Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Armaf Club De Nuit Intense Perfume For Men 105 ML EDT

Armaf Niche Black Onyx Perfume For Men 90 ML EDT

Armaf Niche Platinum Perfume For Men 90 ML EDT

Armaf Club De Nuit Intense Perfume For Women 105 ML EDP

Tak się przypomnę tylko, bo czarny piątek jakiś, więc czarny flakon wciąż na sprzedaż. :) Dwa Armafy już poszły, Platinum zostawię sobie chyba na jakąś wiosnę albo siłownię, ale tego damskiego CDNI oferuję promocyjnie za 50 biletów NBP + donosiciel. Tak jak pisałem wcześniej: zaledwie testowany, mam oryginalne pudełko. Mankament to „oblezione” złoto z atomizera, które było już „oblezione”, gdy tylko rozpakowaliśmy zakup (chyba się z lekka rozpuściło od kontaktu z płynem). Widać tylko po zdjęciu korka. Może ktoś coś dla lubej bądź – nieortodoksyjnie – siebie? U mnie się kurzy. :)

 

Tak o nim piszo:

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Armaf/Club-de-Nuit-Intense-27656.html

https://www.fragrantica.com/perfume/Armaf/Club-de-Nuit-Intense-27656.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w rossmanie się działo wczoraj:)

Taki zestaw za 300zł

post-29996-0-84203400-1543049761_thumb.jpg


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem szał :-)

nadal wyprzedają a sklpeach stacjonarnych za 90 zł

Joopa Night Flight homme dobra cena

jednak największy szał był na pseudo przeceny na Hugo Bossa nie szło się dopchać :-) moją uwagę zwrócił gość przy kasie

z 4 sztukami Boss Orange przecena z 321.99 na 129.99 ogłupia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem Armaf Voyage Brown i Al Haramain Leather Oudh. Zobaczymy co to za cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tanio.Ale ja już mam dwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś obficie zapoznałem się z Black Afgano. Dobry ale zadu nie urwał. Raczej sporo marketingu szeptanego i zbudowana opowieść i tylko dobry zapach.

 

Cieslut, za 320 miałbyś to bez szeństwa w Rossmanie ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tanio.Ale ja już mam dwa ;)

Jak dla mnie to by było o dwa za dużo :)

Właściwie to jeden było już za dużo .

Fanów jednak tego zapachu jest sporo , może więc skorzystają bo taniej nie widziałem.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zeźlony na i..y. Kupiłem tam ostatnio L'Aventure, no pięknie, fajnie, szwagrowi zapach też się spodobał i sobie kupił, ale w galeriazapachu.pl (jest też stacjonarny w Wawie). I co? Jego perfumy pachną dłużej i intensywniej, że szlag mnie trafia, a cena ta sama. Albo miał fart, albo na i..y mają po prostu więcej starej lipy.

Wziąłem wczoraj od nich ostatni egzemplarz. Zobaczymy, czy szwagier miał fart. Flakon z iperfum już zużyłem i nie byłem specjalnie zachwycony parametrami, więc liczę na sukces. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam lawentura z iper.- u mnie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku 4 godziny i śladu po nim nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na stronie rossmana kupić Joop Nightflight ale po zalogowaniu okazało się że nie jest już dostępny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku 4 godziny i śladu po nim nie ma.

U mnie aż tak źle nie jest, wyczuwam go do 10 godzin po aplikacji, ale to już jest praktycznie zerowa projekcja. Szwagier mówi, że czuje go nawet cały dzień, a projekcja jest taka, że zapach wypełnia cały pokój. Ciekawe jak będzie z Twoim nowym zakupem, daj znać. Swoją drogą, to jak wczoraj o 17.00 narzuciłem na siebie LEN, to czuję go do tej pory. Świetny zapach, jaka szkoda, że tak późno go odkryłem.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś brakowało Malizii to przed momentem w drogerii Wispol widziałem za jakieś 25 zł. I to bez promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na stronie rossmana kupić Joop Nightflight ale po zalogowaniu okazało się że nie jest już dostępny...

 

dobra promocja była to moment się rozeszło...ja sam wczoraj kupiłem w rossamnie 4 flakony ale osobiście byłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herbee, no zobaczymy. Wbrew Twoim słowom właśnie liczę na starą lipę, bo to te stare wypusty były rzekomo intensywne i trwałe (w przeciwieństwie do nowych). ;)

 

Dziś przetestowałem w końcu klasycznego Issey Miyake i stwierdzam, że już gdzieś się z tym zetknąłem. Nawet ciekawy, kiedyś wrócę z kolejnym podejściem.

 

Udało mi się też sprawdzić Bytom. Jest nietypowy i wcale niezgorszy, ale po 3 godzinach, gdy przechodzi w bazę, zaczynam pachnieć jak pokój statystycznej nastolatki z końca lat 90. Te najtańsze kadzidełka były wszechobecne. ;)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem tego "bytoma" i zupełnie mnie nie przekonał. Rzeczywiście intensywnie jedzie kadzidełkami....

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco, Leather Oudh jest świetny. Jeśli lubisz Tuscan Leather, to na pewno ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły

 

625d9fbd7f2d.jpg

 

Bez zachwytu.Mainstream.Nie zostają długo w nosie i głowie.

 

c75f7b243ebf.jpg

 

La Yuqawam w wersji soft + trochę malin.O ile LY drażnił, tu chyba się polubimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieslut czyli masz zapas na cały rok :-)

Moja Małgorzata nie trawi Fafika więc będzie w użyciu cały czas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieslut czyli masz zapas na cały rok :-)

Moja Małgorzata nie trawi Fafika więc będzie w użyciu cały czas :-)

No na trochę starczy


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.