Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się skusiłem. Niestety... Lubię dziwne, dosyć trudne zapachy w stylu YSL Kouros, Oscar de la Renta pour Lui, czy Ted Lapidus Pour Homme itp., ale Oud Touch jest według mnie nieznośny... Połączenie straszliwie słodkich malin, przypalonego karmelu i kiepskiego kadzidełka... Uch... Aż głowa boli.

 

Mimo wszystko kupiłem Oud Touch i mi podpasowały. Zapach utrzymuje się długo. Jak wiadomo wszystkim się nie dogodzi, bo mi np. baardzo podoba się Azzaro Chrome i używam go z zadowoleniem, a komuś tu pachniał jak kurz ;):D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te lomani to podróby....

Każdy ich zapach to odpowiednik. 

Swego czasu masa była tego na bazarkach. Szczególnie popularny to Le Coupe - podróbka którejś Carrery. Teraz Milionaire okupuje Rossmany. Wiadomo, że to substytut Million Od Paco Rabane.

 

Bez przesady, odróżniajmy inspirowanie się na kimś od podrób. Podróby to możesz na bazarze od cygana kupić.

To tak jak byś nazwał np. Bentleya  podróbami bo zrobili kopię Gucciego, że już o wspomnę o Versace - Pour Homme Oud Noir, który jest kopią YSL M7 i Mancera - Cedrat Boise , który jest kopią Creeda Aventusa itp. przykładów jest tysiące. 

 

Milionaire to strzał w kolano Lomani - jak można wzorować się na czymś takim jak 1 Million ???

 

Nowych Lomani w Polsce nie dostaniesz, są w sprzedaży tylko stare śmierdziuchy i taki "hity" jak Milionaire skierowane do bywalców imprez w remizach strażackich.

Edytowane przez Deco79

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Wszystkie Lomani to kopie nie inspiracje. To taka sama marka jak np Bies. Pamiętam doskonale kiedy Lomani królowało na bazarach. To żadna perfumowa marka. Rżną zapachy, stylistykę, kolorystykę opakowań. Milionaire to jeden z wielu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Wszystkie Lomani to kopie nie inspiracje. To taka sama marka jak np Bies. Pamiętam doskonale kiedy Lomani królowało na bazarach. To żadna perfumowa marka. Rżną zapachy, stylistykę, kolorystykę opakowań. Milionaire to jeden z wielu. 

 

Nie mylę się, kopiowanie w perfumach jest tak popularne jak kopiowanie w zegarkach. Co było do wymyślenia to już wymyślili. Teraz po prostu firmy starają się "poprawić" niektóre zapachy.

 

Wejdź sobie na www.fragrantica.com, praktycznie każdy zapach ma 3-4 odpowiedniki, droższe, tańsze w podobnej cenie.

 

Lomani - Intense Black dla niektórych pachnie jak Creed-Royal Oud a dla niektórych jak Gucci PH I i teraz mi powiedz co wg. Ciebie "podrobił" Lomani, skoro to dwa różne zapachy??


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Twoja sprawa przecież co używasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w prezencie próbki takich perfum :

- AMOUAGE FateMan
- AMOUAGE Lyric Man
- MANCERA Cedrat Boise
- MONTALE Red Vetyver
- Eight&Bob
- KILIAN Straight to heaven, white cristal
- HOUBIGANT Fougere Royale
- HISTORIAE Mystic Oud
- CREED Aventus
- CREED Green Irish Tweed
- PARFUM D’EMPIRE Ambre Russe
- CLIVE CHRISTIAN C for Men (0,5ml)

 

Na pierwszy ogień poszedł oczywiście Creed Aventus i jest po prostu niesamowity. Dałem jednego psika na zgięcie łokcia wczoraj - do teraz mi towarzyszy i nie chce mnie zostawić. Jak się ulotni to wypróbuję kolejne :)

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego jest najmniej i najbardziej mi go szkoda - choć nie mam pojęcia jak pachnie - jak zresztą każdy z tych zapachów to dla mnie pierwszy raz - to c for men jest najdroższy i jest go najmniej i chyba zostawię go na koniec.

 

Ok jestem już po testach -

Creed Aventus - cudowny zapach :)

MANCERA Cedrat Boise - kolejny cudowny zapach

PARFUM D’EMPIRE Ambre Russe - jakoś mi nie pasuje
CLIVE CHRISTIAN C for Men (0,5ml) - wielka szkoda ale za słodki dla mnie, aż boli głowa od tego aromatu - najwyraźniej mam zbyt chłopskie PH skóry na tak królewski zapach

 

Jak wywącham resztę to dam znać :)

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creed zdecydowanie wyjątkowy zapach. Dla osób lubiących niszę polecam perfumy Nasomatto. Szczególnie Pardon i Black Afgano.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noworoczby trolling? Black Afgano to Nasomatto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to właśnie napisał... Że z Nasomatto poleca Pardon i Black Afgano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie. Polecam poczytać o marce :-) perfumy niezwykłe niestety piekielnie drogie ale na alledrogo można trafić okazje

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eight&Bob - bardzo ciekawy zapach, słodki aczkolwiek przyjemnie słodki. Polecam zapoznanie się z jego historią :) . Jutro któryś z tych wybiorę :                  

- AMOUAGE FateMan
- AMOUAGE Lyric Man

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panie, poczytalem o marce i znam ją a post wyswietlil mi się jako Creed Black Afgano, stad moj post. Zapach bardzo mi pasował, a te 30ml naprawdę jest wydajne.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierre Cardin Emotion for Men - moje ulubione od zawsze, chyba z 4 lata juz je kupuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 12xu

Moje wybory są takie:

chłodną porą - YSL Opium

cieplejszą porą - TM Ultra Zest

gorącą porą - Mugler Cologne

Na specjalne okazje - Creed Aventus / Guccie Pour Homme I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- AMOUAGE Fate Man - totalnie nie w moim guście - wg mnie to zapach dla kobiety - bardzo słodki i mdlący.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey
 

Panowie, używałem do tej pory Hugo Bossa No 6 (Tak to chyba idzie, mam na myśli tzw "szary"). Ostatnio dosrałem Dolce Gabbana Pour Homme, całkiem niezła...

 

Obecnie zastanawiam się nad zakupem małej butelki ( do 50ml) czegoś "nowego". Ponieważ w sklepie, gdzie kupuję są "promocje", może bym coś zakupił...

 

Zastanawiam się nad:

 

1. Lalique Encre Noire for Men
2. Versace pour Homme

3. Hugo Boss Boss Orange Man

4. Davidoff Champion

5 Cerruti 1881

Może coś podpowiecie? Pomocy... :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próbka poszła w ruch

KILIAN Straight to heaven, white cristal - świetny zapach


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks 3 - z tych co wymieniłeś to 1.

A jaki masz $$ ??

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem dodać : Bardzo polecam nowość -

Piotr Czarnecki - SENSEI !

 

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie zmieścić w kwocie do 100 zł...

W sumie przeznaczam je jako "drugie"...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próbka poszła w ruch

KILIAN Straight to heaven, white cristal - świetny zapach

Fajny jednak po reformulacji bardzo kokosowy :/ Jak u Ciebie z trwałością i lotnością ?? Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maks 3 - hamm to szukaj Lalique. Dobry zapach za dobre pieniądze. Jednak polecam potestować. Bo nie wszystkim sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedz na nr2, Versace?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.