Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Dobry brutal nie jest zły 😁😁😁

 

 

Z urlopu w Polsce przywiozlem Przemyslawke  :lol:  rodzina w lekkim szoku zapachowym  :lol:

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

@Remy dzieki za cynk. Myslisz ze te mini 5ML to sa oryginaly? Nie wiedzialem ze w takich buteleczkach to bylo dostepne, myslalem ze to jakies odlewki sprzedaja.

Zazdroszczę zapasu 😪

 

 

Kwestia dopytania czy to oryginaly flakon.

Jakiś czas temu kupowałem na ebay.fr właśnie taką miniaturkę dla kogoś. 

Zapach było ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mirek 1969 napisał(-a):

Cześć. Ostatnio się natknąłem na taki perfum. Fajny  i  prawdopodobnie sam sobie go kupię pod choinkę. Jakieś opinie?  Dobre słowo. 

download.jpg

Jest trochę o nich na anglojęzycznej Fragrantice

Ormonde Man Ormonde Jayne cologne - a fragrance for men 2004 (fragrantica.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki leopardzik wjechał, cudne podrobiątko. Skopiowali to co  najbardziej charakterystyczne dla Memo AL ale oczywiście trwałość 4h jak i pikantne suche nuty kardamonu, kminu i szafranu są wypłaszczone.

Za to flakon jest super dopieszczony, ciężki z metalową czapką po prostu postarali się.

Końcówka zapachu robi się taka gładko mineralna jakby bazy wazelinowej albo zapach niebieskiego smaru do łożysk?

Za to ile kosztuje warto nabyć do psiukania na krótkie wyjścia.

 

Po głębszych testach stwierdzam, że ten podrabiany kotek może czyścić buty oryginałowi. Jedyną zaletą jest brak smrodu chemii.

Brak mu pazura i kręcących w nosie nut. To samo jest z tymi wynalazkowi Lattafy niby zachwyt publiki a jednak czuć taniość. W takich cenach nie można zbyt wiele oczekiwać.

 

IMG20231213213710_copy_600x1067.jpg

Edytowane przez polly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalcie się Panowie, bo za chwilę pewnie i ten wątek zamkną. W końcu, to też alkohol😁


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, piteks napisał(-a):

Chwalcie się Panowie, bo za chwilę pewnie i ten wątek zamkną. W końcu, to też alkohol😁

A co? Już się zaczęło? Zamykanie, wygaszanie😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie, proszę przestańcie robić aferę z powodu zablokowania wątków alkoholowych. Wątki są na razie zablokowane nie dlatego, że ktoś tak sobie wymyślił. Tylko dlatego, że przepisy dotyczące przeciwdziałaniu alkoholizmowi są bardzo restrykcyjne. Wy się z tego nabijacie, a finał może być na sali sądowej. Czy macie świadomość jak wysokie kary za to grożą ?  Aktualnie forumowe wątki z alkoholem  są w ocenie prawnej. Tylko wtedy kiedy okaże się że nie są naruszane  przepisy, wątki zostaną odblokowane. Może być też tak że potrzebny będzie specjalny dostęp do tych wątków , oświadczenia użytkowników o pełnoletności i regulamin. To nie jest kabaret ! I nie jest mi do śmiechu !

Wątku zapachowego nikt nie zamierzał i nie zamierza blokować. 
A tak na marginesie w tę sobotę na spotkaniu Świąteczno Noworocznym będą perfumy 😜  

Każdy z klubowiczów może wziąć w nim udział. Lista jest otwarta. Będzie sporo atrakcji i okazja do poznania bardzo ciekawych ludzi. 

 

Wszyscy dobrze się bawimy korzystając z forum, ale to niestety kosztuje. Więc może skorzystajcie z danych niżej i zróbcie dobry uczynek czyli przelew w dowolnej kwocie na rzecz klubu 🙂
 

Stowarzyszenie KMZiZ

00-427 Warszawa

ul. Dmochowskiego 4/2

 

Santander Bank Polska S.A.

Nr rachunku:   61 1090 1870 0000 0001 1236  5368

z dopiskiem:  na rzecz KMZiZ  lub  na klub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

 Może być też tak że potrzebny będzie specjalny dostęp do tych wątków , oświadczenia użytkowników o pełnoletności i regulamin.

 

 

Widoczność wątku dopiero po zalogowaniu i jednoczesne z logowaniem oświadczenie o pełnoletności powinno chyba załatwić sprawę, tak żeby treść nie była dostępna bez ograniczeń i dla niepełnoletnich.

Może trzeba się też zastanowić nad wątkiem "cygarowym".

O perfumy byłbym na razie spokojny chociaż nie wiadomo co jeszcze unia wymyśli 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co o perfumach, nożach, muzyce itp. mało tego w internetach, a nie czekaj może Ci sami ludzie mają inne zainteresowania i na forum jest takich więcej i fajnie spotkać się w jednym miejscu, a nie na dziesięciu forach.

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, piteks napisał(-a):

Chwalcie się Panowie, bo za chwilę pewnie i ten wątek zamkną. W końcu, to też alkohol😁

Czekaj czekaj jeszcze są noże, gary to tak na szybko coś by się Jeszcze znalazło a może na samym końcu zegarki 🤔🤔🤔

34 minuty temu, satanic napisał(-a):

A po co o perfumach, nożach, muzyce itp. mało tego w internetach, a nie czekaj może Ci sami ludzie mają inne zainteresowania i na forum jest takich więcej i fajnie spotkać się w jednym miejscu, a nie na dziesięciu forach.

Nie doczytałem do końca ale myśl ta sama 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mirek 1969 napisał(-a):

A tak moim zdaniem. Po co na forum zegarkowym wątek o alkoholu. Mało tego w internetach. 

Nie samymi zegarkami człowiek żyje, a to jest wątek "Po godzinach" żeby się wymieniać innymi zainteresowaniami, jestem wędkarzem i na forum też jest trochę wędkarzy na pewno wielu z nas lubi pichcić itd itd . 🤗🤗🤗 A z wątku o alkoholu kupiłem Bratu na 50tke za poradą forumowiczów butelczyne, bo nie jestem jakim wielkim znawcą , pokazywanie zegarków też może być uznane za kryptoreklamę 🤔🤔🤔 nic nie pokazujmy. Jak gotuję i daje przepis i piszę pomidory w puszce "Mutti" to też je reklamuję, ale one są po prostu dobre , to już nie będę mógł pisać jakiego wina używam do podlewania potraw , gulasz na wodzie a gdzie czerwone wino 🍷🍷🍷 itd itd itd. pozdrawiam 🤗🤗🤗

A byłem w muzeum "Polmosu" w Krakowie jak ktoś poszuka znajdzie w wątku Jak wyglądam, też mam usunąć bo propaguję 🤔🤔🤔

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt.: "Wątki są na razie zablokowane nie dlatego, że ktoś tak sobie wymyślił. Tylko dlatego, że przepisy dotyczące przeciwdziałaniu alkoholizmowi są bardzo restrykcyjne."

Tak, oczywiście.

Szczególnie m.in. na "Orlenie", czynnym w piątek i świątek przez 24 h, gdzie alkohol od którego uginają się półki zdaje się sugerować, jak ważny to zakup dla kierowców.

Jakoś umknęło mojej uwadze, aby firma (ta czy inna) otrzymała kiedykolwiek i jakąkolwiek karę.

I to jest kabaret, aczkolwiek zupełnie nieśmieszny.

 

P.S. Pamiątka z dzisiejszych marketowych zakupów.

To nie reklama oczywiście, lecz "katalog" i "karta" produktów, dostępne dla każdego.

 

20231214_133300.thumb.jpg.5b99e0fc0cfe7d9c59d66c6c359ef03b.jpg

 

Jednym słowem hipokryzja w czystej formie.

Ale jak mawiał klasyk - "Polska to jest bardzo ciekawa kraj". Dodałbym nieśmiało - była, jest i będzie.

 

 

P.S.2 Przypomniało mi się jeszcze jedno.

 

Na opakowaniach papierosów, czy innych wyrobów tytoniowych znajdują się np. widoki:

 

- plującej krwią dziewczynki, zgniłego uzębienia, zżartych nowotworem płuc, ludzi pod respiratorami, w trumnach, etc.

 

Nie widziałem natomiast na żadnej butelce z alkoholem widoku nikogo zarzyganego, upaćkanego ekstrementami, uwalonego na ulicy, w stanie delirium, etc. - co wcale nie jest rzadkością dla bardziej niż blisko z nim zaznajomionych...

Ciekawe dlaczego?  Wszak negatywne skutki zdrowotne i społeczne alkoholizmu są dużo bardziej dotkliwe niż palenia tytoniu.

Bo z tego jest dużo większa kasa dla producentów i państwa oczywiście.

Ale z alkoholizmem się walczy... Akurat. Kolejna ściema i tyle.

W myśl zasady "ciemny lud to kupi".

I tak się niestety dzieje.

Trochę zanadto się rozpisałem. Przepraszam, więcej nie będę.

 

 

Edytowane przez Kuklik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze zastanowił się nad wątkiem o broni....Ups i strzeliłem 🤣 sobie w stopę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, loco50 napisał(-a):

Ja bym jeszcze zastanowił się nad wątkiem o broni....Ups i strzeliłem 🤣 sobie w stopę 

A noże 😁😁😁 i wkurza mnie to że wszędzie w informacjach jak jakiś bandzior użyje noża to nożownik on jest bandziorem a   Nożownik W Cechu rzemiosł różnych to osoba wyrabiające noże i tyle w temacie 🤗🤗🤗

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Kuklik napisał(-a):

Szczególnie m.in. na "Orlenie", czynnym w piątek i świątek przez 24 h, gdzie alkohol od którego uginają się półki zdaje się sugerować, jak ważny to zakup dla kierowców.

Jakoś umknęło mojej uwadze, aby firma (ta czy inna) otrzymała kiedykolwiek i jakąkolwiek karę.

I to jest kabaret, aczkolwiek zupełnie nieśmieszny.

 

 

 

Uważam, że sprzedaż alkoholu na stacjach benzynowych jest wysoce niemoralna i powinna zostać zakazana.
Zulugula miał rację, niestety...

Edytowane przez Walter_87
literówki

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kuklik napisał(-a):

Cyt.: "Wątki są na razie zablokowane nie dlatego, że ktoś tak sobie wymyślił. Tylko dlatego, że przepisy dotyczące przeciwdziałaniu alkoholizmowi są bardzo restrykcyjne."

Tak, oczywiście.

Szczególnie m.in. na "Orlenie", czynnym w piątek i świątek przez 24 h, gdzie alkohol od którego uginają się półki zdaje się sugerować, jak ważny to zakup dla kierowców.

Jakoś umknęło mojej uwadze, aby firma (ta czy inna) otrzymała kiedykolwiek i jakąkolwiek karę.

I to jest kabaret, aczkolwiek zupełnie nieśmieszny.

 

P.S. Pamiątka z dzisiejszych marketowych zakupów.

To nie reklama oczywiście, lecz "katalog" i "karta" produktów, dostępne dla każdego.

 

20231214_133300.thumb.jpg.5b99e0fc0cfe7d9c59d66c6c359ef03b.jpg

 

Jednym słowem hipokryzja w czystej formie.

Ale jak mawiał klasyk - "Polska to jest bardzo ciekawa kraj". Dodałbym nieśmiało - była, jest i będzie.

 

 

P.S.2 Przypomniało mi się jeszcze jedno.

 

Na opakowaniach papierosów, czy innych wyrobów tytoniowych znajdują się np. widoki:

 

- plującej krwią dziewczynki, zgniłego uzębienia, zżartych nowotworem płuc, ludzi pod respiratorami, w trumnach, etc.

 

Nie widziałem natomiast na żadnej butelce z alkoholem widoku nikogo zarzyganego, upaćkanego ekstrementami, uwalonego na ulicy, w stanie delirium, etc. - co wcale nie jest rzadkością dla bardziej niż blisko z nim zaznajomionych...

Ciekawe dlaczego?  Wszak negatywne skutki zdrowotne i społeczne alkoholizmu są dużo bardziej dotkliwe niż palenia tytoniu.

Bo z tego jest dużo większa kasa dla producentów i państwa oczywiście.

Ale z alkoholizmem się walczy... Akurat. Kolejna ściema i tyle.

W myśl zasady "ciemny lud to kupi".

I tak się niestety dzieje.

Trochę zanadto się rozpisałem. Przepraszam, więcej nie będę.

 

 

Sklep a reklama to trochę co innego.

Napisy na opakowaniach papierosów wymuszają przepisy.

Na jednym i drugim państwo doskonale zarabia więc jedną ręką utrudnia a drugą sprzedaje, z kolei zakazy mają taki efekt jak prohibicja w Stanach - przejście do szarej strefy. Potrzebna jest edukacja a nie restrykcje.

Co do skutków zdrowotnych to bym dyskutował, palenie powoduje bardzo dużo chorób nowotworowych, układu krążenia i w ich wyniku zgonów  a o ile jeszcze w alkoholu spożywanym sporadycznie i w niewielkich ilościach można się dopatrzyć jakichś korzystnych efektów ( nawet zdrowotnych ) o tyle palenie nie ma absolutnie żadnych - poza generowaniem zysków dla producentów, pośredników i państwa.

Tutaj jednak wątki zostały zamknięte z powodów prawnych a nie etycznych. Jak tacy jesteście święci to dlaczego był tam taki ruch?

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem święty. Boże broń 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli reklama w sklepie to nie reklama. To właśnie wg mnie jest hipokryzją.

Tak się  składa, że w mojej pracy często mam do czynienia z osobami uzależnionymi.

Od różnych wynalazków, alkoholu najczęściej. Swoją drogą niewiele znam osób ostro pijących i niepalących.

Polemizować ze skutkami zdrowotnymi nie zamierzam, bo co alkohol, (konkretnie jego nadmiar) potrafi uczynić ze zdrowiem, życiem, ile spowodować ludzkich tragedii widzę niejednokrotnie na co dzień.

Nie spotkałem tak drastycznych sytuacji spowodowanych nikotynizmem, choć nie neguję że ich nie ma.

Co do korzystnych efektów spożywania trochę racji przyznam za klasykiem dużo bardziej zorientowanym w temacie:

"Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach".

I to by było na tyle. :rolleyes:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Kuklik napisał(-a):

Czyli reklama w sklepie to nie reklama. To właśnie wg mnie jest hipokryzją.

Tak się  składa, że w mojej pracy często mam do czynienia z osobami uzależnionymi.

Od różnych wynalazków, alkoholu najczęściej. Swoją drogą niewiele znam osób ostro pijących i niepalących.

Polemizować ze skutkami zdrowotnymi nie zamierzam, bo co alkohol, (konkretnie jego nadmiar) potrafi uczynić ze zdrowiem, życiem, ile spowodować ludzkich tragedii widzę niejednokrotnie na co dzień.

Nie spotkałem tak drastycznych sytuacji spowodowanych nikotynizmem, choć nie neguję że ich nie ma.

Co do korzystnych efektów spożywania trochę racji przyznam za klasykiem dużo bardziej zorientowanym w temacie:

"Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach".

I to by było na tyle. :rolleyes:

 

 

Sklep to sklep, nie reklamuje tylko sprzedaje. Nie wiem dlaczego akurat Orlen tak Cię bulwersuje, każda ilość wszelkiej gorzały jest dostępna na każdym kroku - Żabki, Biedry, Lidle, inne sieci, inne stacje. Sprzedaż alkoholu czy papierosów jest normowana swoimi przepisami a ich reklama swoimi. Zmienić przepisy może parlament i wybrani do niego posłowie chociaż moim zdaniem - a w mojej pracy też mam do czynienia z ofiarami alkoholu i fajek -  właściwą drogą nie są zakazy tylko zmiana nawyków którą powoduje edukacja. 

Alkoholizm wywołuje gorsze i widoczniejsze skutki społeczne, to fakt.

Co do zdrowotnych skutków palenia - wystarczy wizyta w szpitalu na kardiologii, chirurgii naczyniowej, pulmonologii albo onkologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ktoś zauważy, że zapraszano na klubowe spotkanie noworoczne z dziećmi, zachęcając skrzynką Prosecco... 😉

Edit - dodałem "mrugniecie" - może nie dostanę bana

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.