Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Recommended Posts

Czy tylko ja nie widzę fotki?

Wymacane na szybie

Ja na telefonie też nie widzę...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Czy tylko ja nie widzę fotki?

Wymacane na szybie

Ja nie widzę ani na telefonie ani w kompie....

Mam wielką prośbę do Panów, potrzebuję kopertę do kieszonki trzy-dekielkowej  nakręcanie , na kluczyk , fi - 45mm od strony tarczy , od strony tylniego dekielka  fi- 42,5mm grubość werku łącznie z tarczą - 7,5 mm . Oryginał był ze srebra ale zaginął . Oto mechanizm - werk zegarka

Wątpię czy kiedykolwiek uda się spasować Ci ten mechanizm z kopertą ale próbować warto - tutaj jest aukcja takiej koperty wymiary ciut większe lub mechanizm zmierz dokładnie 

http://allegro.pl/koperta-srebro-84-875-czasy-dla-rosiji-i6670025639.html

Czy ktoś z kolegów chciałby się pozbyć współczesnej, stalowej koperty do Urala - albo ma możliwość pośredniczenia w zakupie takiej u naszych wschodnich braci?

O ile wiem nie ma stalowych kopert do Urala tylko chromowane.

O ile wiem nie ma stalowych kopert do Urala tylko chromowane.

W oryginale tak, ale Łukasz chyba o czymś takim mówi

http://allegro.pl/cccp-ural-w-stalowej-kopercie-super-stan-i6670508477.html

Tak, mam na myśli współczesną produkcję, widziałem taką w ubiegłym tygodniu na żywo, świetnie się prezentuje. Robią teraz takie w Rosji. Jak bym dorwał stalową kopertę urala, to miał bym sikora na rękę, którego w końcu nakładałbym bez wyrzutów sumienia. ;)

W oryginale tak, ale Łukasz chyba o czymś takim mówi

http://allegro.pl/cccp-ural-w-stalowej-kopercie-super-stan-i6670508477.html

Bardzo fajna, można zrobić sobie pasówkę na mechanizmie mołni (będzie pasowało) i wyjdą nowe pasówki tylko w krabie albo kupić urala tylko z ładną tarczą i zegarek jak się patrzy 

Gdyby ktoś kupował chętnie bym się podpiął z jedną sztuką

Kupię koło wychwytowe do mołni 3602. Ewentualnie proszę o namiary gdzie można dostać tę część, najlepiej w Warszawie.

Oferty proszę na PW.

Pozdrawiam

Marcin

Guest Yakovlev

Kupię koło wychwytowe do mołni 3602. Ewentualnie proszę o namiary gdzie można dostać tę część, najlepiej w Warszawie.

Oferty proszę na PW.

Pozdrawiam

Marcin

Przeglądnę u siebie, chyba jeszcze mam

No to jak zbieramy zamówienia na koperty do Urala czy Mołnii, to ja też poproszę :-)

A tak przy okazji, odkąd Aukro.ua padło, macie jakieś sposoby na handel ze wschodem? Te nowe serwisy aukcyjne na Ukrainie pozwalają na rejestrację z Polski?

No to jak zbieramy zamówienia na koperty do Urala czy Mołnii, to ja też poproszę :-)

A tak przy okazji, odkąd Aukro.ua padło, macie jakieś sposoby na handel ze wschodem? Te nowe serwisy aukcyjne na Ukrainie pozwalają na rejestrację z Polski?

Tu się łatwo rejestruje i porusza. Kupować można bez ograniczeń, zalecam wcześniej kontakt ze sprzedawcami. Wielu to starzy znajomi z aukro:

https://newauction.com.ua/auth

Guest Yakovlev

...zalecam wcześniej kontakt ze sprzedawcami. ...

Wcześniejszy kontakt jest KONIECZNY.

Chociażby w celu ustalenia sposobu płatności ale ważniejsze - kosztów przesyłki.

Bo niektórzy nie chcą wprost odmawiać sprzedaży za granicę, w związku z tym podają zniechęcająco wysokie koszty przesyłki.

Przeglądnę u siebie, chyba jeszcze mam

Ok, dzięki. Jakby co to pisz na PW.

Cześć, bardzo chętnie zakupię jakiś radziecki zegarek. Chcę go aktywnie używać, więc musi być w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Tylko okrągłe tarcze. Może być bez paska. Budżet powiedzmy do 150 zł. Macie może coś na sprzedaż?

Wątpię czy kiedykolwiek uda się spasować Ci ten mechanizm z kopertą ale próbować warto - tutaj jest aukcja takiej koperty wymiary ciut większe lub mechanizm zmierz dokładnie 

http://allegro.pl/koperta-srebro-84-875-czasy-dla-rosiji-i6670025639.html

Serdeczne dzięki panie Pawle za okazałą pomoc .  Pomiary wykonałem bardzo dokładnie , tylko myślę czy jakiś pierścień redukcyjny by nie rozwiązał sprawy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.