....uwaga....400 pln-ów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ten egzemplarz widziałem co najmniej 2 miesiące temu. Za te pieniądze to może jeszcze długo powisieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche strach na olx chyba kupowac, chyba ze ktos polecony. no jest.. :)

 

Popytaj na głównym wątku g-shock'ów - na 100% jest kilku kolegów z Wa-wy może ktoś Ci pomoże i odbierze osobiście wcześniej sprawdziwszy czy wszystko O.K.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popytaj na głównym wątku g-shock'ów - na 100% jest kilku kolegów z Wa-wy może ktoś Ci pomoże i odbierze osobiście wcześniej sprawdziwszy czy wszystko O.K.

dzieki, tak zrobie jak juz sie zdecyduje...

A co z dostepnoscia GW9300CM??? mozna to jeszcze kupic w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byly 9300DC na eglobalu? Z tego co czytalem w tym temacie to ktos nawet niedawno kupowal. Jaka cena byla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba nie było GW-9300 na e-global. GW-9400DC za to w dobrej cenie jest.

Musisz polować, jeśli zależy Ci na DC lub CM. Tutaj na bazarku, Allegro, eBay. W końcu ktoś się swoim nacieszy i postanowi puścić dalej ;)

Sam zastanawiałem się, czy CM nie sprzedać, chociaż niedawno kupiłem właśnie na bazarku, ale ilekroć zakładam na rękę, to mi przechodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9300DC... nie byłem przekonany po samych zdjęciach w necie, ale po tygodniu na łapie uważam, że jest BARDZO dobrze! Czytelność jak to w negatywie nie jest najmocniejszą stroną, ale wizualnie pasuje mi, jak nic innego dotąd. Czarno-zielony GG-1000 poszedł na półkę i chyba już tam zostanie :)

 

IMG_3579.jpg

 

fotka z kalkulatora ale będą z czasem lepsze...

Edytowane przez PiterM

Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię delikatnie temat, gdzie Panowie najlepiej i najtaniej obecnie zamówić moduł od wersji GW ?

Ktoś może niedawno robił operację  i montował w zwykłej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś pytałem o moduł go GW-9300, o ile nic się nie zmieniło -

 

 

335 zł + 17 zł koszt przesyłki, czas oczekiwania to 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, zostanę chyba przy wersji podstawowej... jak już dojedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy zaporowa - ja miałem plan na zakup używanego zwykłego muda i podmianę modułu. Muda kupiłem, sprzedałem ale podmiany nie zdążyłem zrobić  :P  Może następnym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G jakies 500 + moduł = 8xx

GW 1200

 

Tylko coś trzebaby zrobić z napisem na szybce

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.