Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przypadkiem nabyłem coś takiego. Przykuła moją uwage kosmetyczka, bo moja sie sypie, wiec psiknalem na nadgarstek. SUPER zapach, baardzo trwaly, psikalem ok 18.00, kladlem sie spac po 1ej i lezac czulem dalej zapach. A i kosmetyczka porzadna :D No i cos, czego nie widzialem jeszcze w meskim secie - podrecznie 10ml, oprocz butli 100ml. Takie mini są w setach dla pań. Świetny zakup z kompletnego przypadku :)

 

Versace DYLAN BLUE, nie znałem wczesniej.

 

NK7b4fy.jpg

67GxwiV.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSQUARED HE WOOD Używa ktoś? Zaciekawil mnie flakon, nie miałem jeszcze okazji powachać.539ce6e260e2876fc8c7e3f43d2c2191.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He Wood bardzo dobry zapach  trochę już zfreformułowany ale wdzięczny, testowałem podstawę, Rocky Wood, Ocean Wet Wood. Rocky chyba najlepszy, bardziej drzewny, nie mniej w moim przypadku irytował mnie ten fiołek i to w każdej wersji stąd każda pozycja została przekazana dalej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hebe chyba już całkiem wyprzedaje Chopina. Dziś w Radomiu kupiłem za 24,99. Dopisek "ostatnia szansa".

 

Stwierdziłem, że szkoda nie skorzysta i wziąłem flakon na zapas, bo z dnia na dzień podoba mi się coraz bardziej.

 

Co do dasquared to ten fiołek jakoś w nich dziwnie gra i całość niespecjalnie mi pasowała przy zabawie z próbką. A fiołek akurat w perfumach lubię (w przeciwieństwie do irysa).

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas używałem: dior sauvage, jednak stały się zbyt popularne. Na początku mało kto używał, więc były rewelacyjne. Pomimo, że kobiety je lubią, to szukam czegoś innego. Czegoś oryginalnego. Tylko nie wiem od czego zacząć ? Metodą prób i błędów zamawiać próbki i czytać co polecacie w tym wątku i sprawdzać opinie ? Temat mnie intryguje, bo chcę znaleźć dla siebie idealne perfumy. Jako, że jestem minimalistą, więc wystarczy mi jeden zapach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeden? Taki uniwersalny? Ciężki temat:) z takich ogólnodostępnych ale niezbyt wyszukanych może Aqua Di Gio Profumo lub Essenza? Może Mugler Pure Havane ale to już trudno dostać przynajmniej w „ludzkiej” cenie, Terre Hermes? Mercedes Select (klon aventus) Dior Homme/sport ale starsze niż 2017, YSL L’Homme? Atelier Cologne trefle pur lub oolang infinite? Nie mam szczerze pojęcia co polecić na 1 zapach, ostatnie co bym polecił to właśnie Sauvage;) wiec dla mnie to zagwozdka nie mniej polecam sprawdzić powyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbki,próbki,próbki i tylko własny nos i własna skóra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem dla siebie alternatywy i padło na:

 

2. Chanel Allure Homme Sport

3. Chanel Bleu de Chanel
4. Ermenegildo Zegna Essenze Collection Javanese Patchouli
5. Creed Aventus
6. Creed Green Irish Tweed
 
Jednak jakoś mało, który mi zapach się podobał. Creed Green Irish Tweed był całkiem niezły, ale jednak czegoś mu brakowało :)
 
Dzięki za sugestie. Będę szukał próbek i testował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem:

 

Armani Acqua di Giò Profumo
Essenza
Mugler Pure Havane
Terre Hermes
YSL L’Homme
Atelier Cologne trefle pur
Tom Ford Grey Vetiver 
prada l'homme
Abercrombie & Fitch Fierce
DOLCE AND GABBANA INTENSO
PRADA LUNA ROSSA BLACK
NARCISO RODRIGUEZ FOR HIM BLEU NOIR
CAROLINA HERRERA 212 SEXY MEN
THIERRY MUGLER AMEN PURE MALT
Ultra Male JEAN PAUL GAULTIER
1 Million Lucky Paco Rabanne
Wanted By Night Azzaro
 
Wszystko na allegro. Całość z przesyłkami: 207,44 zł. Na jakiś czas będę miał co testować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek

Gdzie te próbki kupiłeś?

 

@brz

Powiadasz, że irysa nie lubisz? To spróbuj Prada L'homme - polubisz! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem. Nie polubię. :)

 

A przynajmniej nie na jego podstawie.

 

Herbee, melduję, że szwagier miał fart. Flakon przyszedł, sukcesu niestety nie ma. A szkoda, bo tak bardzo lubię ten zapach.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prada L’homme to mnie taka brzydka siostra Dior Homme, niby podobne ale Dior bardziej urokliwy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irysa znam tylko z Rasasi Abyan i AlH L'Aventure Blanche, i te mi nawet podchodzą, choć określane są jako unisex, a gdzieniegdzie nawet jako damskie. Czy któreś z wymienionych przez Was wcześniej perfum, są jakoś zbliżone do tych Arabów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@brz, ok rozumiem :)

 

@MHAEM, wg mnie...albo inaczej: na mojej skórze to 2 zupełnie inne zapachy i ciężko tutaj mówić o podobieństwie. Wg mnie również oba świetne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czytałem tam coś kiedyś nt. perfum ale jeszcze nic nie kupowałem a mam kilka pozycji które chciałbym przetestować najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konika dołączył LEN

13b165f630c3ced26f8a34025f15bea4.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy facet nie używa perfum, musi śmierdzieć potem, spalinami i wydzielimami łonowymi niezliczonych kobiet, które w swej ignorancji posuwa. Gahahaha ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Kiedyś podobno mówiło się, że "potem, kuniem i tytuniem..."


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Kiedyś podobno mówiło się, że "potem, kuniem i tytuniem..."

 

 

Są perfumy "przenoszące" do dawnych czasów - mam Ciur Ottoman ale on ponoć niczym przy Musc Koublai Khan...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.