Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie wy te odwilż macie? Mi tu pada od wczoraj. Jak by ktoś chciał to może wpaść na Śląsk i se zabrać tego śniegu

9301b6a8094b3230528b7add3fd1360a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok - odwilż jest, lód robi się coraz bardziej kruchy ;)

A co na ryby chciałeś iść ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok - odwilż jest, lód robi się coraz bardziej kruchy ;)

 

Gdzie wy te odwilż macie? Mi tu pada od wczoraj. Jak by ktoś chciał to może wpaść na Śląsk i se zabrać tego śniegu

 

 

A co na ryby chciałeś iść ? :lol:

 

Bardziej chodziło o stąpanie po cienkim lodzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ale chciałem deko rozluźnić atmosferę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - wstaję rano a tu stron przybyło - dysputa do białego rana  :D  że też niektórym tak się chce  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim nicku mieści sie 1166,6 szóstek - zastanawiam się teraz po której stronie mocy jestem  :D

 

 

Po dobrej :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając dyskusję zastanowilo mnie czy nikt nie pomyślał że jesteśmy tak zbudowani, że nasze zachowania są ściśle egoistyczne? Jest wiele rodzai egoizmu: rodzinny, grupowy, społeczny, narodowy jako określonej grupy etc.

Podobnie jest z zachowaniami altruistycznymi które nie są niczym innym jak rozbudowany egoizm. Czy przypadkiem każdy z nas nie działa czysto egoistycznie? Nawet poszczególne przypadki altruizmu to jedynie szerszy egoizm.

Życie jednostki nie ma żadnego sensu a świat to dżungla gdzie trwa walka genów i gdzie możemy obserwować ewolucję na własnym przykładzie. Wszelkie wyrazy altruizmu są jedynie egoizmem i mają za zadanie uczynić silniejszymi grupy do których należymy, siła grupy przekłada się na siłę jednostek.

Tym pozytywnym akcentem życzę miłej niedzieli całej naszej grupie :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobrej :)

Moc dzielimy na jasną i ciemną, nawet najmłodszy padawan to wie.  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając dyskusję zastanowilo mnie czy nikt nie pomyślał że jesteśmy tak zbudowani, że nasze zachowania są ściśle egoistyczne? Jest wiele rodzai egoizmu: rodzinny, grupowy, społeczny, narodowy jako określonej grupy etc.

Podobnie jest z zachowaniami altruistycznymi które nie są niczym innym jak rozbudowany egoizm. Czy przypadkiem każdy z nas nie działa czysto egoistycznie? Nawet poszczególne przypadki altruizmu to jedynie szerszy egoizm.

Życie jednostki nie ma żadnego sensu a świat to dżungla gdzie trwa walka genów i gdzie możemy obserwować ewolucję na własnym przykładzie. Wszelkie wyrazy altruizmu są jedynie egoizmem i mają za zadanie uczynić silniejszymi grupy do których należymy, siła grupy przekłada się na siłę jednostek.

Tym pozytywnym akcentem życzę miłej niedzieli całej naszej grupie :)

STARUSZEK- zgadzam się w 100%. Zawsze co robimy, jak i dla kogo to i tak w ogólnym rozrachunku robimy DLA SIEBIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc dzielimy na jasną i ciemną, nawet najmłodszy padawan to wie.  :P

Na ciemne i jasne to dzielę...piwo :)

A moc, na dobrą lub złą :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam go - i to nie jest ok. ;)

 

 

Łee. Jakbyś go miał, to byś narzekał, że śrubki nie są przykręcone w identycznych położeniach.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łee. Jakbyś go miał, to byś narzekał, że śrubki nie są przykręcone w identycznych położeniach.

W dodatku okienko daty jest w kolorze czarnym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie jest OK, gdy w zegarkach z górnej półki kolor tła datownika nie jest dopasowany do koloru tarczy. Dwa kolory, czarny i biały to zdecydowanie za mało, biorąc pod uwagę feerię barw jaką mienią się współczesne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak 'atrapy' srubek :)

Dlaczego tak sądzisz, ja uważam, że są to prawdziwe śrubki, w tej klasie dba się o jakość...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARUSZEK- zgadzam się w 100%. Zawsze co robimy, jak i dla kogo to i tak w ogólnym rozrachunku robimy DLA SIEBIE.

Jest jeszcze ciekawiej. Jednostki u których brak współczucia, dobroci, chęci dzielenia się z innymi itd. są najmniej egoistyczne i jako takie klasyfikowane jako margines, najczęściej usuwane z grupy, napietnowane jak te najgorsze :D

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak sądzisz, ja uważam, że są to prawdziwe śrubki, w tej klasie dba się o jakość...

Prawdziwe.

Było "..."


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ciemne i jasne to dzielę...piwo :)

A moc, na dobrą lub złą :)

 

:D

 

image.png?w=500&c=1


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.