Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Caritas nie jest fundacją, mędrcze z bożej łaski.

Fakty są takie, że przypadków księży - złodziei i oszustów pod flaga Caritas i Kościoła Katolickiego było więcej niż z tego linku.

Masz coś do powiedzenia na ten temat?

 

I co masz do powiedzenia na temat genezy szóstek w moim nicku?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę o tych. którzy mają w nickach satanic albo jakieś 6-tki wielokrotne. A czemu nie siódemki? Takie infantylne, ale o głupie. NIck i avatar też daje świadectwo o userze, nolens volens.... Dla mnie to po prostu szczeniactwo.

 

twój avatar świadczy, że wierzysz w krasnoludki alkoholiki ,dobrze interpretuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Caritas nie jest fundacją, mędrcze z bożej łaski.

Fakty są takie, że przypadków księży - złodziei i oszustów pod flaga Caritas i Kościoła Katolickiego było więcej niż z tego linku.

Masz coś do powiedzenia na ten temat?

 

I co masz do powiedzenia na temat genezy szóstek w moim nicku?

 

twój avatar świadczy, że wierzysz w krasnoludki alkoholiki ,dobrze interpretuje ?

 

A moja córka urodziła się 6.6.2016. Cała rodzina opętana diabłem.

 

Do rzeczy gościu . Zapytałem o coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój avatar  swiadczy o tym, że ktoś mi nadał ksywkę i akurat dobrałem sobie takie cztery szósteczki. Które na ten przykład mogą być czterema pojedyńczymi, znaczącymi coś cyframi. Mogą być również dwoma liczbami 66.

Masz coś jeszcze do powiedzenia w tym temacie? Chcesz wyjaśnić, co w czterech pojedyńczych szóstkach trąci gówniażerią i szczeniactwem?

 

A KRS to sam możesz poczytać. Pytałem o konkretną sprawę i co masz do powiedzenia na jej temat?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caritas to kościelne organizacje prawne prowadzące działalność charytatywną. To, co pisze Fakt24 nie musi być prawdą. W prawie karnym istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności. I nie ma też czegoś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa. Poza tym, co chcesz wykazać, ze Zarząd WOŚP może kraść, bo jeden ksiądz coś wyłudził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję. Pytałem co masz do powiedzenia nt. księży złodziei ze sprawy do której się odnosiłem?

 

I wyjaśnij nam dlaczego mi ubliżałeś  w kontekście mojego nicka??


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw nie oczekuj odpowiedzi

kolega sie zapedzil troche, zamiast odpowiedziec o ksiezach lawirantach to sie avatarow i nickow przyczepil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ale mam naprawdę już dość tolerancji na tę mieszaninę głupoty, zakłamania i manipulatorstwa.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ci ubliżyłem? Napisaełem coś o Tobie ad personam? napisałem o osobach świadomie wykorzystujących 6-stki jako znak - w mich mniemaniu - o jednoznacznym kontekście. 


Póki co, to Wy Koledzy piszecie głupio i nie na temat, ja każdą kwestię uzasadniam i tego samego oczekuję. To chyba poważna dyskusja, a my jesteśmy dorośli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... To chyba poważna dyskusja ...

NAPEWNO NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez misiu kolorowy Gustaw sie juz chyba z 5 razy zapytal o ksiezy lawirantow a ty nic, zadnego uzasadnienia wiec skoro ty oczekujesz uzasadnien to my rowniez i nie nabieraj wody w usta przy drazliwych dla ciebie tematach ( ksieza lawiranci )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ci ubliżyłem? Napisaełem coś o Tobie ad personam? napisałem o osobach świadomie wykorzystujących 6-stki jako ....

 

 

A zapytam tak: po co w wielu nickach jest odniesienie do demonologii, np. 6-tki. Taka moda?

 

taka głupkowata fascynacja złem, szatanem, demonem, trzema szóstkami. To dobre dla gówniarzy, a dla poważnych ludzi? No właśnie, czy jesteście poważni, czy sobie po prostu hejt robicie, bo to internet? Goiście o nickach satanic, albo z szóstkami? Zdziebko żałosne i gówniażerskie.

 

piszę o tych. którzy mają w nickach satanic albo jakieś 6-tki wielokrotne. A czemu nie siódemki? Takie infantylne, ale o głupie. NIck i avatar też daje świadectwo o userze, nolens volens.... Dla mnie to po prostu szczeniactwo.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapytam tak: po co w wielu nickach jest odniesienie do demonologii, np. 6-tki. Taka moda?

 

taka głupkowata fascynacja złem, szatanem, demonem, trzema szóstkami. To dobre dla gówniarzy, a dla poważnych ludzi? No właśnie, czy jesteście poważni, czy sobie po prostu hejt robicie, bo to internet? Goiście o nickach satanic, albo z szóstkami? Zdziebko żałosne i gówniażerskie.

 

piszę o tych. którzy mają w nickach satanic albo jakieś 6-tki wielokrotne. A czemu nie siódemki? Takie infantylne, ale o głupie. NIck i avatar też daje świadectwo o userze, nolens volens.... Dla mnie to po prostu szczeniactwo.

a skąd te szóstki? Bo taka ksywa? A skąd ksywa? Jakie inne znaczene ma szóstka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci do tego, skąd te szóstki? Co Ci do mojej ksywy?? Czy ja się personalnie czepiam genezy czyjegoś nicka? To Ty wdepnąłeś w bagno insynuacji to się teraz tłumacz. 

 

 

"Żałosne i gówniażerskie" "Infantylne, ale i głupie" "Szczeniactwo" "Piszę o tych, którzy mają w nickach (...) jakieś 6-tki wielokrotne"

 

 

Jesteś nie dość, że krętacz to jeszcze niespecjalnie bystry i zręczny.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W totka pograj to sie dowiesz co to szòstka :)

alez sie uczepil tych liczb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka głupkowata fascynacja złem, szatanem, demonem, trzema szóstkami. To dobre dla gówniarzy, a dla poważnych ludzi? No właśnie, czy jesteście poważni, czy sobie po prostu hejt robicie, bo to internet? Goiście o nickach satanic, albo z szóstkami? Zdziebko żałosne i gówniażerskie.

Kościół Szatana jest tak samo legalny jak Kościół Katolicki.,Przynajmniej w krajach w których jest wolność wyznania i praktykowania religii.,W przeciwieństwie do katolickiego, kościół Szatana nie gardzi tak kobietami.,Kobiety w Kościele Szatana zajmują najwyższe stanowisko kapłańskie.,W katolickim kobieta może być najwyżej gosposią u księdza.,    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kościół Szatana jest tak samo legalny jak Kościół Katolicki.,Przynajmniej w krajach w których jest wolność wyznania i praktykowania religii.,W przeciwieństwie do katolickiego, kościół Szatana nie gardzi tak kobietami.,Kobiety w Kościele Szatana zajmują najwyższe stanowisko kapłańskie.,W katolickim kobieta może być najwyżej gosposią u księdza.,    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty lepiej dzwon do Torunia ( pewnie znasz numer na pamiec bo czesto korzystasz ) albo do jakiego innego Lichenia zeby ci jak najszybciej jak najlepszych specjalistow zalatwiali bo czas nagli a jak sam widzisz ( albo i nie ) choroba bardzo szybko postepuje

Dobranoc szostkowiczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś cienki, cieńszy niż myślałem. Zachowujesz się jak tchórz. Mój nick oraz ciąg cyfr to moja prywatna sprawa a Twoje insynuacje są nie na miejscu. Ponadto, jeśli dobrze się orientuję, znaczenie symboliczne, związane z szatanem przypisuje się liczbie 666 a nie cyfrze 6 ani liczbom 66 czy 6666.

 

Zachowujesz się jak Kościół Katolicki w sprawie pedofilii. Temat niewygodny, trudny - pod dywanik. Czytaj - ksiądz na drugim końcu Polski.

 

Wiesz jaki masz wizerunek na forum? Jak Kościół Katolicki nie w swojej dobrej, szlachetnej, wspaniałej, współtworzącej naszą cywilizację ale najgorszej, najciemniejszej, najbrudniejszej, odrzucającej i odstręczającej od siebie ludzi części!

 

Tak właśnie wygląda Twoja radosna twórczość tutaj.

 

Pogarda, protekcjonalność a w sprawach niewygodnych, niewytłumaczalnych i trudnych ucieczka, tchórzostwo, manipulacja.

 

Dlatego jesteś szkodnikiem Kościoła, największym z możliwych. Sławisz jego imię w najgorszy możliwy sposób, zniechęcając do Kościoła najskuteczniej jak się da.

 

Chociaż Tobie się wydaje inaczej.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, ze w ostatnich postach jestem nieco złośliwy, co w zasadzie napawa mnie niechęcią. Staram się nie używać takiej argumentacji, takiego sposobu wypowiedzi. Niemniej Koledzy dopuścili się manipulacji, zarzucając mi trolowanie czy pisanie głupot tam, gdzie szczerze, uczciwie i spokojnie wyjaśniałem to, co uważam. Niestety odpowiedzi były pozamerytoryczyne, niekiedy złośliwe. To świadczy jedynie o tym, że nazwa forum nie pasuje do tzw. forów internetowych. Szkoda, że również uniwesrtytety przestały być miejscami wymiany poglądów i myśli. Świat się spolaryzował.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...demoniczne i świadome wykorzystanie trzech szóstek...

Jako człowiek "prymitywny" uświadomie cie ,że liczba 666 ma tyle wspólnego z demonami co Tomek z Wrocławia z Tomaszem z Akwinu.

Liczba demoniczna jest 616 (ale ty napewno to wiedziales)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty lepiej dzwon do Torunia ( pewnie znasz numer na pamiec bo czesto korzystasz ) albo do jakiego innego Lichenia zeby ci jak najszybciej jak najlepszych specjalistow zalatwiali bo czas nagli a jak sam widzisz ( albo i nie ) choroba bardzo szybko postepuje

Dobranoc szostkowiczu

Pudło, nie słucham tej rozgłośni, a Ty ujawniłeś swoje emocjonalne uprzedzenia. Niemniej dzięki za troskę o zdrowie ;) 

 

Jesteś cienki, cieńszy niż myślałem. Zachowujesz się jak tchórz. Mój nick oraz ciąg cyfr to moja prywatna sprawa a Twoje insynuacje są nie na miejscu. Ponadto, jeśli dobrze się orientuję, znaczenie symboliczne, związane z szatanem przypisuje się liczbie 666 a nie cyfrze 6 ani liczbom 66 czy 6666.

 

Napisałem, że chodzi o świadome korzystanie z tej symboliki. Niemniej nadal nie wyjaśniłeś, dlaczego akurat cztery 6-tki.... a nie np. 1,2,3,4, ciąg cyfr, najprostsze rozwiązanie.... 

Jako człowiek "prymitywny" uświadomienie cie ,że liczba 666 ma tyle wspólnego z demonami co Tomek z Wrocławia z Tomaszem z Akwinu.

Liczba demoniczna jest 616 (ale ty napewno to wiedziales)

Nie ma żadnej liczby demonicznej,a diabeł nie wygląd jak kozioł. To ludzkie wymysły i interpretacje. I wykładnie bez znajomości kontekstu kulturowego tekstów. Diabeł i zło jawi sięczłowiekowi jako wolnośc, dobro. Przecież nikt świadomie nie wybierze tego, co go przeraża. To zło, ludzie nazywają wolnością, np. prawem kobiety do decyzji o własnej macicy, etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Także tego, żeby było w temacie... Nie jest OK, bo skończyło mi się piwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także tego, żeby było w temacie... Nie jest OK, bo skończyło mi się piwo :)

Mi też. I rum. Mam wino, ale nie otwieram, nie chcę kopfschmerzu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.