Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Recommended Posts

Cześć!

Szukam paska 18mm, najlepiej NATO lub coś w tym rodzaju (do amfibii). Sprawa dosyć pilna.

Zależy mi na odbiorze osobistym - najlepiej Warszawa lub bliskie okolice.
Ewentualnie, chętnie przyjmę informację gdzie znajdę spory wybór pasków w rozsądnej cenie.

Cześć!

Szukam paska 18mm, najlepiej NATO lub coś w tym rodzaju (do amfibii). Sprawa dosyć pilna.

Zależy mi na odbiorze osobistym - najlepiej Warszawa lub bliskie okolice.

Ewentualnie, chętnie przyjmę informację gdzie znajdę spory wybór pasków w rozsądnej cenie.

Informacja

Prawie każdy a nawet każdy zegarmistrz ma paski i przeważnie mają również paski nato.

Zobacz w hurtowni Timepol.

Wymacane na szybie

Edited by Brat Pit

Poszukuję mesha 20 w kolorze srebrnym. Może ktoś ma na zbyciu. Nie musi być radziecki :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Guest Yakovlev

KUPIĘ

Amfibię Beczkę na chodzie lub nie, może być sama koperta, byle szkło było oryginalne i całe.

ZAWSZE AKTUALNE !!!

Koledzy poszukuję tarczy do pobiedy damki średnica tarczy 274 mm no i może gdyby przy okazji trafiły się wskazówki, też bym kupił.

post-77725-0-24624900-1484175073_thumb.jpgpost-77725-0-52360400-1484175104_thumb.jpgpost-77725-0-95862500-1484175129_thumb.jpg

Poszukuję dokładnie takiego Wostoka, w możliwie uszanowanym stanie, na chodzie, w nie wygórowanej cenie. Chętnie na bransolecie radzieckiej, ale może być też pasek lub sam zegarek. Jeśli ktoś ma na zbyciu proszę priv.

post-47884-0-72907300-1364156957.jpg

Witam!

Wostok Amfibia Automat 200m po pełnym serwisie, zachowana w bardzo ładnym stanie, na idealnym chodzie.

Cena 170zł z wliczoną wysyłką :) Pozdrawiam

19743855.jpg?1484184395

Guest Rafał75

Koledzy poszukuję tarczy do pobiedy damki średnica tarczy 274 mm no i może gdyby przy okazji trafiły się wskazówki, też bym kupił.

Nie ma Pobiedy "damki". ;) Przynajmniej w ogólnie znanym tego słowa znaczeniu.

Nie ma Pobiedy "damki". ;) Przynajmniej w ogólnie znanym tego słowa znaczeniu.

Dokładnie. To pobieda hermetika jest tyle, że co do oryginalności koronki to mam wątpliwości bo wygląda jak standardowa.

Guest Yakovlev

Dokładnie. To pobieda hermetika jest tyle, że co do oryginalności koronki to mam wątpliwości bo wygląda jak standardowa.

Mała Hermetika, bo były dwa rodzaje kopert z zakręcanym deklem różniące się średnicą.

Co do koronki racja - prawdopodobnie wymieniona. Ciekawe czy kominek się ostał ? ;)

Mała Hermetika, bo były dwa rodzaje kopert z zakręcanym deklem różniące się średnicą.

Co do koronki racja - prawdopodobnie wymieniona. Ciekawe czy kominek się ostał ? ;)

To były też duże hermetiki, nie wiedziałem :blink:

Taki Rakietowy zestawik do pozłacanej koperty (tarcza, wskazówki, a i werkiem nie pogardzę) by mi się przydał ;)

Do festiwalu życzeń dodam jeszcze, że najlepiej w ładnym stanie wizualnym :D

post-46446-0-49587800-1484239239_thumb.jpg

Guest Rafał75

Wygląda jak by kominek wcięło.

Zdecydowanie (z wszelkimi tego konsekwencjami :) ) kupię wskazówkę sekundową z grotem do wołny

Taką jak na tym zdjęciu (wszystkie zdjęcie wzięte z internetu)

post-88672-0-82368500-1484252964_thumb.jpg

Jakby ktoś miał, to też kupię sekundową do ałmaza, taką:

post-88672-0-70131500-1484253097_thumb.jpg

Ewentualnie mogę wymienić się na te fikuśne od wołny - za sekundowe oddam obydwie (godzina i minuta)

Takie:

post-88672-0-86697200-1484253051_thumb.jpg

Więcej życzeń nie mam :D

PORATUJCIE 

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Guest Wojciech1500

Kupię oryginalne szkło do slavy chorągiewki :) 

4. czajka -  przegląd robiony ok 3 lata temu od tego czasu na ręku kilka razy więc dokładności chodu nie znam, na szkiełku delikatna pajęczyna, dokładam drugie bez uszkodzeń, sprzedaję bez bransolety 25 + 6,50

post-58041-0-44807900-1484330385_thumb.jpg post-58041-0-31823600-1484330443_thumb.jpg

Edited by waski123

Guest liscak

Historia serwisowa nieznana, po nakręceniu ruszyły. Nr 1-3 po 50pln, nr 4-5 po 40pln + 6,5 poczta

1. 

2.sprzedana

3.sprzedana

4. sprzedana

5. 

Nr 1 biorę :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.