Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Perły są przecudne.

Tu się zgodzę, choć nie od razu się polubiliśmy Potrzebowałam chwili, żeby je docenić. U mnie po kilku godz. prawie nic nie zostaje. Cóż, przy tej cenie nie ma co narzekać

Odkopałem niechcący w zapomnianej szafie :D taki mainstreamowy zapach. Bardzo ciekawe miłe zaskoczenie

65221893b4ea.jpg

Natomiast co do White.W związku z tym, że była na jego temat dość dynamiczna dyskusja i sporo achów i ochów- sięgnąłem do pudełka z próbkami, zamieszałem i wylosowałem tego White. I proszę nie gniewajcie się, ale nie wiem o co chodzi.Pomijam "sekundową" trwałość, ale to jest niczym niewyróżniający się od masówki zapaszek. Nawet EN Sport, który sam w sobie jest cienki jest od łajta lepszy. Nie mówiąc o LEN, LEN Ex, Hommage czy Pour Homme, które zapadają w nos i pamięć. Proszę mnie nie linczować za te obrazoburcze tezy :D :D :D :D

Zdecydowałem się odesłać white'a. Zapach podoba mi się, ale ze względu na nietrwałość nie jest to dla mnie sensowny zakup. Zostaje LEN.

Chciałbym kupić Diora Homme Cologne, bo zawsze mi się podobał - czy ktoś z Was używa? Jak z trwałością?

DHC będę mógł dosłownie za chwilę przetestować - piękne dzięki, Łukasz ;) Dam znać jak to na mnie brzmi, aczkolwiek od razu uprzedzam, że skórę mam z tych "trudniejszych".

Tapatalk@OnePlus A6000

Edited by herbee

DHC to świetny zapach. Skoro go znasz i Ci się podoba, to po co pytasz o trwałość? Na każdym będzie to grało inaczej (w moim przypadku - przy naprawdę sprzyjających warunkach - potrafi wytrzymać na skórze nawet 7 godzin). Użyłem go sobie ostatnio po długiej przerwie imię mogłem się nawąchać.

Herbee, nie przypominam sobie, żebym Ci go wysyłał. ;) Co innego Eau Sauvage Cologne.

Moim zdaniem warto mieć oba.

Edited by brz

He he, to przez ten nagły wyjazd wszystko mi się pomieszało :)

Tak czy siak, dzięki Tobie mam co testować, będę odzywał się na PW :)

Tapatalk@OnePlus A6000

Trwałość Diora Homme Cologne słaba. Lepiej kupić Chanel Allure Homme Sport Cologne. Zapach bardzo podobny, ale ma lepsze parametry. Mam oba i wolę Chanel.

Edited by 1947

Mam Jewel we flakonie i Desir Toxic. Ten drugi niestety uszkodziłem atomizer i musiałem przelać do odlewki :(

Pytam o trwałość, bo to że mi się podoba to za mało. Generalnie wiele rzeczy mi się podoba, ale nie wszystkie kupuję :)

Dziękuję za podpowiedzi, muszę poniuchać.

Aaa, myślałem, że skoro znasz, to przetestowałeś na sobie i już wiesz, co i jak. :)

Do łupów z tego tygodnia dochodzi kolejny piżmak i Sauvage (z premierowego roku), którego wciąż nie rozumiem. No ale flakon dostałem za free, więc darowanemu... Może w końcu zrozumiem i się przekonam? :)

0wXxqvll.jpg

Edited by brz

Ja też w najbliższych planach zakupowych mam Rodrigueza Pure Musc. Lubię piżmaki

Podobnie jak ja, a właściwie my, bo czarny for Her to praktycznie zapachowy podpis mojej żony. Ma też Narciso Poudree.  :)

A Pure Musc właśnie sobie do nas podróżuje, razem z tym nowym Fleur Musc EDT Florale (przetestuj, śliczny kwieciuch z niego) i również nowym Bleu Noir Extreme (to akurat już dla mnie).

Edited by brz

Tak właśnie kojarzyłam, że Rodriguez na dobre się rozgościł w Waszym domu Z typowymi kwiatkami średnio mi po drodze, ale przy okazji przetestuję, kto wie?

Cholera, kiedyś wypatrzyłem go wieczorem w niedzielę na olx za 4 dyszki. Chciałem być kulturalny i wieczorem nie pisać. O 7 rano w poniedziałek już go nie było, bo zawinął go Janusz, który najpierw odlał sobie z 15 ml, a później wystawił to również na olx za 120 PLN. Długo wisiało, mam nadzieję, że nie sprzedał. :P

Co nie zmienia faktu, że zapachu wciąż nie udało mi się poznać. Z drugiej strony... Nos to Annick Menardo, więc obstawiam, że w moim przypadku no harm done.

Ja go kiedyś kupiłem w jakiejś mega dzikiej promocji na iperfumy chyba. Za jakieś naprawdę uczciwe grosze, chyba 80 PLN. Rano 7.30 posypane jeszcze teraz przy skórze czuję.

Cześć.

U mnie obecnie w użyciu :

fa6ea34a411b6d3247705e9f26d3a4ca.jpg

Jak to bywa z pasja ... są też zrobione zbiory/zapasy jeszcze nie używane :)

db9111e5402b5d4402d5e0e026d0b5ce.jpg

d159c0d2045e4fe3702d4f35579565d6.jpg

addcecde786eaac0888132e4528144a0.jpg

Chociaż pewnie będę redukował ... aby zakupić jakiś czasomierz :))

Edited by Glint