Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Adi napisał(-a):

Uuu denaturat :)

Ale smaczny 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,znajoma szuka deficytowy/nieosiągalny towar :MIDNIGHT POISON Dior - ktoś może pomóc ?


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy ,znajoma szuka deficytowy/nieosiągalny towar :MIDNIGHT POISON Dior - ktoś może pomóc ?

Będzie raczej ciężko. Do tego widzę, że cenowo też tanio nie będzie.
Ale jeśli poratuje znajomą odlewka, to kumpel chyba ma flakon i może odlać (25 zł/ml).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, lukebor napisał(-a):


Będzie raczej ciężko. Do tego widzę, że cenowo też tanio nie będzie.
Ale jeśli poratuje znajomą odlewka, to kumpel chyba ma flakon i może odlać (25 zł/ml).

A czy Twój znajomy nie ma tez do odlania Heaven Choparda..?🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo Amłaża inerlude...albo enclave...😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy Twój znajomy nie ma tez do odlania Heaven Choparda..?

Niestety chyba nie. Nie widzę u Niego w zestawieniu.
albo Amłaża inerlude...albo enclave...

Mogę poszukać.
Sam miałem oba flakony niedawno (ubytkowe).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukebor napisał(-a):


Niestety chyba nie. Nie widzę u Niego w zestawieniu.
 

😪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione w ciemno, ale zdecydowanie nie mój klimat.

Oddam po kosztach wysyłki, ew. co łaska na symboliczne piwo.

 

1998095571_Skra.thumb.jpg.ba9815116e0787fed11f7b3e9e67bb80.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford Neroli Portofino. Kto za, a kto przeciw? Wrażenia, trwałość, ogólna ocena - liczę na Wasze głosy. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mialem od TF to trwałość bardzo dobra, nie są „przycielesne” - otoczenie czuje. A sam zapach?Na pewno niuchałem ale skoro nie mam to nie przypadl mi do gustu( ja bardziej skórzany jestem w klimacie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Tom Ford Neroli Portofino. Kto za, a kto przeciw? Wrażenia, trwałość, ogólna ocena - liczę na Wasze głosy. 

 

Prosty zapach (ja takie lubię) zrobiony ma modłę wody kolońskiej. Liniowy (ja takie lubię). Po pół godziny czuć niemal czyste neroli, chociaż w składzie jest oczywiście znacznie więcej nut. U mnie trwałość miał przeciętną (4h), ale na mnie zawsze trwałość jest znacznie mniejsza niż u innych. Polecam, chociaż do niego nie wróciłem za sprawą Profvmvm Roma Acqua Viva, które zostały moim cytrusowym ulubieńcem. Pomimo tego, że teoretycznie to zapach na lato, to lubię go używać czasami teraz jak jest na zewnątrz od -3 do 3 stopni. Z TF miałem podobnie.

 

W perfumerii Quality Missala możesz online zamówić próbki. Stacjonarnie ich niestety nie sprzedają. Są za to stacjonarnie w Poznaniu przy ul. Paderewskiego 7 a tam, jeśli jednak wolisz nuty neroli niż cytryny Amalfi to możesz sprawdzić sobie Profvmvm Roma Neroli i Creed Neroli Sauvage.

 

https://perfumeriaquality.pl/pl/perfumy/pro-fvmvm-roma-acqua-viva-edp#/4-wariant-100ml

 

https://perfumeriaquality.pl/pl/perfumy/creed-neroli-sauvage-edp-100ml#/4-wariant-100ml

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Prosty zapach (ja takie lubię) zrobiony ma modłę wody kolońskiej. Liniowy (ja takie lubię). Po pół godziny czuć niemal czyste neroli, chociaż w składzie jest oczywiście znacznie więcej nut. U mnie trwałość miał przeciętną (4h), ale na mnie zawsze trwałość jest znacznie mniejsza niż u innych. Polecam, chociaż do niego nie wróciłem za sprawą Profvmvm Roma Acqua Viva, które zostały moim cytrusowym ulubieńcem. Pomimo tego, że teoretycznie to zapach na lato, to lubię go używać czasami teraz jak jest na zewnątrz od -3 do 3 stopni. Z TF miałem podobnie.

 

W perfumerii Quality Missala możesz online zamówić próbki. Stacjonarnie ich niestety nie sprzedają. Są za to stacjonarnie w Poznaniu przy ul. Paderewskiego 7 a tam, jeśli jednak wolisz nuty neroli niż cytryny Amalfi to możesz sprawdzić sobie Profvmvm Roma Neroli i Creed Neroli Sauvage.

 

https://perfumeriaquality.pl/pl/perfumy/pro-fvmvm-roma-acqua-viva-edp#/4-wariant-100ml

 

https://perfumeriaquality.pl/pl/perfumy/creed-neroli-sauvage-edp-100ml#/4-wariant-100ml

Dzięki za cynk - Paderewskiego. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś coś może powiedzieć o HdP Fidelis?

Ponoć ma działać w trybie bestii a ja tego prawie w ogóle nie czuję nawet bez użycia globalnego na nadgarstkach. Produkt z Notino więc może coś pozmieniali a cena dość spora aż boli siedzisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2023 o 00:21, mario1971 napisał(-a):

Tom Ford Neroli Portofino. Kto za, a kto przeciw? Wrażenia, trwałość, ogólna ocena - liczę na Wasze głosy. 

 

U mnie rządzą araby od wielu lat więc nie oceniam ale podaje ...

... Link do recenzji Marcina Budzyka.

(nieraz go czytam bo ciekawe słownictwo 🙄  i zna się na rzeczy).

 

https://nezdeluxe.pl/2012/08/tom-ford-neroli-portofino-lodowa-swiezosc-neroli.html

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listopadowe znajdy.

Runholz wyrasta na firme, ktora nigdy nie zawodzi. Mam wszystkie ich zapachy i wszystkie sa znakomite!

 

IMG_20231130_195904.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Listopadowe znajdy.
Runholz wyrasta na firme, ktora nigdy nie zawodzi. Mam wszystkie ich zapachy i wszystkie sa znakomite!
 
IMG_20231130_195904.thumb.jpg.681156210c99a5781ea046ed47f3a967.jpg

Co tak skromnie w listopadzie?
Podzielam opinię nt. Rundholz. Bardzo dobre zapachy.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wszystko dobrze u Ciebie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary Vetiver EDP vs. Parfum, ktoś porównywał 1:1? Ten pierwszy znam i bardzo lubię ale może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy edp niz parfum. Parfum jest tłusty, ciężki i mdły przynajmniej tak to osobiście odbieram i go nie kupię w przyszłości. Sporo recenzji jest w necie a Sephora zazwyczaj ma na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20231202_110916.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20231203_130346.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.