Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie że ja mówię o extreme. Podobno wielu woli od zwykłego eau.

 

Btw. Ja Walter miałem podobnie z Kourosem. Używał go mój wujek, lekarz. Pamiętam go teraz z nastoletnich lat, zapach, flakon. Dopiero niedawno kupilem Kourosa i wszystko mi się przypomniało.

 

Ok. Wąchałem na bloterku. Coś mnie w nim drażni. Muszę sprawdzić na skórze.

 

Co do Kourosa - ogólnie jest to świetny zapach. 2 lata temu kupiłem odlewkę 4 ml. Genialna, ale niestety upadła mi i ok. 2 ml zmarnowało się. Kupiłem zatem kolejną, tyle, że większą i... rozczarowanie...

Na początku pachnie tak samo. Niestety po kilku godzinach czuć jedynie cynamon, który osobiście uwielbiam, ale w Kourosie strasznie mnie irytuje.

Po ok. 5 godzinach nie ma nic. Cisza...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprawdzone sklepy polecacie jeszcze oprócz iperfumy? 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Perfumesco na przykład, perfumeria.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że zarówno Eau sauvage extreme-stara wersja, Kouros-(mam z 94) i jeszcze polo Green, są moimi ulubionymi zapachami. Przyznaję że to zapachy które nie każdemu będą pasowały, zarówno pod względem kompozycji, jak i parametrów użytkowych.

 Eau sauvage extreme-stara wersja to dla mnie klasyk pełną gębą, charakterny, męski, bezkompromisowy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprawdzone sklepy polecacie jeszcze oprócz iperfumy?

Indizio, nuty-zapachowe. Sprzedają też na allegro.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że zarówno Eau sauvage extreme-stara wersja, Kouros-(mam z 94) i jeszcze polo Green, są moimi ulubionymi zapachami. Przyznaję że to zapachy które nie każdemu będą pasowały, zarówno pod względem kompozycji, jak i parametrów użytkowych.

 

roberp1 - odnośnie pogrubienia, zgadzam się w 100%. Dla mnie to zapachy ekstremalne, dziadkowe, killery :) Zakup w ciemno zdecydowanie bym odradził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roberp1 - odnośnie pogrubienia, zgadzam się w 100%. Dla mnie to zapachy ekstremalne, dziadkowe, killery :) Zakup w ciemno zdecydowanie bym odradził.

Zgadzam się trzeba oswoić się z tymi zapachami, a najlepiej ponosić, jednak to IMO zapachy złożone, z głębią, nieszablonowe. 

"dziadkowe, killery" -  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moich ulubionych dziadkowych kilerów dodałbym Givenchy Gentleman.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moich ulubionych dziadkowych kilerów dodałbym Givenchy Gentleman.

A ja, Davidoff Zino, stara wersja - choć obecnie mam odwyk od tego zapachu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obecnie u mnie zbliża się pora na bardziej "zielone", ożywcze zapachy :

Cartier Declaration

Guerlain Homme Intense - moja ulubiona mięta

Penhaligons Bayolea

Lalique EN Sport

I koniecznie muszę w końcu dokupić Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprawdzone sklepy polecacie jeszcze oprócz iperfumy?

Sklep iperfumy hmm opinie są mieszane więc ja omijam ten sklep...polecam kupić perfumy w EMPIKU. Są oryginalne i dużo tańsze choć wybór jest nieco ograniczony. Zamawiałem już dwa perfumy, męski i damski i wszystko jest w porządku.

 

Ze swojej strony polecam DOLCE GABBANA INTENSO

 

42ca571b05ff1b199629c54612c67d37.jpg

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszane opinie o Iperfumy? To znaczy?

na 100 000 opinii 99% polecających. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszane opinie o Iperfumy? To znaczy?

na 100 000 opinii 99% polecających. 

Dokładnie, sam kupuję tam dość dużo i złego słowa nie powiem, ja polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gentelman i Gentelman Only to zupełnie inne zapachy. :P

A czy ja napisałem, że są podobne... ;) ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, Davidoff Zino, stara wersja - choć obecnie mam odwyk od tego zapachu 

 

Bardzo fajny stary killer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obecnie u mnie zbliża się pora na bardziej "zielone", ożywcze zapachy :

Cartier Declaration

Guerlain Homme Intense - moja ulubiona mięta

Penhaligons Bayolea

Lalique EN Sport

I koniecznie muszę w końcu dokupić Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme

 

Cartier Declaration to jeden z moich ulubionych zapachów - serdecznie polecam pod kazdym względem :)

Drugim w zasadzie jest wspomniany Issey - zapach który ciężko porównać z innymi - baza genialna. 

 

Co do Iperfumy to osobiście zawsze robię zakupy w tym sklepie i uważam że jest godny polecenia. Złego słowa nie mogę powiedzieć. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep iperfumy hmm opinie są mieszane więc ja omijam ten sklep...polecam kupić perfumy w EMPIKU. Są oryginalne i dużo tańsze choć wybór jest nieco ograniczony.

 

Witam,

również zapytam > skąd i gdzie są te "mieszane" opinie i domniemanie braku oryginalności ?

Może elegancko będzie odpowiedzieć, bo widzę, że padło już pytanie, Kolega się później logował i ... cisza w temacie.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mnie jeszcze chyba nie było :-)

Panowie, wiosna idzie, coś świeżego potrzebuję. Przez długi czas używałem YSL Live Jazz, mialem jakiś tam zapas, no ale się skończył. W tamtym roku kupiłem CK Truth, czy True, ale to jednak nie to (delikatnie mówiąc). So, co podobnego do Live Jazz w jakichś znośnych pieniądzach polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

również zapytam > skąd i gdzie są te "mieszane" opinie i domniemanie braku oryginalności ?

Może elegancko będzie odpowiedzieć, bo widzę, że padło już pytanie, Kolega się później logował i ... cisza w temacie.

Pzdr.

Hehe naciskasz na mnie jakbym obrażał wizerunek chociażby Twojej firmy ;) jak to gdzie są mieszane opinie ? Wystarczy wejść na ceneo i znaleźć firmę, oczywiście ma 99% zadowolonych klientów ale rownież jest grono osób które wątpi choćby w oryginalność. Wiele osób tam kupujących nigdy nie kupiło zapachu w perfumerii i nie miało nigdy porównania i może stąd ten zachwyt ? Poczytaj opinie ludzi którzy kupowali w perfumeriach a potem w sklepie iperfumy i piszą ze inaczej pachnie lub nie trwały. Jestem po prostu bardzo ostrożny w zakupu tego typu towary wiec bardziej ufam sieci sklepu który jest na rynku bardzo długi czas i dba o swój wizerunek i jakość.

 

W skrócie - nie mowię ze tam sprzedają podróbki, nie kupowałem wiec nie mogę tak powiedzieć ale czytałem komentarze, do tego na forach kilka tematów założonych na temat tego sklepu, jestem bardzo ostrożny po prostu i ja bym tam nie kupił perfum ;)

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafi

Niestety nie pamiętam jak pachnie YSL Jazz. Mam od nich Body Kourosa, M7 i jeszcze dwa. Ale tego nie, być może omijałem jak Kourosa.

 

Jak chcesz coś nieszablonowego na wiosnę to Issey Miyace (czy jak to się pisze) Blue. Poczytaj opinie.

 

Zobaczyłem D&G na poprzedniej stronie i przypomniały mi się staroç tj. Masculine.

Z nowych zapachów ciężko coś trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe naciskasz na mnie jakbym obrażał wizerunek chociażby Twojej firmy ;)

 

jak to gdzie są mieszane opinie ? Wystarczy wejść na ceneo i znaleźć firmę, oczywiście ma 99% zadowolonych klientów ale rownież jest grono osób które wątpi choćby w oryginalność. Wiele osób tam kupujących nigdy nie kupiło zapachu w perfumerii i nie miało nigdy porównania i może stąd ten zachwyt ? Poczytaj opinie ludzi którzy kupowali w perfumeriach a potem w sklepie iperfumy i piszą ze inaczej pachnie lub nie trwały. Jestem po prostu bardzo ostrożny w zakupu tego typu towary wiec bardziej ufam sieci sklepu który jest na rynku bardzo długi czas i dba o swój wizerunek i jakość.

 

W skrócie - nie mowię ze tam sprzedają podróbki, nie kupowałem wiec nie mogę tak powiedzieć ale czytałem komentarze, do tego na forach kilka tematów założonych na temat tego sklepu, jestem bardzo ostrożny po prostu i ja bym tam nie kupił perfum ;)

 

 

 

Dziękuję za odpowiedź.

Dobrze byłoby mieć taką firmę :)

Prosiłem o wyjaśnienie, bo też kupowałem tam perfumy, kilkunastokrotnie. Owszem, miałem wątpliwość co do Lalique EN (o czym pisałem) - okazały się mało trwałe. Ale w pozostałych przypadkach, wszystko było OK. Kupowałem tam perfumy dla siebie, Żony i Córki - zapachy były znane wcześniej, kupowane na lotniskach, w perfumeriach Douglas czy Sephora. Ale zdarzyło się, też, że perfumy z Douglasa (Miss Dior Cherie EDP) pachniały trochę inaczej niż zakupione tam poprzednio - porównanie bezpośrednie (ponoć była reformulacja).

Trudno mi uwierzyć, że firma, która jest na rynku prawie 10 lat sprzedawałaby podróbki. Opinie w internecie jak to zwykle bywa są różne, ale czy do końca prawdziwe - konkurencja nie śpi :). Wg Ceneo, sklep pozytywnie ocenia ponad 228 tys. klientów, negatywnie ok. 2 tys. Czy tyle pozytywnych ocen byłoby nieprawdziwe ? Tym bardziej, że perfumy nie są tam aż takie tanie (zdarzają się okazje), biorąc pod uwagę brak salonów w centrach miast, obsługi itp.

Kupuje tam wiele osób z tego forum i opinie z pierwszej ręki są najcenniejsze i prawdziwe.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafi

Niestety nie pamiętam jak pachnie YSL Jazz. Mam od nich Body Kourosa, M7 i jeszcze dwa. Ale tego nie, być może omijałem jak Kourosa.

 

Jak chcesz coś nieszablonowego na wiosnę to Issey Miyace (czy jak to się pisze) Blue. Poczytaj opinie.

 

Zobaczyłem D&G na poprzedniej stronie i przypomniały mi się staroç tj. Masculine.

Z nowych zapachów ciężko coś trafić.

@Remy, dzięki za post.

Ja akurat używam Kourosa jako klasyka, a z kolei body Kouros mi... powiedzmy nie odpowiada ;-)

Poszukam jakiejś próbki tego Issay. Dzięki raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe naciskasz na mnie jakbym obrażał wizerunek chociażby Twojej firmy ;) jak to gdzie są mieszane opinie ? Wystarczy wejść na ceneo i znaleźć firmę, oczywiście ma 99% zadowolonych klientów ale rownież jest grono osób które wątpi choćby w oryginalność. Wiele osób tam kupujących nigdy nie kupiło zapachu w perfumerii i nie miało nigdy porównania i może stąd ten zachwyt ? Poczytaj opinie ludzi którzy kupowali w perfumeriach a potem w sklepie iperfumy i piszą ze inaczej pachnie lub nie trwały. Jestem po prostu bardzo ostrożny w zakupu tego typu towary wiec bardziej ufam sieci sklepu który jest na rynku bardzo długi czas i dba o swój wizerunek i jakość.

 

W skrócie - nie mowię ze tam sprzedają podróbki, nie kupowałem wiec nie mogę tak powiedzieć ale czytałem komentarze, do tego na forach kilka tematów założonych na temat tego sklepu, jestem bardzo ostrożny po prostu i ja bym tam nie kupił perfum ;)

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

 

Podeślij z łaski swojej te tematy na forach gdzie pojawiają się takie opinie. Wiele osób tutaj korzysta z Iperfum więc chętnie poczytamy. Może czegoś nie wiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.