Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Lestaf, ja z kolei uważam, że ten Kenzo jest okropny. Każdy ma inny gust.

Ten Kenzo to kiedyś ładnie i trwale pachniał, teraz to syntetyk. Używałem go z 10-15 lat temu.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Wiek tu nie ma znaczenia. Coś się podoba lub nie.

A jeśli chodzi o wiek, zajrzyj na jak wyglądamy, spójrz na mój ryj i sam oceń :-)

Wiek tu nie ma znaczenia. Coś się podoba lub nie.

A jeśli chodzi o wiek, zajrzyj na jak wyglądamy, spójrz na mój ryj i sam oceń :-)

Może i tak, ale po osiemdziesiątce, to ten zapach się już samemu wytwarza

Jakbyś go powąchał, to też by Ci się język plątał

Lubię śmierdzące perfumy, więc może nie byłoby tak źle;)

A dzisiaj takie trzy używki wpadły :)

Italiana mam 110ml (mogę sprzedać :) świetny zapach, świeży, elegancki ale w tymi klimacie mam już kilka. Neroli - najlepsze neroli jakie kiedykolwiek miałem- cudo, Sicilian Mandarine- świeżutka mandarynkowa skórka z bazą jak Italian, również cudo ale imo z całej serii królem jest Javanese Patchouli - niestety mam już tylko 30ml...

Edited by _Kwiatek_

Oj, Adi. Nie wiem skąd znasz zapach onuc:-)

Wyobraźnia

Gdzie kupujecie perfumy? Ile za takie Kenzo Pour Home warto dać, żeby nie wyjść na frajera? W Sephorze widzialem za 280 PLN, ale nie zwróciłem uwagi na pojemność flakona. W necie wolę nie kupować, bo nie chcę kupić podróby, poza tym porobiło się tyle odmian tego zapachu, że pewnie kupię nie to co chcę.

Na eglamour 100ml masz po 112zł plus wysyłka

W notino po 140zł - mają też sklepy stacjonarne

Edited by marwol

Sklepik na lotnisku Ławica - hala przylotów. Średnio -40% do metkowych cen Sephory. Ceny porównywalne lub trochę lepsze od promocyjnych w iperfumy.pl. Tylko oryginały - od nich kupują sklepiki samolotowe.

Jest. Cen nigdy nie sprawdzałem (nie pamiętam) ale musi być taniej niż w S czy D.

Edited by Keniutek

Kupowałem na iperfumy, ale wraz ze zmianą nazwy na notino zmienili też ceny i nie są już tak ciekawe. Teraz kupuję na e-glamour. Niestety nie wszystko mają. Co do jakości - nigdy nie było wpadki z podróbami.

Kiedyś to się na takie zakupy pływało do Kaliningradu. Pamiętam rejsy do Baltijska. W 2001 przywiozłem z takiego rejsu właśnie flakonik Kenzo :)

Kupowałem na iperfumy, ale wraz ze zmianą nazwy na notino zmienili też ceny i nie są już tak ciekawe. Teraz kupuję na e-glamour. Niestety nie wszystko mają. Co do jakości - nigdy nie było wpadki z podróbami.

Prawda to. Nowy szyld i "stacjonarki" muszą się widać szybko zwrócić. Kiedyś każde poszukiwania zaczynało się na na iperfumy. Teraz to ostateczność (choć asortyment i stany magazynowe dalej mają chyba najlepszy).

A który Kenzo to jest ten klasyczny o zapachu sandałowca? Pogubiłem się już i dlatego nie chce kupować w necie.

Ja się psikam czarnym adidasem i te wszystkie dylematy mam z głowy, ot :D

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Ja się psikam czarnym adidasem i te wszystkie dylematy mam z głowy, ot :D

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Popieram, król jest tylko jeden! U mnie to samo, ale chciałem drugi zapach kupić na po domu, albo na działkę

Raczej był. Dzisiaj miałem okazję psiknąć go sobie będąc w R. Nie żałowałem, trzy solidne strzały na nadgarstek i próby węchowe już w domu. No niestety, to już nie jest ten zapach, który pamiętam z lat 90-tych i nie te parametry. Nie twierdzę, że zapach jest kiepski, bo nadal to całkiem przyjemne pachnidło, szkoda tylko, że dość szybko zanika i trąca sztucznością. Ech, szkoda, że brakuje dawnego Active Bodies, jak i nieodżałowanego Adventures, kto pamięta ten wie :)

Tapatalk@OnePlus A6000