Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Klub miłośników zegarków Tisell

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie ludzie nie przepadaja za tym jak ktos im na sile chce cos wcisnac/udowodnic/wmusic... Okraszajac to nachalnym: Kup, jest lepszy niz produkt X a w dodatku jest milion razy tanszy a kto twierdzi inaczej ma sprany mozg.

 

Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.

 

Zegar jest kozacki ale jakbym go teraz kupil to odstreczal by mnie wlasnie ta nachalnym marketingiem estety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen

i można już litościwie zaprzestać pisania o tym czymś ,co próbuje udawać coś czy nie jest i jeszcze długo , długo nie będzie .. niezależnie od ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3pdw4KP.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy skubany,oj cieszy :) :)

Cieszy skubany,oj cieszy :) :)

post-77242-0-89790700-1470427695_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w równoległym wszechświecie miłośnicy kultowej chińsko-koreańskiej marki Tisell patrzą z politowaniem na homage popełniony przez mało znaną szwajcarską markę Rolex (pobłażliwie nazywaną "Rollo z kurczaka") i wytykają, że może i podobny i tańszy, ale jednak udaje coś, czym nie jest i nie ma AR jak oryginał.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w równoległym wszechświecie miłośnicy kultowej chińsko-koreańskiej marki Tisell patrzą z politowaniem na homage popełniony przez mało znaną szwajcarską markę Rolex (pobłażliwie nazywaną "Rollo z kurczaka") i wytykają, że może i podobny i tańszy, ale jednak udaje coś, czym nie jest i nie ma AR jak oryginał.

Rolex co najwyzej skopiowal Blancpain, ktory wyszedl rok wczesniej od Suba ;)

Jedno trzeba przyznac Tisselowi, zrobili zegarek ktory jest o wiele tanszy od wzorca a golym okiem bardzo trudno dostrzec wady jakosciowe. Produkcja Rolexa jest pewnie warta ile ten tissel a reszta to oplata za napisy na tarczy(swiss made, Rolex itp )


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex co najwyzej skopiowal Blancpain, ktory wyszedl rok wczesniej od Suba ;)

Jedno trzeba przyznac Tisselowi, zrobili zegarek ktory jest o wiele tanszy od wzorca a golym okiem bardzo trudno dostrzec wady jakosciowe. Produkcja Rolexa jest pewnie warta ile ten tissel a reszta to oplata za napisy na tarczy(swiss made, Rolex itp )

Tisell poczynił zegarek,który nie ma wad jakościowych.Mam porównanie z Omegą SMPc gdzie nic nie trafiało w indeksy.Słyszę o Subach z krzywo osadzonym bezelem.W Tisellu nie ma się naprawdę do czego przyczepić.I wie to każdy kto miał u siebie ten zegarek, a już pełny obraz mają osoby,które tak jak ja porównały te zegarki obok siebie.Wiem,że to boli co niektórych ale i jestem przekonany,że wyjdzie to oficjalnie gdy większa ilość kolegów "obmaca" zegar osobiście.

post-77242-0-41676100-1470471381_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) Mam porównanie z Omegą SMPc gdzie nic nie trafiało w indeksy.(...)

 

Mógłbyś rozwinąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w temacie Omegi.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

To może zbierzcie się klubowicze Tissela i napiszcie w końcu rzeczową recenzję tego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zbierzcie się klubowicze Tissela i napiszcie w końcu rzeczową recenzję tego zegarka.

A co , ciągnie wilka do lasu jednak.Ktoś miał tu już nie pisać,a tym czasem wciąż o recenzję skomle.Mało konsekwencji u Kolegi.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nagle ludzie zaczna wyprzedawac swoje Rolexy i Omegi za 10 zl bo Tissel jest kozacki fest. Czekam na to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

A co , ciągnie wilka do lasu jednak.Ktoś miał tu już nie pisać,a tym czasem wciąż o recenzję skomle.Mało konsekwencji u Kolegi.

 

Zegarka jestem ciekawy, a jedyne co jest niezdrowe w tym wątku to Twoje zachowanie, zdaje się nie tylko dla mnie. Mam nadzieje, że może jednak zamiast cały czas trolować napiszesz coś rzeczowego a nie po raz setny, że "cieszy, oj cieszy skubany"...

 

A skamlającego to poszukaj sobie w najbliższej rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nagle ludzie zaczna wyprzedawac swoje Rolexy i Omegi za 10 zl bo Tissel jest kozacki fest. Czekam na to!

Jesteś w Klubie więc zachowaj poprawne nazewnictwo prezentowanych w tym miejscu zegarków.Tisell nie Tissel.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w Klubie więc zachowaj poprawne nazewnictwo prezentowanych w tym miejscu zegarków.Tisell nie Tissel.

 

Sorry, myli mi sie z Tissotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Tisell poczynił zegarek,który nie ma wad jakościowych.Mam porównanie z Omegą SMPc gdzie nic nie trafiało w indeksy.

Skoro masz porównanie to może wrzucisz fotografię prezentującą Tisella i Omegę SMPc na jednym zdjęciu? Jestem bardzo ciekawy, zapewne nie tylko ja. Widziałem w tematach, które założyłeś, że poszukiwałeś dwie Omegi i właśnie Rolexa a wybrałeś Tisella. Czekam na fotografię, tyle zdjęć wrzucasz na forum, więc chyba problemu nie będzie. ;)

Ps. możesz ustawić jedną godzinę na obydwu zegarkach ;) , żebyśmy wiedzieli, że zdjęcie jest Twoje, bo to wyżej pokazujące oryginał z homarem to na forum watchuseek chyba widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie może być "Kisiel" :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tisell poczynił zegarek,który nie ma wad jakościowych.

 

Bez zbędnych złośliwości, zmień okulistę.

Miałem oba zegarki jednocześnie w rękach i w kwestii jakości to co je dzieli to jedna, wielka przepaść. Tisell jest bardzo spoko, ale wykonanie bransolety, przejście szczotki górnej części ucha w bok koperty to półka niższa średnia. Oczywiście w tej kategorii cenowej, pomijając aspekt wtórności dizajnu, kawał porządnego zegarka, nie mnie jakiekolwiek próby porównania z Rolexem czy Omegą są po prostu śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Co ty tam wiesz Jash, w nogach spisz...

Esteta to jest śpec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ehhhh, chciałem zabłysnąć, a teraz muszę iść popłakać w kąt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ewentualnie może być "Kisiel" :)

Może być i zdjęcie "Kisiel'a" z Omegę SMPc. Czekamy na fotografię porównawczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz porównanie to może wrzucisz fotografię prezentującą Tisella i Omegę SMPc na jednym zdjęciu? Jestem bardzo ciekawy, zapewne nie tylko ja. Widziałem w tematach, które założyłeś, że poszukiwałeś dwie Omegi i właśnie Rolexa a wybrałeś Tisella. Czekam na fotografię, tyle zdjęć wrzucasz na forum, więc chyba problemu nie będzie. ;)

Ps. możesz ustawić jedną godzinę na obydwu zegarkach ;) , żebyśmy wiedzieli, że zdjęcie jest Twoje, bo to wyżej pokazujące oryginał z homarem to na forum watchuseek chyba widziałem.

Nie mam zdjęcia Tisella obok Omegi.Swoją SMPc czarną przerabiałem od lipca zeszłego roku.Generalnie zegar ten wydał mi się banalny po kilku miesiącach.Też pisałem o tym w temacie Omegi.Co do dokładności w wykonaniu.Spróbuj swoją SMPc zatrzymać stopsekundą sekundnik dokładnie na godz.12.Minutową ustaw dokładnie w indeks.Po przejściu sekundnika obserwuj czy minutowa wskazówka trafia dokładnie w indeks.Moja Omega w porównaniu do Tisella za śmieszne pieniądze to tragedia.I śmieszy mnie jak ktoś mówi o jakości i smaczkach zegarków za dzieści ty. zł gdzie występują takie "babolki" czy też krzywo wklejane bezele.Wierz mi albo nie,że ale w Tisellu jest wszystko równe i dopracowane.I mówi Ci to esteta :) Co do zdjęć to mam ich trochę.Są moje i zostały zrobione w lipcu tego roku w salonie Kruka w Gdańsku.Oglądałem chyba ze 2godz. bardzo dokładnie hulka i czarnego Suba z datą.

post-77242-0-03980400-1470477947_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Trochę dziwi mnie to, że ktoś kto miał ceramiczną Omegę, w dziale pozukuje chciał kupić dwie Omegi i Rolexa tak podnieca się Tisellem. W dodatku ostatnio nazwałeś zegarek  z ceramiką bez AR kupą, a narzekałeś na AR w ceramicznej Omedze.

 

 

Koledzy.Czy ktoś mógłby polecić jakiś model współczesnej Omegi bez zewnętrznego AR? Powiem szczerze,że zewnętrzny AR jest bardzo irytujący w kontekście utrzymania szkła w czystości. To był główny powód rozstania się z SMPc.Wiem,że można spolerować ale to już nie to samo.

 

 

 

W zeszłe wakacje przerabiałem SMPc.Zegar,piękny,fotogeniczny itd. tylko jakoś taki "całościowo rozjechany".Zaczęło wkurzać mnie wciąż uciapkane szkiełko za sprawą zewnętrznego AR. Zaczęły drażnić dziurawe wskazówki.Ponadto mało wygodna jak dla mnie niezwężana ku zapięciu bransoleta.Niestety potwierdzić muszę również to o czym pisali przedmówcy przedstawiając domumentację fotograficzną,delikatne "babolki" na tarczy,krzywo naniesione indeksy,nietrafiająca wskazówka minutowa w indeksy to niestety przypadłości Omegi.Być może to błachostki ale jednak,zwłaszcza dla estety  :).Co do PO to dla mnie zegar do przyjęcia tylko w starej wersji.Proporcje nowej to porażka (odstające grubaski).Stara ma za to nie ma ceramiki a ja to uwielbiam w zegarku  :)

 

 

AR na pierwszym planie, pięknie zagrał na zdjęciu oczywiście zegara z prawej strony.Niestety rzeczywistości się nie da zakrzyczeć choćby nie wiem jak się oburzać.Współczesny tym bardziej w ceramice zegar bez AR wygląda jak kupa.Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwi mnie to, że ktoś kto miał ceramiczną Omegę, w dziale pozukuje chciał kupić dwie Omegi i Rolexa tak podnieca się Tisellem. W dodatku ostatnio nazwałeś zegarek  z ceramiką bez AR kupą, a narzekałeś na AR w ceramicznej Omedze.

Istotnie, dosyć interesujące zestawienie opinii... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Istotnie, dosyć interesujące zestawienie opinii... ;)

Było tak jak poniżej a w rezultacie wyszedł "Kisiell" :)

 

uQG1H4t.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.