Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

:)  spieszę się pochwalić, że właśnie nabyłem Gucia ;)

P.S. Mnie przypomina zapach skórzanego futerału od mojego przedwojennego aparatu Zeiss ^_^

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Lestaf, to że w perfumach znajdują się dodatki syntetyczne nie jest tajemnicą. Problem w tym, że nie wszyscy producenci stosują takie o dobrej jakości, wiadomo, kwestia kasy. Jak dla mnie, syntetyczny zapach oznacza tyle, że perfumy pachną zbyt chemicznie, plastikowo, jak np. wspomniany tu niedawno Zirh Ikon. To jest i tak kwestia związana z indywidualną wrażliwością, i z tym jak co komu pachnie.

Tapatalk@OnePlus A6000

Gdyby nie dodatki syntetyczne to ambre trzebaby było uzyskiwać z tłuszczu wieloryba.

Po przeczytaniu Waszych odczuć dotyczących GGA, dochodzę do wniosku, że muszę je koniecznie powąchać. Brzmi to wszystko bardzo intrygująco.

Czy ktoś miał do czynienia z zapachami Eisenberg? Wrażenia, trwałość?

Przy okazji zapraszam do głosowania w forumowym konkursie fotograficznym:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/180029-konkurs-fotograficzny-październik-czas-wojny-głosowanie/09479f2abd720fa382ea243e7abf817a.jpg

Ciekawe czy damskie też mają nuty spalonej stodoły, asfaltu, czy starego skórzanego paska... posprawdzam przy najbliższej okazji

GGA jest kozak... tak ze 2h po aplikacji. Wcześniej to dla mnie sam asfalt i opony ;) Podobnie odbiera go otoczenie (przynajmniej na mnie).

Tu w recenzjach użytkowników też jest ciekawie (oprócz oczywistych nut): palone opony, śmierdzące męskie skarpety. O ile owoce tam nie przeważają, to może być ciekawie. Wpadną też na listę "do powąchania"

Walter, masz rację. Futerał od aparatu fotograficznego, zdecydowanie.

Gratuluję Wam zakupu GGA :) Dla mnie okazał się za mocny, może kiedyś...Póki co wybieram łagodniejszą skórę w Fahrenheicie.

Ciężko sprzedać coś co pachnie starą skórą, ale od czego są miliony na reklamę i znani aktorzy. Po obejrzeniu tego, nawet ja chcę tak pachnieć :D

https://youtu.be/J4gmxx227Tk

Ja nie, po tym co ten kolo wiąże sobie pod szyją

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Nie Tobie ma się podobać, tylko kobietom, a on tam z tego co widzę, aż dwie na to złapał ;)

Ja mam go od roku chyba. Mój skórzany namber łan.

No brz! I jak?

loco50, rozczuliła mnie Twoja pochwalna reakcja. :wub: Jak gdybyś uradował się, że po latach obrabiania batonów postanowiłem w końcu przerzucić się na piczki, jak P.B. przykazał. :lol:

Wczoraj i dziś aura jakoś mi się nie widziała pod niego. Spryskałem tylko papierek i wrzuciłem na półkę w szafie. Rano wchodzę do garderoby, a tu wita mnie zapach GGA. :) Po jakimś czasie nieznacznie łagodnieje i to jest chyba dobry trop z tym aparatem. Wwąchałem się przed chwilą w ten papier i faktycznie - tak pachniał zapakowany w futerał Zenit mojego ojca. :)

Mój pierwszy kontakt z GGA to było "Wow, smar, warsztat i inne takie. Super, ale nosić bym tego nie chciał.". Drugie podejście (znowu tylko ręka) to już sympatia, która skończyła się jak widać.

A dziś na łapach nowe mini-nabytki (odlewki po 10 ml). Cartier Declaration Parfum i Amouage Sunshine. Oba na plus - hrabianka-małżonka potwierdza. :)

Carrot, Guilty Absolute dla pań wydaje sie być całkiem fajnym zapachem. Owoce na jesień - ciemne, soczyste - jeżyny i inne leśne cuda. Jeśli znasz Lalique Amethyst, to to jest dokładnie ten sam klimat, choć wydaje się mieć więcej świeżości (to akurat uważam za jego zaletę). A jak nie znasz, to GGA - nie tylko damskie - sprawdzisz w pierwszej lepszej sieciówce. I błagam, nie spamujcie tymi konkursami. Akurat Ciebie z jakiegoś powodu nie chcę dodawać do listy ignorowanych. :rolleyes:

Edited by brz

Carrot, Guilty Absolute dla pań wydaje sie być całkiem fajnym zapachem. Owoce na jesień - ciemne, soczyste - jeżyny i inne leśne cuda. Jeśli znasz Lalique Amethyste, to to jest dokładnie ten sam klimat, choć wydaje się mieć więcej świeżości (to akurat uważam za jego zaletę). A jak nie znasz, to GGA - nie tylko damskie - sprawdzisz w pierwszej lepszej sieciówce. I błagam, nie spamujcie tymi konkursami. Akurat Ciebie z jakiegoś powodu nie chcę dodawać do listy ignorowanych. :rolleyes:

Powąchamy, zobaczymy i męska i damska wersja brzmi mocno zachęcająco...

A co do spamowania, to przepraszam jeśli Cię to razi. Staramy się być nienachalni, ale, jak widać, różnie to wychodzi

Edited by Carrot

Chyba nadal jest w sprzedaży. Podobnie jak Wars :)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Jest, jest - tu w wersji Intense. Mam pierwowzór i czasem używam. Wars też jest sympatyczny. Dużo łagodniejszy.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ