Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Przyzwoita cena Encre Noire w Notino. Dobry zapach na jesień, ogólnie polecam, ale nie polecam kupować w ciemno, bo zapach nie dla każdego.
 
 
Schowek01.thumb.jpg.789614e2fae8c2da7ed49c6ba1f25bd9.jpg
Z tak niską ceną jeszcze się nie spotkałem, ale w Notino LEN już więcej nie kupię w promocji, ani poza nią, raczej. W zeszłym roku kupiłem u nich flakon w promocji i miał dosłownie chwilową trwałość, jedynie na ubraniu jakoś tam się trzymał. Tak więc, lojalnie ostrzegam, no chyba, że miałem wyjątkowego pecha.
Czekam aż LEN znowu pojawi się w D., i nawet przepłacę, żeby ponownie dać się uwieść temu zapachowi i sprawdzić tym razem, jak to będzie z jego trwałością z "oficjalnej" dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, dolewam do kapieli😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z moich ostatnich zakupów najbardziej zadowolony jestem z Terre D Hermes Eau Intense Vetiver.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, herbee napisał:

Czekam aż LEN znowu pojawi się w D., i nawet przepłacę, żeby ponownie dać się uwieść temu zapachowi i sprawdzić tym razem, jak to będzie z jego trwałością z "oficjalnej" dystrybucji.

Raczej się nie doczekasz. ;)

Ale w T&B masz taniej niż D. oferował, o ile dobrze pamiętam (399?).

https://tigerandbear.pl/pl/p/Lalique-Encre-Noire-Woda-toaletowa/15746

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
9 godzin temu, herbee napisał:

Z tak niską ceną jeszcze się nie spotkałem, ale w Notino LEN już więcej nie kupię w promocji, ani poza nią, raczej. W zeszłym roku kupiłem u nich flakon w promocji i miał dosłownie chwilową trwałość, jedynie na ubraniu jakoś tam się trzymał. Tak więc, lojalnie ostrzegam, no chyba, że miałem wyjątkowego pecha.
Czekam aż LEN znowu pojawi się w D., i nawet przepłacę, żeby ponownie dać się uwieść temu zapachowi i sprawdzić tym razem, jak to będzie z jego trwałością z "oficjalnej" dystrybucji.

 

Wszystkie flaszki LEN miałem z Notino i wszystkie mogły by być przykładem dla innych, droższych perfum jeśli chodzi o trwałość i projekcję. Na mnie LEN zawsze długo leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile psiknięć dajecie na siebie tego specyfiku, żeby zapach nie był za mocny, ale długo trzymał? Trzy to nie za dużo?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Absoluta. Po siedmiu psiknięciach, to pewnie ja sam bym zaczął od siebie uciekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GGA? Ja używam 3-4. Btw, kiedyś miałem odruch wymiotny od tego zapachu, teraz się polubiliśmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GGA jest niezwykle kontrowersyjny, ale ma w sobie coś takiego co budzi we mnie jakieś nienazwane wspomnienia. Może to was będzie śmieszyć, ale jak się zaciągnę tym zapachem, to czuję fizyczny dreszcz i uczycie zbliżone do zakochania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wszystkie flaszki LEN miałem z Notino i wszystkie mogły by być przykładem dla innych, droższych perfum jeśli chodzi o trwałość i projekcję. Na mnie LEN zawsze długo leży.
Tak miałem gdy jakieś dwa lata temu kupiłem LEN po raz pierwszy tu na forum, od jednego z kolegów. Flakon był do połowy opróżniony (a może w połowie pełny?), kupiony na testy, i parametry miał co najmniej zadowalające, pykło między nami od razu. Jakiś czas później, gdy pojawiła się okazja zakupu LEN w duecie z LENS od kolegi[mention=34987]fidelio[/mention], nie zastanawiałem się chwili, flakony używane i też nie było zawodu. No a potem zdarzyła się ta wpadka z N., wtedy jeszcze iperfumy, batch był świeży, ale żeby to jakoś pachniało, to pomagała jedynie dodatkowa aplikacja na ciuchy. Hmm, cena kusi, może dam im jeszcze jedną szansę, jak będzie cienko, to najwyżej kogoś obdaruję.
No a teraz, dzięki Łukaszowi, wsiąkłem w GIT od Creed'a. Bardzo się polubiliśmy, ale boję się, że pomimo ponadprzeciętnej trwałości, dekant na długo mi nie wystarczy, a zwłaszcza przy takiej pogodzie, jeśli będzie rozpieszczać tak dłużej. I tu pojawia się naturalne pytanie o jakiś godny zamiennik, podrzucicie propozycje?
[mention=24452]Lestaf[/mention], bardzo ciekawe doznania, też tak chcę Muszę gdzieś spróbować tego GG, tyle tu o nim ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, można prosić o opinię nt. dolce.pl?
Generalnie robię zakupy na notino, ostatnio spodobał mi się Atkinsons Oud Save the King, który jest w lepszej cenie właśnie na dolce.pl.
Przy okazji, ktoś z Was używał tej marki i może się wypowiedzieć odnośnie trwałości?
46b1a5bef60f851ddb771c395f4d0e8c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral, dolce są ok. Przyjmę każdą ilość. ;) A tak serio, można kupować.

 

Ale na Notino z kodem rabatowym niche wyjdzie Ci 538 PLN, czyli jeszcze taniej.

 

Mariusz, nie ma godnego zamiennika. Creed jakościowo bije klony. Jeśli już koniecznie, zainteresuj się L'Aventure Knight.

 

A może Coty Aspen sprawdzisz? Niektórzy podobno wolą od GIT. Sam nie wąchałem.

 

GGA powinien być w byle Douglasie.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczałem, że nie będzie łatwo z klonem GITa, tu naprawdę czuć jakość i piniondz. Chyba będę polował na dekanaty, a może i jakąś napoczętą flaszkę gdzieś trafię, ale dzięki za propozycje, postaram się sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dużo ludzi wieszczyło szybki koniec GGA. Pisali, że zapach jest tak odjechany, że nikt o zdrowych zmyslaw nie będzie go kupował i że nawet ekspedjętki w drogeriach go nie prezentowały, żeby przypadkiem nie zacząć nim pachnieć. Myślicie, że zanosi się na to, że GGA zniknie? Minęły już trzy lata od premiery i póki co jest dostępny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Astral, dolce są ok. Przyjmę każdą ilość. A tak serio, można kupować.
 
Ale na Notino z kodem rabatowym niche wyjdzie Ci 538 PLN, czyli jeszcze taniej.
 
Mariusz, nie ma godnego zamiennika. Creed jakościowo bije klony. Jeśli już koniecznie, zainteresuj się L'Aventure Knight.
 
A może Coty Aspen sprawdzisz? Niektórzy podobno wolą od GIT. Sam nie wąchałem.
 
GGA powinien być w byle Douglasie.

A faktycznie, dostałem ten kod do notino, wychodzi taniej, wezmę tam.
Dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze kod na darmową dostawę do notino 4DELPLFGR

Kombinuj tylko w jakiej kolejności je wbijać, ale dwa powinny zadziałać.

No i sporo gratisów dostaniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał? Jakieś przemyślenia?

Abercrombie & Fitch Authentic Man

Ralph Lauren Safari for Men

Burberry Mr.Burberry Eau de Parfum

a moze cos polecicie skora, zamsz.... jesien ale nie słodko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RL Safari, męski, nieco oldskulowy, cytrusowo przyprawowy. Mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu sytuacji skusiłem się na Lalique Encre a l'extreme zobaczymy czy się polubimy :D z Encre Noire nie pykło ciekawe jak będzie z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś w TK przez przypadek takiego ultraletniaka trafiłem za mały piniondz.Co prawda na początku to płyn do kąpieli z bąbelkami 😁ale potem jest przyjemnie. 

 

 

DSC_0439.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile macie perfumów w kolekcji? Używacie wszystkich, czy niektóre tylko stoją i pachną? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie większość stoi. Jak odnajdę coś ciekawego to użyję 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lestaf napisał:

Ile macie perfumów w kolekcji? Używacie wszystkich, czy niektóre tylko stoją i pachną? :)

To podobnie jak z zegarkami, nie wiem co gorsze, ciągłe dylematy co włożyć na nadgarstek i na skórę😥😂😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.