Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Tom Ford Tobacco Vanille - jak oceniacie trwałość i projekcje tego zapachu?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Jednak się spodobał?

(...)

Oj, spodobał :) Jeśli tak samo powiodą się testy w cieplejsze dni, to mam faworyta na lato '19 :) Edited by herbee

Tom Ford Tobacco Vanille - jak oceniacie trwałość i projekcje tego zapachu?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Mocarz, ale bez przesady. Pachnie babcią na bujanym fotelu popijającą nalewkę wiśniową... ;)

Używał ktoś Bentley Men Intense? Podobno głównie zapach rumu i kadzidła. Chwalone za trwałość i projekcję.

Dziś bardzo spodobały mi się Zegna New York w których również dominującą nutą jest rum, tyle, że trwałość kuleje.

jak się komuś podoba Tom Ford TV to spróbujcie koniecznie Franck Boclet Tobacco - mam oba i jak mi się skończą odlewki to chyba kupię flakon Franck'a.

A'propos Boclet'a Tobacco to jest to jeden z lepszych tytoniowych zapachów jakie kiedykolwiek miałem okazje używać, do tego ta śliwka, wanilia, jest to po prostu SZTOS!

Używał ktoś Bentley Men Intense? Podobno głównie zapach rumu i kadzidła. Chwalone za trwałość i projekcję.

Dziś bardzo spodobały mi się Zegna New York w których również dominującą nutą jest rum, tyle, że trwałość kuleje.

Mam i używam. Na tę porę idealnie. Trwałość i projekcja u mnie na prawdę spoko. Perfumy mocne, intensywne. Jest i rum i pieprz i lekka słodycz i kadzidło (ale nie jakieś ciężkie). Super się go nosi. Ja go uwielbiam w towarzystwie kurtki skórzanej.

Dobry intensywny zapach w stosunkowo niskiej cenie.

Deus Dona Me Vi

Dobry intensywny zapach w stosunkowo niskiej cenie.

Projekcja średnia, duża czy bardzo duża? Nie jest bardzo dziadkowy w stylu Ted Lapidus, Grey Flannel itp?

Edited by johndeacon

Dziadkowy ? wg.mnie nie.

Parametry u mnie bardzo dobre , trzeba uważać aby nie przesadzić.

Dzisiaj akurat doszedł kolejny egzemplarz :)

post-410-0-53454100-1542220688_thumb.jpg

Deus Dona Me Vi

Bentley na mnie trzyma 12 godzin. Projekcja wyraźna. Uwaga aby nie udusić towarzystwo. Zresztą wystarczy wejść na fragranticę i poczytać opinie. Zapach w tej cenie jest bezkonkurencyjny.

Ja zdecydowałem się na wersję bez Intense i jest ok. Nie porównywałem z mocniejszym bratem, ale nie jestem do końca pewny, czy chciałbym to nosić w bardziej mocarnym wariancie. Dziadka za grosz w nim nie uświadczysz. I też uważam, że dobrze gra ze skórzaną kurtką (choć nie tak dobrze jak Bottega Veneta).

Edited by brz

Na Mutamayez chyba juz szał minął. Wisi od wczoraj w perfumerii internetowej i dalej ponad 20 sztuk dostepnych. Nawet przecenili o 1zł :):) Szkoda, że podnieśli cenę na 58 zł. Gdyby to była wcześniejsza cena 45 zł, to bym wziął z dwie buteleczki na zapas.

Przecież sprzedajesz na bazarku 4 szt po 100 zł...........

RRSO 100% ;)

Trzeba sobie radzić w życiu :) Popyt kreuje podaż :)

Aby nie było offtopowo. Dziękuję kolegom za wypowiedzi na temat Bentley Intense. Wynika z nich, że godny uwagi.

Ok ostateczny wybór między Bentleyem a Lanvin Sport.

Edited by johndeacon

To są tak różne zapachy ze ciężko je ze sobą porównać.

post-410-0-05485100-1542273718_thumb.jpg

Edited by pawelb29

Deus Dona Me Vi

A do mnie idzie Gucci by Gucci pour Homme- mam już Absolute ( rewelacja) i Zino- nie mogłem oprzeć się legendzie.Pewnie się nie polubimy, ale sprawdzić musiałem :D.

A planach jeszcze Korloff No Ordinary Men- ciekawe przypadkowe odkrycie, Hermes d'Terre- nie trzeba zachwalać i Al Haramain Leather Oudh- mam L'Aventure, który mi pasuje więc zobaczę co to za cudo ( z opisu mieszane uczucia).

To chyba nie pozostaje mi nic innego jak porównać we wtorek w Warszawie w perfumerii.

Najlepiej tak zrobić przed zakupem.

Deus Dona Me Vi

johndeacon mam dla Ciebie radę, żeby nie zawalać tego wątku ciągłymi pytaniami i odpowiedziami, z których nic nie wynika- na iperfumy jest masa 1 ml i 2 ml próbek za grosze, po 3,4, 5 pln.Sprowadź sobie kilkanaście wybranych, potestujesz na spokojnie w domu a nie w biegu w sklepie i wybierzesz to co Ci najbardziej pasuje. Ja tak zrobiłem, część zapachów wpadła od razu w nos, część odrzuciła. To jest najlepszy sposób. Bo te Twoje ciągłe pytania i rozterki :D to stają się, nie gniewaj się, już nudne. I piszę to bez złośliwości, z wielką dozą życzliwości.

Było - ale nie działa

Było - ale nie działa

I nie będzie działać :) Po to jest ten dział aby dyskutować, wymieniać się poglądami, wrażeniami, pytać itd....

Jeśli Ciebie to nudzi to nie czytaj moich postów.

Na szczęście są inni forumowicze którzy chętni są do udzielania pomocy.