Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Ale piszecie o przejęciu marki czy o teoretycznym zakupie flakonu jakiegoś konkretnego zapachu? ;)

4 godziny temu, brz napisał:

Ale piszecie o przejęciu marki czy o teoretycznym zakupie flakonu jakiegoś konkretnego zapachu? ;)

Hehe faktycznie, ale po co się rozdrabniać przejmujemy całą firmę :) Creed kojarzy mi się przede wszystkim z Aventusem :)

Ponoś spokojnie, nie nastawiaj się na kupno, a docenisz walory czysto użytkowe Aventusa. Są to bardzo uniwersalne perfumy, które dają satysfakcje z noszenia. Narody jednak nie klękną przed tobą itd. ;) Ja je bardzo lubię, a flakonu nie posiadam.

Spontaniczny strzał, zakup dokonany parę minut temu i na dwie godziny przed zejściem z burty. Nie miałem pojęcia, że coś takiego powstało, uzywalem w przeszlosci podstawki czyli "szarego" aqua. Koleżanka napisala zebym sprawdzil, czy nie ma i wzial dla jej meza. Super świerzaczek, ma power na dzien dobry, az oczy sie otwierają i gęba uśmiecha. Ta mała piętnastka to też EDP, za***ista sprawa na wyjazd. Rzadko widuje cos takiego w meskich setach. Nie wziąłem wyjątkowo żadnej rudej ale w tym wypadku, to chyba lepiej wydane 60€. Moze ktos uzywa i podziela moj entuzjazm :Db54e6ceda72881be2edea97e1fd07ff9.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Only Fools Do Not Fear The Sea

@Kosma

Bardzo fajny zapach. Miałem jakiś czas temu. Powiedziałbym, że uniwersalny i na codzień. A to, że koleżanka poprosiła o zakup to też się nie dziwię bo bardzo popularny i powszechnie lubiany - takie przynajmniej mam obserwacje. Ogólnie wszystkie wersje GIO/GIA przeżywają teraz renesans. 

Rano kupiłem zegarek, a wieczorem perfumy. Oba zakupy w ciemno. Perfumy już zaakceptowałem, zostają. LALIQUE Hommage a l'homme.

25ff78c01c1f8918.jpg

Edited by Topaz

3 godziny temu, Kosma napisał:

Spontaniczny strzał, zakup dokonany parę minut temu i na dwie godziny przed zejściem z burty. Nie miałem pojęcia, że coś takiego powstało, uzywalem w przeszlosci podstawki czyli "szarego" aqua. Koleżanka napisala zebym sprawdzil, czy nie ma i wzial dla jej meza. Super świerzaczek, ma power na dzien dobry, az oczy sie otwierają i gęba uśmiecha. Ta mała piętnastka to też EDP, za***ista sprawa na wyjazd. Rzadko widuje cos takiego w meskich setach. Nie wziąłem wyjątkowo żadnej rudej ale w tym wypadku, to chyba lepiej wydane 60€. Moze ktos uzywa i podziela moj entuzjazm :Db54e6ceda72881be2edea97e1fd07ff9.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Za taka cenę to zal nie wziąć :)

4 godziny temu, Kosma napisał:

Spontaniczny strzał, zakup dokonany parę minut temu i na dwie godziny przed zejściem z burty. Nie miałem pojęcia, że coś takiego powstało, uzywalem w przeszlosci podstawki czyli "szarego" aqua. Koleżanka napisala zebym sprawdzil, czy nie ma i wzial dla jej meza. Super świerzaczek, ma power na dzien dobry, az oczy sie otwierają i gęba uśmiecha. Ta mała piętnastka to też EDP, za***ista sprawa na wyjazd. Rzadko widuje cos takiego w meskich setach. Nie wziąłem wyjątkowo żadnej rudej ale w tym wypadku, to chyba lepiej wydane 60€. Moze ktos uzywa i podziela moj entuzjazm :D

Bardzo fajny zapach, na bank wyląduje u mnie na wiosnę :) A tak z ciekawostek, od jakiegoś czasu robię mydła, na użytek własny, rodziny i znajomych. Od niedawna jako eksperyment zacząłem robić mydła pachnące jak perfumy na bazie gliceryny i olejków generycznych perfum. Mydła o zapachu Aventusa, Amouage Epic Man, Myths, Interlude, Opus VI, Kalan Perfums De Marly. Powem Wam, że wychodzi to nieźle :) 

13 godzin temu, Topaz napisał:

Perfumy już zaakceptowałem, zostają. LALIQUE Hommage a l'homme.

Dobry wybór. :)

A pamiętam Łukaszu jak kręciłeś na nie, nomen omen, nosem 😁

Nie może być. Od pierwszego niucha mi się spodobały i trzymają się półki jak mało które (a już na pewno ostały się jako jedyne od Lalique).

Może chodziło o Voyageur, bo te rzeczywiście nie wywarły na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia.

W dniu 26.11.2020 o 21:39, Topaz napisał:

Rano kupiłem zegarek, a wieczorem perfumy. Oba zakupy w ciemno. Perfumy już zaakceptowałem, zostają. LALIQUE Hommage a l'homme.

25ff78c01c1f8918.jpg

A jaki zegarek kupiłeś?

Krystian "KriSu"

@Solve, zakup pod wpływem impulsu casio mpt 1243, czekam na dostawę. chcę zrobić oli mod.

Guest fidelio

Zimno dziś, więc zabieram ze sobą coś, co zostanie ze mna przez ...najbliższe 2-3 dni 😉

IMG_20201128_103645.jpg

Wykańczam powoli Dolce & Gabbana The One EDP i szukam czegoś w tym stylu ale lekko innego. Dla różnorodności używam jeszcze Dior Savage w wersji Parfum i Jean Paul Gaultier Le Beau. Co byście polecili "po taniości" żeby zastąpić Dolce czymś podobnym, ale nowym?

15 godzin temu, Topaz napisał:

@Solve, zakup pod wpływem impulsu casio mpt 1243, czekam na dostawę. chcę zrobić oli mod.

A ten zapach można gdzieś powąchać - mam na myśli jakąś stacjonarną drogerię, sieciówkę? 

Krystian "KriSu"

@Solve, kupowałem w Notino, sklepy mają. w Innych nie widziałem Lalique. Zapach sprawdzić jak zawsze trzeba, mi pasuje i zostaje. Miód i wosk pszczeli, jeżeli ktoś je lubi to LALIQUE Hommage a l'homme pokocha.

12 godzin temu, fidelio napisał:

Zimno dziś, więc zabieram ze sobą coś, co zostanie ze mna przez ...najbliższe 2-3 dni 😉

Montale zawsze na plusie. 

Ja dzisiaj przypomniałem sobie o innym kilerze.

565D0D09-2EFC-4734-BFEE-07329A034907.jpeg

XTG8iBd.jpg

Gratisik wpadł. Warte to cokolwiek czy szkoda skóry? 😁

Czyli rokowania kiepskie, bo oryginał przetestowany onegdaj w perfumerii chciałem jak najszybciej zmyć z ręki. :)

Niby darowanemu flakonu pod atomizer się nie zagląda, ale na razie przeprowadziłem tylko test papierowy i nie pachnie to zachęcająco. Klimaty, za którymi nie przepadam. 

Alternatywną opcją był Montblanc Legend Spirit, który też raczej mnie męczył. 😜

Edited by brz