Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Misiewicz sie zdekonspirowal :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...którego iloraz inteligencji jest znacząco wyższy od większości na tym forum, włącznie ze mną.

Przyjmuję Twoje zdanie, ale skąd ta prawie pewność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na TVN24 BiS jest teraz program "Ameryka Wybiera". Stacja wysłała do USA (między innymi) Pieńkowską żeby relacjonowała wybory. Z jej opisu kandydatów wynika, że Trump to zło wcielone, a Clinton to chodzący ideał. Tak stronniczego komentarza to już dawno nie słyszałem. Pieńkowskiej pomyliła się rola dziennikarza z rolą agitatorki. Beznadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prawda będzie taka:

post-6402-0-32698300-1478645711_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prawda będzie taka:

 

...a gdyby tak wyeksportować wszystkich polityków za kałużę i rozpocząć w tym kraju wszystko od nowa,od grubej kreski i zakazać wszystkim co już byli i rządzili funkcji publicznych ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to obaliliby Amerykę.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycy też mają rodziny ale pewnie 1 złotówka kosztowałaby 4cdolary


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre maszyny do głosowania w USA pozwalają oddać głos tylko na Hillary: http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Maszyny-w-Pensylwanii-nie-pozwalaja-glosowac-na-Donalda-Trumpa,wid,18577176,wiadomosc.html?ticaid=1180da&_ticrsn=3

 

Maszyny dostarczył znany żydowski filantrop, wielki człowiek, patriota, George Soros ;).

 

Masz jakiś problem? Kapusta nie obrodziła?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Donek prowadzi 244:215. Chyba pozamiatane . Zawsze kibicowałem Republikanom więc z jednej strony cieszy mnie ten wynik. Ale z drugiej, znając poglądy Trumpa w sprawie NATO i Rosji, mam trochę obaw.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy sobie radę sami , jakby co .

Niezły ten dowcip z kapustą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Są duże wątpliwości co do autentyczności powyższego.

http://www.opoka.org.pl/aktualnosci/news.php?s=opoka&id=37486

 

Tym wszystkim, którzy żywią podejrzenia, że coś z trzeciej "tajemnicy" zostało zatajone, odpowiada: "Zostało opublikowane wszystko; nie ma już nic, co pozostawałoby tajemnicą". Tym zaś, którzy mówią i piszą o nowych objawieniach, wyjaśnia: «Nic z tego nie jest prawdą. Gdybym miała nowe objawienia, nie rozmawiałabym o tym z nikim innym, lecz powiedziałabym bezpośrednio Ojcu Świetemu!»

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy sobie radę sami , jakby co .

Niezły ten dowcip z kapustą .

A Wegry, Gruzja, Kazachstan ???? Ciagle przeciez mozemy liczyc na naszych strategicznych sojusznikow :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to cos sie zmienilo od drugiej wojny swiatowej i mamy pewnosc ze wszyscy za nami stana murem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wnoszę o postawienie kropki. Do argumentów, które wcześniej podałem dochodzi kolejny, mam wrażenie, że kręcimy już 2 albo 3 raz oberka wokół tego samego.

 

[...]

Po raz kolejny masz możliwość postawienia kropki nad i i nic... Kropkę powinieneś postawić Ty, bo przecież nie masz wątpliwości, a ja mam. Do tej pory zamiast postawić kropkę przedstawiając jakieś przekonywujące odpowiedzi, to rozwlekasz temat i krążysz w kolko, dlatego ułatwię Tobie to postawienie kropki, przedstawiając w skrócie moje stanowisko i stawiając niektóre z pytań będących dla mnie bez odpowiedzi.

Poglądy:

Pomimo tego, ze są już badania nad działaniem i funkcjami ludzkiego mózgu, które pozwalają prawie z pewnością wykluczyć istnienie świata niematerialnego, ale jednak jest to prawie, więc jak do tej pory nie ma żadnej możliwości racjonalnie przy pomocy metod naukowych udowodnić że Bóg nie istnieje, jak i to że Bóg istnieje. Jednak racjonalnymi metodami da się wykazać. że nie ma jakiegokolwiek związku czy połączenia między tym hipotetycznym światem niematerialnym, a realnie obserwowanym światem materialnym. Do tego mając do dyspozycji to co naucza kk (i wszystkie inne kościoły również) można przy użyciu nauki, rozumu, logiki i zdrowego rozsądku wykazać, że obraz Boga tak przedstawiany jest nieprawdziwy i na dodatek infantylny.

Pytania:

  • W jakim celu Bóg w ogóle stworzył z doskonałej nicości coś takiego jak ten niedoskonały Świat, dlaczego nie stworzył czegoś równie doskonałego?
  • Po co wodzi ludzi na pokuszenie, inaczej po co mu taki eksperyment na ludziach jak życie na tym świecie, przecież jako wszechwiedzący wie z góry nawet przed narodzinami jaki kto będzie w czasie swojego żywota?  
  • Dlaczego pismo święte jako słowo Boże nie jest zrozumiale dla zwykłych ludzi?
  • Dlaczego Bóg dopuszcza, żeby jego reprezentantami na ziemi byli ludzie źli, przecież przez sam fakt otrzymania boskiej łaski niedostępnej w takiej postaci innym ludziom powinni być nieskazitelni?
  • Dla czego Bóg dopuszcza możliwość, żeby większość ludzi w Niego nie wierzyła, przecież wystarczyłoby się ujawnić i po kłopocie?
  • Dlaczego wolna wola podarowana przez Boga wygląda raczej na okrutne pozostawienie ludzi samym sobie wobec obecnego od zawsze na na świecie prawa dżungli?
  • Dlaczego otrzymanie łaski jest związane z jakimikolwiek wymaganiami?
  • Dlaczego miłość Boga jest tak trudno rozpoznawalna?
  • Jaki jest sens cierpienia, które znosi człowiek?
  • ...

I jeszcze na koniec podpowiedzi, żebyś nie zapomniał:

Bóg jest wszechmocny, wszechwiedzący i wszechobecny, może przeprowadzić każdy swój zamiar z użyciem każdych środków albo nawet bez żadnych środków.

Każdy ma prawo do swoich poglądów, ale nie do swoich faktów.

 

PS

Jako, że niczego się już nie boję, to i śmierci również. A modlitwa w mojej intencji, czemu nie, kiedyś ludzie modlili się do rzeźbionego słupa na środku wioski i też nikomu to nie zaszkodziło... :)

 

 

 


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste i logiczne . Niech to diabli ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co logika ma wspólnego z wiarą?

Wiary nie wyjaśni się logicznie. Równie dobrze można napisać odę do miłości za pomocą matematyki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAŻAJCIE przy przejściu lub zmianie taryfy operatora telefonii  komórkowej!

Właśnie w tym ostatnim - mój dostawca Plus - przewalił mnie na kasę!

(Po tym co mnie spotkało jasnym jest znaczenie hasła reklamowego "+ ja lub BRAwO ja - ale dla finansów firmy +)   )

 -----Jak to się robi?-----------

Wyłączyli mi starą taryfę. Dostałem powiadomienie ,że jestem w nowej więc

śmiało rzuciłem się w głąb internetu (NO LIMIT) na swoim telefonie. Po godzinie dostałem SMS-a o niskim stanie konta!

Patrzę a z uzbieranych na karcie 63 PLN zostawiło mi 0,19

FU****!!

 

I teraz najlepsze:

 

1. Telefony na kartę i operacje na nich nie podlegają reklamacji. -

a telefon zarejestrowany od samego początku - będzie z 6 lat temu.

 

2. Taryfa (wg sms-a włączona) będzie "aktywna" dopiero w ciągu najbliższych 72 godz.

 

 

 

i tak się zarabia na naiwniakach. Podobno Plus nie jest wyjątkiem - dotyczy wszystkich operatorów.

 

                                A nie można było  uprzedzić:

ZMIENIASZ PAN TARYFĘ TO WYŁĄCZ TELEFON NA TRZY DNI!!!????

 

 

P.s

Dobrze, że nie był to telefon na abonament bo z rachunkiem bym się nie pozbierał.

 

Rozpowszechnijcie to dalej bo więcej takich nałapią przy tzw.

" DARMOWEJ REJESTRACJI TELEFONÓW NA KARTĘ"


Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Co wiara ma wspólnego z logiką " ?  Nic zapewne  kolego Enkil.

Logika może tylko ograniczać skrajne trywializowanie i infantylizowanie  wiary ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  •  

 

PS

Jako, że niczego się już nie boję, to i śmierci również. A modlitwa w mojej intencji, czemu nie, kiedyś ludzie modlili się do rzeźbionego słupa na środku wioski i też nikomu to nie zaszkodziło... :)

 

 

 

Piotr, daj sobie chociaż jakiś margines szansy, nigdy nie mów nigdy. Na dzień dzisiejszy nie masz żadnej wiedzy jak zachowa się Twój umysł w momencie kiedy lekarz powie Ci żebyś uregulował  swoje sprawy bo za miesiąc wywiozą pana martwego do chłodni nogami do przodu.

Mam w rodzinie księdza który po przejściu na emeryturę wziął sobie fuchę i podjął pracę jako kapelan w jednym z warszawskich szpitali i pomimo swojego wieloletniego doświadczenia sam często otwiera szeroko oczy i nie kryje zaskoczenia nad tym jak zachowują się ludzie w momencie w którym dociera do ich umysłu informacja, że za kilka dni lub miesięcy odejdą ze świata żywych. Przychodzą i proszą o spowiedż (często po 20, 30 albo nawet 40 latach) więc wie kim byli i jak żyli i reguła zawsze się powtarza. Im był większy twardziel tym po otrzymaniu informacji o nieuchronnej śmierci staje się większym mięczakiem. Zdecydowanie lepiej znoszą taką informację ludzie głębokiej wiary, ponieważ oni wierzą że śmierć to tylko przejście do innego wymiaru.  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Piotr, daj sobie chociaż jakiś margines szansy, nigdy nie mów nigdy. Na dzień dzisiejszy nie masz żadnej wiedzy jak zachowa się Twój umysł w momencie kiedy lekarz powie Ci żebyś uregulował  swoje sprawy bo za miesiąc wywiozą pana martwego do chłodni nogami do przodu.

Mam w rodzinie księdza który po przejściu na emeryturę wziął sobie fuchę i podjął pracę jako kapelan w jednym z warszawskich szpitali i pomimo swojego wieloletniego doświadczenia sam często otwiera szeroko oczy i nie kryje zaskoczenia nad tym jak zachowują się ludzie w momencie w którym dociera do ich umysłu informacja, że za kilka dni lub miesięcy odejdą ze świata żywych. Przychodzą i proszą o spowiedż (często po 20, 30 albo nawet 40 latach) więc wie kim byli i jak żyli i reguła zawsze się powtarza. Im był większy twardziel tym po otrzymaniu informacji o nieuchronnej śmierci staje się większym mięczakiem. Zdecydowanie lepiej znoszą taką informację ludzie głębokiej wiary, ponieważ oni wierzą że śmierć to tylko przejście do innego wymiaru.  

Przykład- Jaruzelski, sam poprosił o spowiedź na kilka dni przed...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, daj sobie chociaż jakiś margines szansy, nigdy nie mów nigdy. Na dzień dzisiejszy nie masz żadnej wiedzy jak zachowa się Twój umysł w momencie kiedy lekarz powie Ci żebyś uregulował swoje sprawy bo za miesiąc wywiozą pana martwego do chłodni nogami do przodu.

Mam w rodzinie księdza który po przejściu na emeryturę wziął sobie fuchę i podjął pracę jako kapelan w jednym z warszawskich szpitali i pomimo swojego wieloletniego doświadczenia sam często otwiera szeroko oczy i nie kryje zaskoczenia nad tym jak zachowują się ludzie w momencie w którym dociera do ich umysłu informacja, że za kilka dni lub miesięcy odejdą ze świata żywych. Przychodzą i proszą o spowiedż (często po 20, 30 albo nawet 40 latach) więc wie kim byli i jak żyli i reguła zawsze się powtarza. Im był większy twardziel tym po otrzymaniu informacji o nieuchronnej śmierci staje się większym mięczakiem. Zdecydowanie lepiej znoszą taką informację ludzie głębokiej wiary, ponieważ oni wierzą że śmierć to tylko przejście do innego wymiaru.

Niczego nie wykluczam, za stary jestem, nie wykluczam również tego, że gdzieś tam jest jedynak Bóg i w końcu rzuci mi jakiś chociaż niewielki ochłapek łaski, chociażby po to, żeby mnie udowodnić, że jednak głupi jestem. :D Tyle, że prawdopodobieństwo mamy tutaj w pobliżu zera.

A odnośnie księdza w szpitalu to byłem świadkiem jak taki kapelan odmówił ostatniego namaszczenia, człowiekowi który nie wyspowiadał się przed śmiercią, człowiek ów nie był wprawdzie żarliwym wierzącym, ale tuż przed dość nagłą śmiercią, życzył sobie wizyty księdza, a ten zwyczajne nie zdążył na czas. Żadnej litości...

Tylko co logika ma wspólnego z wiarą?

Wiary nie wyjaśni się logicznie. Równie dobrze można napisać odę do miłości za pomocą matematyki. :)

Oczywiście, że można...

Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem :) tylko po co?

To do Piotra.

Jak to po co, wszystko co czytasz na ekranie, jest napisane za pomocą matematyki (system dwójkowy), oda do miłości też:

http://tinyurl.com/qycq8c6

pisał poeta tylko głowa nie ta... :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.