Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno anioły z natury są bezpłciowe. :)

 

Edit. Więc chyba są i "czyste". 

Przynajmniej tak było w filmie Kevina Smitha pt: "Dogma"

Film polecam Tomkowi z Wrocławia.

 

http://www.filmweb.pl/film/Dogma-1999-1423

 

 

Do kolegi, którego uspokaja Radio Maryja? Uspokaja Cię jak  atakują domniemane "lobby żydowskie"? :)

 

http://www.newsweek.pl/polska/rem-karci-radio-maryja-za-antysemickie-tresci,36937,1,1.html

 

 

Hitem wśród nowych obrazków na papierosach imho jest ten aborcyjno-antykoncepcyjny. :)

Za kolegą z FB.

 

15977999_1239079402842294_20318741004786

 

Coś czuję, że ten obrazek będzie na zdecydowanej większości paczek jak na razie...

Na czipsach, boczku, czy wódce też powinny być różne obrazki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od e-papierosa wolę kromkę z jakże niekoszernym i trującym zgodnie ze wszystkimi naukowymi badaniami  smalcem ze skwarkami :) .

 

Jesteś mocno nie na bieżąco z wynikami badań:

 

https://www.dieta-sportowca.com.pl/2014/09/smalec-lepszy-niz-oliwa-z-oliwek-znienawidzony-tluszcz.html

http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/zdrowie-domowe-porady/n,19108,pokochaj-smalec-to-najzdrowszy-z-tluszczow.html

 

Smalec jest bardzo zdrowy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też uczulić kolegów grzebiących w vintage zegarkach na wdychanie do płuc radioaktywnej radowej lumy, tak jak już przy szkodliwych na zdrowie rzeczach jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam są wyniki badań? To jedna z nowych teorii - ludzie zbijający kasę na wszelakich dietach musza cały czas mieć ruch w interesie. Zazwyczaj 99% programów dietetycznych w dłuższym okresie się zwykle nie sprawdza - wiec co rusz musi być nowe rewolucyjne rozwiązanie - by ludzie chcieli płacić za spektakularne (nie konieczne zdrowe i trwałe) efekty. Był czas nagonki anty tłuszcze zwierzęce, anty cukier, szerzej anty węglowodany, anty gluten, Pro węglowodany, pro tłuszcze zwierzęce, anty mięcho pro mięcho. 

A prawda jest zawsze taka sama - dieta urozmaicona i w rozsądnej ilości - nic więcej.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kogoś cytujesz to napisz ,że to cytat a nie udajesz ,że sam te "wypociny" napisałes

 

Raz: To nie praca magisterska ani naukowa, to nie publikacja, to post, a zatem Twoja uwaga jest strzałem kulą w płot.  Dwa: wyluzuj proszę Kolego, bo na milę widać osobiste antypatie. To zresztą specjalność tego forum i pewnie każdego forum internetowego. Trzy: nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dwa: wyluzuj proszę Kolego, bo na milę widać osobiste antypatie. To zresztą specjalność tego forum i pewnie każdego forum internetowego. 

Czemu tak sądzisz  ?  mam do Ciebie stosunek obojętny ,nie odpisuje raczej na twoje posty a nawet ich nie czytam /zresztą nie tylko twoich/ 

ale chyba coś z tą antypatią jest patrząc w jaki sposób inni userzy z tobą dyskutują  :)

A po za tym nie jest Ok bo muszę skrobać samochód , dobrze ,że śnieg nie pada bo musiał bym zakupić słynna na całą Polskę drabinkę aby móc śnieg z dachu zgarnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bilion długu - i co z tego? Państwo to nie jest biznes, ono realizuje cele nie-biznesowe. Dług to wydatki państwa, np. w formie dotacji, zasiłków. A czy w bilansie uwzględniono, ile przychodu daje każda wydatkowana złotówka? Ten cały licznik długu to żonglerka danymi.... 

Czemu tak sądzisz  ?  mam do Ciebie stosunek obojętny ,nie odpisuje raczej na twoje posty a nawet ich nie czytam /zresztą nie tylko twoich/ 

ale chyba coś z tą antypatią jest patrząc w jaki sposób inni userzy z tobą dyskutują  :)

 

Tak, jest kilku takich userów. Zresztą, widać czasem osobiste animozje na forum. Moim zdaniem to źle, kierowanie się uprzedzeniami utrudnia dyskusję. Weźmy choćby ten mój cytat to był żart, czcionka wskazywała na cytat, odnośnik do źródła nie był ani potrzebny, ani użyteczny..... Ale na zarzut wystarczył.... 

Jeżeli słucham radia to oczywiście tylko katolickiego,.Najlepsze na świecie jest radio katolickie WSOU 89.5 FM z Seton Hall University.Polecam można słuchać na całym świecie https://www.iheart.com/live/WSOU-895-FM-5252/ Program świetny najlepsza metalowa radiostacja.,  Jedynie w niedziele od 7 rano jest kiepski program,mocno  zamszony plus bredzenie o tych wszystkich zabobonach.,Ale to tylko w niedziele.,Podoba mi się także działalność niektórych  księży katolickich z Seton Hall.,Przykładem dla  większości katolickich księży powinien być Ojciec Dyrektor Kampusu Seton Hall  Ks.Warren Hall ,który

odprawiał msze dla par homoseksualnych i miał odwagę  oficjalnie ogłosić ,że jest gejem,Gdyby tak każdy homoseksualny kapłan szczerze wyznał swoje preferencje seksualne Kościół Katolicki byłby najbardziej wiarygodną instytucją na świecie.,   

 

Co to znaczy, że jest gejem? Same skłonności homoseksulane nie są grzechem, natomiast uleganie im, jest. Jeśli bycie gejem oznacza akceptację dla związków homoseksualnych, które w istocie są wynaturzeniem, to nie jest to postawa katolicka. Słuchaj czego chcesz, ale czy to jest katolickie czy już nie, to już inna sprawa. Jeśli piszesz o jakichś katolickich zabobonach, to już to twierdzenie rodzi przypuszczenie, że z tym katolicyzmem w rozgłośni jest coś nie tak. swoją drogą, to dziwne, że tylu ludzie chce akurat uważać się za katolików tak, jakby to był jakiś przymus. Jeśli ktoś nie akceptuje nauki KK, to nie jest katolikiem. Nie spotka go za to żadna przykrośc, kara, itd. to osobista decyzja. Także bardzo dziękuję wszystkim "uzdrawiaczom" i "modernizatorom" KK, ale to nie KK potrzebuje uzdrowienia. Co do homoseksualizmu czynnego:  1Kor 6,9.

Przynajmniej tak było w filmie Kevina Smitha pt: "Dogma"

Film polecam Tomkowi z Wrocławia.

 

http://www.filmweb.pl/film/Dogma-1999-1423

 

 

Do kolegi, którego uspokaja Radio Maryja? Uspokaja Cię jak  atakują domniemane "lobby żydowskie"? :)

 

http://www.newsweek.pl/polska/rem-karci-radio-maryja-za-antysemickie-tresci,36937,1,1.html

 

 

Hitem wśród nowych obrazków na papierosach imho jest ten aborcyjno-antykoncepcyjny. :)

Za kolegą z FB.

 

 

 

Coś czuję, że ten obrazek będzie na zdecydowanej większości paczek jak na razie...

Na czipsach, boczku, czy wódce też powinny być różne obrazki...

 

Jasne, palenie i picie alkoholu w okresie ciąży jest bardzo zdrowe nie tylko dla matki, ale i dla płodu i daje mu dużo satysfakcji. Podobnie bierne palenie malutkich dzieci, cud miód..... 

 

Podobnie zdrowe dla umysłu jest czytanie Newsweeka, a szczególnie uznawanie go za prawdę objawioną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że  ten cały licznik długu to nierzetelna manipulacja cyferkami. Nie uwzględnia bowiem, że inwestycja (wydatek) przynosi zysk (dywidenda). Przelicznik prezentuje wyłącznie koszty inwestycji. Nie uwzględnia wskaźnika rentowności, nie ukazuje korzyści. Prezentuje tylko wydatki w pozycjach bilansowych, a gdzie aktywa, gdzie zyski, gdzie przychody?

 

Podstawowym błędem jest myślenie o państwie, jak o przedsiębiorstwie. To nie przedsiębiorstwo, to raczej przedsięwzięcie. Państwo nie działa na zasadzie rachunku ekonomicznego, lecz realizuje cele, które ze względów ekonomicznych nie mogą być realizowane jako projekty biznesowe. Jaskrawym przykładem jest obronność: państwo zapewnia obywatelom bezpieczeństwo, chroniąc terytorium przed zagrożeniami. Przecież wydatki na wojsko nie przynoszą przychodu równoważącego nakłady. A jednak wojsko jest niezbędne. Podobnie policja, straż pożarna, etc. Podobnie zaspokajanie różnych potrzeb społecznych, jak komunikacja zbiorowa, kultura i sztuka..... Nie słyszałem, aby Amerykanie krytykowali wydatki państwa, a przecież USA ma przeogromny dług publiczny. Trzeba po prostu szerszego spojrzenia, dlatego ludzie niedostrzegający skutków społecznych nie będą nadawali się do prowadzenia polityki finansowej państwa. Rachunek ekonomiczny nie jest najważniejszym kryterium oceny projektów państwowych. Niestety w czasach, gdy nie wybiera się za kompetencje, lecz za wygląd i obietnice, żaden polityk nie sformułuje prostej prawdy, np. należy podnieść składki na ubezpieczenia emerytalno-rentowe, ponieważ przy takich jak obecnie proporcjach liczby pracujących do liczby emerytów oraz w związku z coraz dłuższą tzw. dożywalnością, pozostawanie na poziomie składek sprzed lat 15 prowadzi do coraz wyższego deficytu... Pomijam tu kwestie marnotrawstwa i przerostu biurokracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowmy Tomku, na kaznodzieję masz zadatki, to rzecz powszechnie znana. Ale i na teoretyka ekonomii też? Masz więcej takich ukrytych zalet? Medycyna? Fizyka? O tym też masz tak zdecydowane opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten amerykański dług jest mocno "picowany".Jeszcze jakby był we frankach,funtach albo kolumbijskich pesos to mogli by się martwic,.A jak jest w dolarach to wystarczy trochę celulozy,bawełny i zielonej farby.,Gorzej jak się potwierdzi ,że nowy prezydent  ma dług wobec Putina a FSB posiada materiały wideo z hotelu Ritz Carlton  http://www.nydailynews.com/news/national/russia-compromising-information-trump-report-article-1.2943045  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Tomek zluzuj z tą nową nienawiści. Nie wiem dlaczego stosunki homoseksualne miałyby być wynaturzeniem, starożytni Grecy bardzo to lubili a nasza współczesna cywilizacja myślę zawdzięcza im o wiele więcej niż Kościołowi Rz-Kat. Poza tym naturalnie występuje w przyrodzie u zwierząt albo u więźniów i często u księży co mylą orientację z powołaniem :) Uwolnij umysł, nie bierz wszystkiego co Twoje dotychczasowe autorytety Ci wciskaly za pewnik bo możesz srogo się pomylić w postrzeganiu świata jakim rzeczywiście jest.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że  ten cały licznik długu to nierzetelna manipulacja cyferkami. Nie uwzględnia bowiem, że inwestycja (wydatek) przynosi zysk (dywidenda). Przelicznik prezentuje wyłącznie koszty inwestycji. Nie uwzględnia wskaźnika rentowności, nie ukazuje korzyści. Prezentuje tylko wydatki w pozycjach bilansowych, a gdzie aktywa, gdzie zyski, gdzie przychody?

Tomek daj sobie spokój, z ekonomią (również  :) ), gdy zysk i przychody nie idą na oddawanie długu, to znaczy, ze inwestycja się nie zwraca i nie maja one na ten dług żadnego wpływu.. A dług nadal rośnie, wiec jak można tu mówić o jakimś manipulowaniu mianowicie?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Szanowmy Tomku, na kaznodzieję masz zadatki, to rzecz powszechnie znana. Ale i na teoretyka ekonomii też? Masz więcej takich ukrytych zalet? Medycyna? Fizyka? O tym też masz tak zdecydowane opinie?

 

Ludwiku,

 

Kaznodzieja to ktoś głoszący w celu nawrócenia słuchaczy. Może kiedyś (gdzieś na jesieni 2015 r.)  miałem złudzenia, chociaż nie powinienem (nikt na forum nie krytykuje KK bo poszukuje prawdy, takie prymitywne uogólnienia np. n.t. księży dowodzą raczej uzewnętrznianej nienawiści o podłożu światopoglądowym).  To, co robię, a czemu niektórzy userzy przydają fałszywą łatkę kaznodziejstwa, to fakty, przytaczane w celu prostowania nieraz ordynarnych kłamstw, przeinaczeń dotyczących KK i księży. Niestety w niektórych "inteligenckich" środowiskach, taki antyklerykalizm jest nie tylko tolerowany, lecz wręcz chwalony. Podobnie jak inne obiegowe i utrwalone bezrefleksyjnie aksjomaty. Nie wiem, czy ludzie z tych środowisk jeszcze zdają sobie sprawę z tego, w jak nierealnym świecie żyją. Ale ten świat zaczyna się kruszyć, np. totalne opozycja parlamentarna straciła rozum, codziennie jakaś głupota, jedna większa od drugiej - mimo to, nadal ma spore poparcie w sondażach.... Nie wiem, jak nisko musiałaby upaść, aby ludzie zrozumieli. A może rozumieua, tylko siedzą w tym tak głęboko, że kurczowo trzymają się tego kłamstwa, bo widza, że to wszystko, co mają do powiedzenia? Nie wiem, tutaj wymagana jest wiedza specjalistyczna..... 

 

Ad rem

Bardzo ubogi zarzut. Każdy inteligentny (niekoniecznie wykształcony, inteligencja to coś innego niż wykształcenie) człowiek jest w stanie ze zrozumieniem przeczytać chociaż podstawowe założenia pewnych nauk czy dyscyplin, a w tej dyskusji nie potrzebna jest wiedza specjalistyczna. Jeżeli np. rozumiem co to jest lordoza lędźwiowa czy kifoza piersiowa, to zarzucisz mi że jestem domorosłym lekarzem? Nie słyszałeś o interdyscyplinarności? Dla przykładu, w naukach prawniczych korzystamy z podstaw logiki praktycznej, ekonomii, rachunkowości, nawet matematyki i paru innych dyscyplin. Takie zarzuty to można stawiać na forach specjalistycznych, a nie w dyskusji ogólnej. 


Weź Tomek zluzuj z tą nową nienawiści. Nie wiem dlaczego stosunki homoseksualne miałyby być wynaturzeniem, starożytni Grecy bardzo to lubili a nasza współczesna cywilizacja myślę zawdzięcza im o wiele więcej niż Kościołowi Rz-Kat. Poza tym naturalnie występuje w przyrodzie u zwierząt albo u więźniów i często u księży co mylą orientację z powołaniem :) Uwolnij umysł, nie bierz wszystkiego co Twoje dotychczasowe autorytety Ci wciskaly za pewnik bo możesz srogo się pomylić w postrzeganiu świata jakim rzeczywiście jest.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

Kolego Admof

 

Stosunki homoseksualne są uznawane za grzech przeciwko czystości w religiach chrześcijańskich (nie wiem, jak w Talmudzie czy Koranie). Homoseksualizm jest zaburzeniem seksualnym, które zostało wykreślone z klasyfikacji jako takie przez psychiatrów w drodze GŁOSOWANIA (sic!), a nie na podstawie badań naukowych. Mowa nienawiści została zaś wymyślona m.in.  po to, aby móc blokować naukową dyskusję n.t. homoseksualizmu i redukować zagadnienie do dogmatu lewicowego. Nie ma żadnych dowodów na genetyczne pochodzenie homoseksualizmu, natomiast zaobserwowano związek tego zaburzenia z  innymi zaburzeniami wywołanymi traumatycznymi wydarzeniami, jak przemoc seksualna, rozpad rodziny, brak więzi z ojcem lub zaburzone relacje z ojcem


Tomek daj sobie spokój, z ekonomią (również  :) ), gdy zysk i przychody nie idą na oddawanie długu, to znaczy, ze inwestycja się nie zwraca i nie maja one na ten dług żadnego wpływu.. A dług nadal rośnie, wiec jak można tu mówić o jakimś manipulowaniu mianowicie?

 

Piotrze

 

Nie mówimy tylko o ekonomii, lecz o deficycie budżetowym, czyli finansach PUBLICZNYCH.

 

 

a to uwaga ogólna:

 

Mam takie ogólne spostrzeżenie, że dyskusję na każdym niemal forum internetowym dominuje (zawłaszcza, utrudnia, ogranicza) grupa pewnych wzajemnie popierających się osób, które z wyższością i pewnością nie znoszącą jakiejkolwiek krytyki, tępi niemal każdy przejaw innego myślenia. Na początku niby kontrargumentami, a w ostateczności takimi banalnymi i pustymi zarzutami, jak niektóre z powyższych. Istnieje kanon nienaruszalnych i nieweryfikowalnych w jakikolwiek sposób świeckich świętości typu poglądy n.t.: in vitro, pedofilii księży, WOŚP, homoseksualizmu, ewolucji. Odnosi się to również do: o. Rydzyka i jego maybacha, Jarosława Kaczyńskiego, tego, co wypada inteligentowi, a czego nie wypada, Gazety Wyborczej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk***ia mnie dopierdalanie się prawicowych zazdrośników do Owsiaka. Ja rozumiem, że oni chcą żeby Caritas miał monopol na bycie fundacją, ale potem to się kończy tak: https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/pieniadze/finanse/na-co-przeznacza-pieniadze-caritas-pfron-finansowal-programy-plockiego-caritasu-mogl/3r2b7ml.amp

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten amerykański dług jest mocno "picowany".Jeszcze jakby był we frankach,funtach albo kolumbijskich pesos to mogli by się martwic,.A jak jest w dolarach to wystarczy trochę celulozy,bawełny i zielonej farby.,Gorzej jak się potwierdzi ,że nowy prezydent  ma dług wobec Putina a FSB posiada materiały wideo z hotelu Ritz Carlton  http://www.nydailynews.com/news/national/russia-compromising-information-trump-report-article-1.2943045

A co stoi na przeszkodzie żeby Pan Putin z Panem Trampem żyli przez najbliższe 10 lat w przyjażni? 

IMO. Pan Putin to obecnie najlepszy i najbardziej sprawny polityk na świecie, a za kilka lat będzie głównym rozgrywającym w całej światowej polityce. No może poza Chinami, Indiami i paru innymi mniej znaczącymi państwami. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie żeby Pan Putin z Panem Trampem żyli przez najbliższe 10 lat w przyjażni? 

IMO. Pan Putin to obecnie najlepszy i najbardziej sprawny polityk na świecie, a za kilka lat będzie głównym rozgrywającym w całej światowej polityce. No może poza Chinami, Indiami i paru innymi mniej znaczącymi państwami. 

 

czy pod nickiem dziadek kryje się sam JKM? Pan Putin to charakterystyczne określenie :D

wk***ia mnie dopierdalanie się prawicowych zazdrośników do Owsiaka. Ja rozumiem, że oni chcą żeby Caritas miał monopol na bycie fundacją, ale potem to się kończy tak: https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/pieniadze/finanse/na-co-przeznacza-pieniadze-caritas-pfron-finansowal-programy-plockiego-caritasu-mogl/3r2b7ml.amp

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Zaraz, to wrzucasz dla Owsiaka, na Woodstock czy dla potrzebujących? Ja nie wrzucam do puszek WOŚP bo nie chcę finansować spółek Owsiaków i woodstocku. Osobiście drażni mnie też ta otoczka wokół finałów. Ale myślałem, że ludzie wrzucają, bo chcą komuś pomóc, ale nie Jerzemu Owsiakowi, tylko chorym, słabym, starszym.... Albo dla spokoju sumienia, że są dobrzy, bo przecież pomagają.

 

Podobno jakiś amerykański kapitalista powiedział, że dobroczynność to najlepszy biznes. O co zatem ten rwetes wokół krytyki Złotego Melona, Mrówki Całej i innych spółek-wydmuszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka że strony prawiczków jest po to żeby ludzie dawali na Caritas zamiast na WOŚP - a co potem? Ja im nie ufam, patrz sprawa wyłudzenia 11 mln z PFRON w Płockim Caritasie. Są wyroki skazujące, na Owsiaka nic nie ma.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wk***ia mnie dopierdalanie się prawicowych zazdrośników do Owsiaka. Ja rozumiem, że oni chcą żeby Caritas miał monopol na bycie fundacją, ale potem to się kończy tak: https://www.google.pl/amp/www.fakt.pl/pieniadze/finanse/na-co-przeznacza-pieniadze-caritas-pfron-finansowal-programy-plockiego-caritasu-mogl/3r2b7ml.amp

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Współczuję Ci. :)

Ja jestem sknerus i nie daję nikomu. Owsiaka nigdy nie wspierałem i Caritasu też nie wspieram. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Stosunki homoseksualne są uznawane za grzech przeciwko czystości w religiach chrześcijańskich (nie wiem, jak w Talmudzie czy Koranie). Homoseksualizm jest zaburzeniem seksualnym, które zostało wykreślone z klasyfikacji jako takie przez psychiatrów w drodze GŁOSOWANIA (sic!), a nie na podstawie badań naukowych. Mowa nienawiści została zaś wymyślona m.in.  po to, aby móc blokować naukową dyskusję n.t. homoseksualizmu i redukować zagadnienie do dogmatu lewicowego. Nie ma żadnych dowodów na genetyczne pochodzenie homoseksualizmu, natomiast zaobserwowano związek tego zaburzenia z  innymi zaburzeniami wywołanymi traumatycznymi wydarzeniami, jak przemoc seksualna, rozpad rodziny, brak więzi z ojcem lub zaburzone relacje z ojcem

 

1. To, że są uznawane za grzech w takiej czy innej religii, ma się nijak do tego czy są wynaturzeniem, czy nie.

2. Z takim szafowaniem słowem "żadnych" to bym się nie spieszył. Na pewno nie jest tak, że genetyka nie ma tu w ogóle znaczenia.

 

Hasło do sprawdzenia: Epigenetyka.

 

Ale to tak na marginesie. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi powód do dumy.... Taki jak radość, bo nasi sprali innych na jakiejś plazy

A kto wspominał o dumie?...a, nikt nie uzył tego słowa :)

 

A ze na plaży paru latynoskich ogierów dostalo oklep za podrywanie w niewybredny sposób kobiet to ...fajnie :)

Sam bym im kopa wypłacił :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyka że strony prawiczków jest po to żeby ludzie dawali na Caritas zamiast na WOŚP - a co potem? Ja im nie ufam, patrz sprawa wyłudzenia z PFRON w Płockim Caritasie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

Krytyka Owsiaka i jego działań jest w pełni uzasadniona. Przemyca określoną ideologie, zabiera głos w sprawach politycznych i światopogladowych,  wozi się na prawdziwych wolontariuszach, którzy stoją na mrozie całkowicie za darmo, bierze ludzi na szantaż emocjonalny, mataczy w sprawie finansów, unika odpowiedzi. 

Szanuję ludzi szczerze pomagających w WOŚP, ale Owsiak do nich nie należy. Bez niego i bez WOŚP i tak istniałaby dobroczynność i byłyby inne akcje. A w czasach lewicy i PO zrobiono z tego szopkę, minister zdrowia słuchał połajanek Jerzego Owsiaka, zamiast likwidować patologie w służbie zdrowia, które sprawiają, że dyrektorzy ZOZ, zamiast racjonalnie gospodarować pieniędzmi i kupować sprzęt, apelowali do Fundacji.... A rządy oczywiście były rade, bo Fundacja kupowała to, co powinien zapewnić organ założycielski każdego ZOZ. Nie wspomnę też o tym, że potem to ZOZ utrzymuje ten sprzęt, serwisuje go, naprawia, z naszych składek. A obsługują go lekarze, technicy, inny personel finansowany z budżetu gminnego (oczywiście zrzucono finansowanie służby zdrowia na barki gmin, a jakże, nie zapewniając oczywiście wystarczającego finansowania).

Poza tym trzeźwo patrząc, to w porównaniu z wydatkami budżetu państwa na służbę zdrowia, kwoty zebrane przez WOŚP są niezauważalne. Ale Jerzy Owsiak nadużywając logo WOŚP (wszędzie się z nim pokazuje), nabzdycza się tak, jakby to on sam finansował polską służbę zdrowia. 

 

Oceniajmy WOŚP realnie, a nie ideologicznie, jak osoby tępiące w czambuł każdą krytykę niejasnych działań pana Owsiaka za pomocą szantażu emocjonalnego opartego na uproszczeniach i niedomówieniach.

1. To, że są uznawane za grzech w takiej czy innej religii, ma się nijak do tego czy są wynaturzeniem, czy nie.

2. Z takim szafowaniem słowem "żadnych" to bym się nie spieszył. Na pewno nie jest tak, że genetyka nie ma tu w ogóle znaczenia.

 

Hasło do sprawdzenia: Epigenetyka.

 

Ale to tak na marginesie. 

 

Niemniej wypowiedziane w jednym z seriali twierdzenie: "oni się tacy rodzą" jest głupie i niepoparte faktami. Ale niezwykle modne. 

Homoseksualizm został wykreślony z indeksu jako zaburzenie seksualne nie z powodów naukowych, lecz poprzez głosowanie. W czasach rewolucji obyczajowej. Nie jest leczony z przyczyn ideologicznych. Z tych samych przyczyn wmawia się homoseksualistom, że to normalne i wręcz zachęca do takiego życia. Tymczasem wśród homoseksualistów jest wyższy niż u heteroseksualistów wskaźnik depresji, samobójstw, nie wspominając o niewierności i pedofilii. Oczywiście fakty te są ukrywane, a jakakolwiek rozmowa tępiona jako mowa nienawiści. 

 

A z socjologicznego i historycznego punktu widzenia można zauważyć, że wiele znanych cywilizacji, jak starożytna Grecja, Rzym, zaczęło upadać w momencie, gdy wprowadziło podobne jak dziś zmiany obyczajowe. Może to przypadek, a może nie.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niemniej wypowiedziane w jednym z seriali twierdzenie: "oni się tacy rodzą" jest głupie i niepoparte faktami. Ale niezwykle modne. 

Homoseksualizm został wykreślony z indeksu jako zaburzenie seksualne nie z powodów naukowych, lecz poprzez głosowanie. W czasach rewolucji obyczajowej. Nie jest leczony z przyczyn ideologicznych. Z tych samych przyczyn wmawia się homoseksualistom, że to normalne i wręcz zachęca do takiego życia. Tymczasem wśród homoseksualistów jest wyższy niż u heteroseksualistów wskaźnik depresji, samobójstw, nie wspominając o niewierności i pedofilii. Oczywiście fakty te są ukrywane, a jakakolwiek rozmowa tępiona jako mowa nienawiści. 

 

A z socjologicznego i historycznego punktu widzenia można zauważyć, że wiele znanych cywilizacji, jak starożytna Grecja, Rzym, zaczęło upadać w momencie, gdy wprowadziło podobne jak dziś zmiany obyczajowe. Może to przypadek, a może nie.... 

 

Czyli rozumiem, że jesteś z grupy osób, która twierdzi, że jest to:

 

1 - Choroba, lub

2 - świadomy wybór

 

No to chyba nie ma sensu dalej dyskutować.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ,oby nigdy do tego nie doszlo 

 

Ale jezeli Twoje dziecko znalazloby  sie w sytuacji gdzie zeby utrzymac je przy zyciu ,szpital musialby uzyc urzadzen zakupionych przez Owsiaka ,to im odmowisz ,tak .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.