Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Z Amarą już walczył. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Z Amarą już walczył. :)

A to przepraszam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Amarą już walczył. :)

No i przekonałem się mimo pierwszego szoku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,no ten Jag Performance naprawdę dobry.Jak na taką taniochę! Trawa,cytrusy, drzewo, jakieś zielsko, chyba lekka wetyweria. Na lato dobry,dobry. Chyba będzie zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te nowe perfumy Chopin? Widzę że ktoś już tu ma


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua di Gio i klasyczny Azzaro Chrome mi się 'przejadły' ale szukam czegoś w tym kierunku

 

 

Jeżeli jeszcze nic nie kupiłeś, a podobał Ci się Chrome to szczerze polecam 212 NYC Men Carolina Herrera

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te nowe perfumy Chopin? Widzę że ktoś już tu ma

Zapachy bezpieczne, trwałość średnia. Za te pieniądze można coś lepszego kupić.

Na plus opakowanie i polski produkt. 896d2164c1dfa829e37ea2d2f030cf05.jpg

Edytowane przez marwol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że z trwałością średnio? No to mizeria, bo cena jest z lekka zaporowa.

 

Wąchałem tylko z papieru i op.9 mocno mnie zaciekawił, przy op.25 byłem naaaawet na tak, a op.28 mógłby nie istnieć (choć rozumiem, że dla równowagi musieli wrzucić coś w lukę dla lżejszych klimatów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nic nie kupiłeś, a podobał Ci się Chrome to szczerze polecam 212 NYC Men Carolina Herrera

Tak kupilem Bvlgari Aqua Marine, swietne sa, ale o tych bede pamietal ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupiłem perfum tylko dla opakowania i kraju pochodzenia. Długo czekałem na te zapachy a tu takie kiepskie opinie. Wielka szkoda


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wszystko to kwestia gustu i cechy osobnicze. Spróbuj, może Cię zachwycą i będą na Tobie pachnieć godzinami. ;)

 

Zdaje się, że można to powąchać w drogeriach Sekret Urody. Nigdzie indziej dotąd nie widziałem, a tam kiedyś mieli całą wystawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które mam, polecam na lato (gustuję w bardziej nietuzinkowych świeżakach): Cartier Roadster, ogródki Hermesa, Escada Sentiment, Lalique Encre Noire Sport, Dior Homme Sport 2012, La Martina Maserati, serię Infusion Prady (szczególnie nieodżałowane d'Homme) oraz Amber, jeśli jeszcze uda się dostać w rozsądnej cenie, to Sir Avebury od Oriflame. Z tańszych Benetton, np Colors, Let's Fly, Guy Laroche Horizon, Halston Z14, Versace Eau Fraiche. A jak ktoś chce zaszaleć, to Federic Malle French Lover. Ostatnio założyłem do pracy i się podobał otoczeniu.

Czytajac o Eskadzie Sentiment myslałem że masz flakon sprzed paru ladnych lat. Bylem w nich zakochany, pamietam ze uzywalem ich 14 lat temu. Pozniej chyba przestali je produkowac bo nie widzialem ich na polskim rynku. Mysle sobie jednak sprawdze w necie i prosze! Są dostepne :-)

Nie wiem czy nadal beda mi sie podobały ale bardzo mnie ucieszyl fakt ich dostepności :-)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomyliło Ci się z Magnetism, który to faktycznie jest już dawno nieprodukowany i aktualnie ceny sięgają 7 zł/ml. Escada chyba już w ogóle nie robi męskich perfum (damskie chyba tak, skoro są nawet w Rossmannie), ale Sentiment, to jedyny zapach, który można jeszcze kupić za rozsądne pieniądze.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Escada Magnetism - posiadam z pół flaszki 100ml sprzed 15 lat. Przez ten czas zapach nic się nie zmienił, dalej tak samo głęboki, trwały i z mega projekcją, choć nie stricte męski. Ale i tak go lubię.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam, niecałą połowę. Oszczędzam, choć jest w moim top 10 i bardzo lubię go nosić.

Z Escady mam jeszcze Pour Homme, również genialny zapach, ceny podobne do Magnetism, tylko inne pojemności flaszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację z Escadą Sentiment. Było to moje ogromne marzenie od 2003r.

 

Dostałem ją w prezencie od rodziców na 18. urodziny i tak ich czasem używam bardzo oszczędzając (przez 14 lat ;) ).

Niestety zapach już nieprodukowany... Muszę pomyśleć o flakonie na czarną godzinę.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś mocno podobnego do Toma Forda Marocain Boys. Coś ktoś?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno podobnego raczej nic nie ma. Gdyby było, pojawiały by się głosy na Fragrantice. Mi trochę przypomina stare Amouage Jubilation XXV, spotkałem się też porównaniami do CdG Kyoto oraz Armani Prive Bois d'Encens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie chyba też - letnia wyprzedaż. Nakupowane bez tołku, użyte max 2 razy(po trzy psiknięcia), niektóre tylko jeden psik na nadgarstek( Karl Lag). Zapraszam - tanio. Ceny na priv.

 

c50a13ff7647.jpg

 

d735f4625c7e.jpg

 

5345b13abdac.jpg

 

134b8b760bca.jpg

 

2786ec904e2c.jpg

 

3a852064ddda.jpg

 

c38e790125bd.jpg

 

679149328447.jpg

 

b367287fb270.jpg

 

f3a6b02a2b53.jpg

 

225880338277.jpg

 

c346b43e72dc.jpg

 

d9a074d179cd.jpg

 

I na deser coś dla prawdziwych koneserów twardzieli Rasas iFaqat Lil Rijal

 

5ef5b21f06f3.jpg

 

250979819183.jpg

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś

 

04f7b9828e53.jpg

 

5c95318bbeb2.jpg

 

Kenzo wąchane, Benek w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzis przyszly clinique happy for men, wczesniej soe wzbranialem, ale zapadl mi w pamiec ten zapach, na wakacje jak znalazł :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, fajny zapach, szczególnie za tę cenę. Widać znów się wyprzedają, już raz była taka akcja.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@floyd, duży plus za info, zamówione 2 sztuki, w ciemno :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem jedno.Na próbę.Za takie pieniądze jak nie będzie pasować nie szkoda wyp.....uścić z rąk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.