Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

T.Mugler Cologne moge polecić na lato, Bayolea Penhaligon's, Kenzo l'eau par 2, YSL Homme Frozen Cologne, Chanel Allure Sport, Clinique Happy- jak ktoś lubi arbuza:) dużo letniakow można polecić, zależy co kto lubi- Issey Miyake, Aqua Di Gio to chyba taki standard...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczór Olivier Durbano heliotrope. Po raz pierwszy i bardzo mi się podoba.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks 3.

Na cieplejsze dni np. Hermes Terre.

Albo przetestuj Durbano o którym pisze Eye_lip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Montale Kabul Aoud. Baaardzo mi się podoba. Kadzidlane nuty, przyprawy orientalne, jakbym był na bazarze w Afganistanie :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks 3 - popatrzę. Zgadzam sie z kolegami powyżej :) Ja polecam Ci przetestować te zapachy : Type C Henrik Vibskov, Clinique Happy Clinique , Neroli Portofino Tom Ford, Dior Homme Sport Christian Dior oraz dla mnie numer 1 Wall Street Bond No 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Montale Kabul Aoud. Baaardzo mi się podoba. Kadzidlane nuty, przyprawy orientalne, jakbym był na bazarze w Afganistanie :D

Zgadzam się to super zapach, szkoda że na mnie słabo się nosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafi

Niestety nie pamiętam jak pachnie YSL Jazz. Mam od nich Body Kourosa, M7 i jeszcze dwa. Ale tego nie, być może omijałem jak Kourosa.

 

Jak chcesz coś nieszablonowego na wiosnę to Issey Miyace (czy jak to się pisze) .

Dzięki Remy, zamówiłem trochę próbek, w tym właśnie IM Blue i Pour Home oraz Cartier Declaration. Muszę chwilę ponosić, pierwsze wrażenie IM Pour Home robią bardzo dobre, Blue też fajne. Cartier też... Wszystkich nie zamówię... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się to super zapach, szkoda że na mnie słabo się nosi...

U mnie świetnie i długo trzyma.

 

Testuje też Durbano Rock Crystal. Mistrzowski.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie świetnie i długo trzyma.

 

Testuje też Durbano Rock Crystal. Mistrzowski.

 

A jak przy Rock Crystal wypada Heliotrope?

Więcej czy mniej kadzidła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Remy, zamówiłem trochę próbek, w tym właśnie IM Blue i Pour Home oraz Cartier Declaration. Muszę chwilę ponosić, pierwsze wrażenie IM Pour Home robią bardzo dobre, Blue też fajne. Cartier też... Wszystkich nie zamówię... :/

 

IM puor home i Cartier Declaration to moje obecnie dwa podstawowe zapachy i po dwóch latach częstego używania ich jestem pewien, że będziesz zadowolony - kwestia tylko czy utrafią w Twoje gusta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przy Rock Crystal wypada Heliotrope?

Więcej czy mniej kadzidła?

Heliotrope wg. mnie jest dużo lepszy niż RC. Może i jest bardziej złożony jednak nie jest w żaden sposób odkrywczy. Heliotrop świetna kompozycja, lotność i trwałość czego nie mogę powiedzieć o RC.

 

Z Durbano jeszcze bardzo ciekawy jest Jade - jak ktos lubi "apteczne" klimaty :) Idealny dla lekarzy i farmaceutów :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heliotrope wg. mnie jest dużo lepszy niż RC. Może i jest bardziej złożony jednak nie jest w żaden sposób odkrywczy. Heliotrop świetna kompozycja, lotność i trwałość czego nie mogę powiedzieć o RC.

 

 

Zgadzam się, Heliotrope imo lepszy. Więcej kalafonii :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji małego przymrozku dzisiaj noszę Givenchy Xeryus Rouge, dla mnie to dobry zapach na taką pogodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj Penhaligon's - LP No. 9 for Men, super zapach

Nie znam - niestety.

Fragrantica podaje podobieństwo do Opium. Czy jest tak rzeczywiście ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam - niestety.

Fragrantica podaje podobieństwo do Opium. Czy jest tak rzeczywiście ??

Rzeczywiście podobieństwo jest, jednak Opium edp to jednak klasa sama w sobie, jest cięższy wolniej się rozwija, mniej pieprzowy bardziej "jednostajny", bardziej okazjonalny.

Lp 9, bardziej pieprzowy, goździk i cynamon robi fajną robotę. Jest bardziej "ostry", słodycz jest mniej "oleista", a przez to na co dzeń np. do pracy bardziej akceptowalny. Moim zdaniem zdecydowanie wart zainteresowania.

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sartorial jest spoko.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sartorial jest spoko.

Zgadzam się, w ogóle kompozycje Penhaligon's prezentują się dobrze, z wartych uwagi mogę wymienić w/w Sartorial, LP No. 9 for Men, English Fern, Bayolea, Vaara, i raczej dla płci pięknej Peoneve.

A dzisiaj Oscar de la Renta Pour Lui-niby stary, ale jary  :D

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię starocie pod warunkiem że siwizna z nich nie wychodzi, czyli coś co czuć dziadkiem.

Chodzi mi o te typowe dla lat 70-tych czy 80-tych nuty. Znane u nas ze starych wód po goleniu.

 

Np. takiego Davidoff Zino czy Bois du Portugal czuć delikatnie właśnie dziadkiem...

Szybko się ich pozbyłem po zakupie w ciemno

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zino dziadkowy? Hmmm... Dziś właśnie go użyłem, mimo, że jestem dopiero wnuczkiem ;)
Mój Dziadek używa ostatnio Boucheron Pour Homme, (czasem go podkradam).


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w domu wykrywacz tandetnych perfum:

 

 

:D

 

a poza tym używam ostatnio polskich perfum Chopin i dają nawet radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w roli głównej jedna z moich ulubionych (polskich) wód o nazwie Bond Speedmaster !

 

A projekt "wykrywacza" zrobiłem na bazie Arduino ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.