Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spatz

Po przeczytaniu wszystkich postów kolegi Tomka z Wrocławia stwierdzam że do puszki wrzucę dwa razy więcej niż miałem wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich postów kolegi Tomka z Wrocławia stwierdzam że do puszki wrzucę dwa razy więcej niż miałem wrzucić.

Dobry pomysł! Dołączam się do koncepcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich postów kolegi Tomka z Wrocławia stwierdzam że do puszki wrzucę dwa razy więcej niż miałem wrzucić.

Nie interesuje mnie kto i co napisał ale popieram 

 

:)  +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich postów kolegi Tomka z Wrocławia stwierdzam że do puszki wrzucę dwa razy więcej niż miałem wrzucić.

podbije stawke x4. Potrace to sobie z niedzielnej tacy :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie trzeba policzyć w jakiej kwocie, dzięki promocji na forum przeprowadzonej przez Tomka została wsparta jubileuszowa zbiorka WOŚP...myślę ze kwota mała nie będzie.

 

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołożę. Dzięki Tomek za motywację ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposób atakowania akcji Owsiaka znamionuje brak klasy moim zdaniem . Stąd negatywne reakcje .

Przyklejanie się Caritasu Ordynariatu Polowego ( już tylko ?) dzisiejszą akcją oceniam podobnie .

Niemądre to takie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie trzeba policzyć w jakiej kwocie, dzięki promocji na forum przeprowadzonej przez Tomka została wsparta jubileuszowa zbiorka WOŚP...myślę ze kwota mała nie będzie.

 

:)

I dobrze! :) Ja zawsze dawałem po stówce, moja Żona tyle samo. W tym roku na prośbę Tomka mnożymy razy dwa... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

I dobrze! :) Ja zawsze dawałem po stówce, moja Żona tyle samo. W tym roku na prośbę Tomka mnożymy razy dwa... :)

Nie rozumiem tego typu wpisów i mnie denerwują. Są jakieś takie zakłamane i bez klasy. Po co się chwalić kto ile daje na cele dobroczynne? Chodzi o poprawienie samopoczucia, dowartościowanie się? Świat nie musi wiedzieć ile dałeś lub ile zamierzasz dać. Jeśli masz wolę wsparcia, to daj datek taki, jak możesz i będzie ok. O to chodzi, żeby wspomóc potrzebujących, a nie o to, żeby trąbić na forum o wysokości wpłaconej donacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wypowiedź kolegi OmegaDeVille miała na celu pokazanie jak ważne są uwagi Kolegi Tomek z Wrocławia, a nie to by pochwalić się ile akurat ofiaruje na ten naprawdę ważny cel jakim jest WOŚP...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Mam nadzieję, że taki był zamiar.... Ale i tak nie lubię, jak z dobroczynności się żartuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale WOŚP opiera się na żartach i zabawie właśnie i w tym jego siła. Wydaje mi się też że to właśnie złości pewną część "Tomków z Wrocławia", że można zrobić tyle dobrego i pożytecznego wygłupiać się i bawiąc

 

Bo i to nie o rekord tu chodzi, poprostu idzcie jutro i bawcie się, żeby grupka oszołomów nie zepsuła święta

 

Ps

Bez hejtu ale to co zrobił Antek z dzisiejszą zbiórką, to arcy podłe żerowanie na marce Caritasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wpisy w różnych działach "naszego" forum i stwierdzam ,że nie jest OK ,bo wszędzie sprowadzamy nasza dyskusje do polityki ,co prowadzi do GOWNOBURZY!!!

Zawsze i wszędzie były "jakies" dyskusje na temat polityki ,ale ostatnimi czasy ,to już przesada.

 

A co do Owsiaka ,to według mnie (jestem prostym chłopem pracującym na obczyźnie;) ) , to jemu powinno się stawiać pomniki ,a nie ...

Mam głęboko w d...e czy z czegoś się nie rozliczyl,czy coś zatail ,najważniejsze dla mnie (przeciętnego Kowalskiego) jest to że dzięki WOŚP ratowane jest życie ludzkie.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę WSZYSTKIM miłego weekendu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

To najgłupszy argument którym apologeci Jerzego Owsiaka próbują pałować osoby kierujące się logika, nie ideologia. To nie jest sprzęt Owsiaka, tylko ZOZ-u, a ja płacę za usługę, uiszczając co miesiąc niemałe składki. W normalnie zarządzanym państwie, sprzęt do publicznego ZOZ finansuje budżet (gminy i centralny,w formie dotacji). Sprzęt ten nie znajduje się tam z łaski p. Owsiaka, a ja nie korzystam z niego nieodpłatnie, tylko ze składek, jako osoba ubezpieczona. A sprzęt ten i tak by się tam znalazł. Natomiast patologią jest łajanie ministra zdrowia przez J.Owsiaka i zabieranie łóżek zakupionych przez WOŚP, bo są nie używane. 

 

A czy Ty, jadąc kartką patrzysz, czy jest to dar Caritasu?

 

Tomku informacja dla Ciebie. Pracuję w dużym Szpitalu, który posiada oddział ZOL z miejscami dla ponad 80 pacjentów oraz Oddział Geriatrii. Pomoc WOŚP jest realna czy tego chcesz czy nie. Ponad rok temu urodził mi się syn, w Szpitalu, w którym rodził się młody serduszko przewijało się cały czas.

 

PRZEDE WSZYSTKIM, CZY MUSISZ TWORZYĆ PODZIAŁY, ŻE WOŚP JEST "BE" A CARITAS "CACY"? CZY NIE MOŻEMY WSPIERAĆ KAŻDEJ ORGANIZACJI, KTÓREJ IMPERATYW TO POMOC!

 

Ja wysyłam SMS'y na Caritas, świeca zawsze stała na święta w naszym domu WOŚP również wspieramy co roku.

 

PO CO TWORZYSZ PODZIAŁY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnie zarządzanym państwie, sprzęt do publicznego ZOZ finansuje budżet (gminy i centralny,w formie dotacji).

i tu jest pogrzebana dobra zmiana


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Pamiętam dobrze czasy komuny, pamiętam jeszcze jak ulicą Legnicką sowieci jechali do Czechosłowacji. Znałem ludzi o różnych poglądach. I generalnie nigdy, nigdy nie było takiego spolaryzowania, jak od czasu, gdy pewien polityk postanowił grać dalej opierając się na wskazywaniu kto jest dobry a kto zły. 

 

Zakichany konformista


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne podobieństwa jednak istnieją . Czy postawę naszego kolegi z Wrocławia nie można odnieść do tych żarliwych i oddanych sprawie członków ZMP ( bez obrazy oczywiście , nie kwestionuję oddania idei ) , którzy poświęcili się propagowaniu reformy rolnej , czy słusznym celom planu 6-letniego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jeżeli przez najbliższy tydzień mamy interpretować lub zajmować stanowisko wobec wypowiedzi z przed kilku dni jednego z Uzytkowników to ja przypominam że jest to temat "nie jest ok" a nie "ktos nie miał racji w internecie"

 

Pisanie o wspieraniu WOŚP w tym temacie - to moim zdaniem nie jest ok.

 

Trzecia sprawa - pamiętajmy aby pisać w odniesieniu do treści postu a nie do autora i dajmy już spokój poprzedniej dyskusji, temat  był zamkniety czasowo z powodu "przegrzania" atmosfery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kompletna komuna!

Bardziej Orwell.

Skarpety podrozeją.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I powoli zwiększać ilość podmiotów uprawnionych do składnia zapytań .

Systemy trzeba przygotować na raportowanie....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Systemy trzeba przygotować na raportowanie....

Weżmiesz fakturę na skarpetę i UKS będzie wiedział że przygotowujesz się do nielegalnego gromadzenia pieniędzy. :)

To już kompletna komuna!

Bardzo proszę nie obrażać komuny. Za nieboszczki komuny czegoś takiego nie było.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego typu wpisów i mnie denerwują. Są jakieś takie zakłamane i bez klasy. Po co się chwalić kto ile daje na cele dobroczynne? Chodzi o poprawienie samopoczucia, dowartościowanie się? Świat nie musi wiedzieć ile dałeś lub ile zamierzasz dać. Jeśli masz wolę wsparcia, to daj datek taki, jak możesz i będzie ok. O to chodzi, żeby wspomóc potrzebujących, a nie o to, żeby trąbić na forum o wysokości wpłaconej donacji.

A może nie trąbić i chwalić się tylko dać przykład kolega zamierzał?

 

A nawet - dużo lepiej dać i trąbić niż wcale nie dać.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.