Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Recommended Posts

A możesz przygotować jakaś próbna wizualizację z motywami?

Ale jakimi ? Jak coś tam byś widział to sam zaproponuj :-) weź pod uwagę, że to jest generalnie niewielki zegarek i ta przestrzeń którą tutaj widzisz to na żywo jest ze 3mm. Ja bym nic w tym designie nie zmienił. Mało tego jestem z niego dumny.

Wygląda jak zegarek wmontowany w kokpit drogiego ekskluzywnego auta albo zegarek za 50tys złotych od znanej manufaktury. Zero kiczu o który często ocierają się microbrands. Który pewnie dobrze się sprzedaje ale tez i szybko zmienia właściciela. Ten zegarek nie wygląda jak od microbrand.

Edited by QuadrifoglioVerde

Art deco łądny. Wydłuż na próbę indeksy 1,2,4,5,7,10,11 do końca tarczy i będzie bomba.

rXQHFG4.jpg

Art deco łądny. Wydłuż na próbę indeksy 1,2,4,5,7,10,11 do końca tarczy i będzie bomba.

Nie sądzę, ale spróbuję ;-) to akurat łatwo zwizualizować.

A powiedz czy ten okrąg na tarczy będzie na tym samym poziomie co jej zewnętrzna część? 

A powiedz czy ten okrąg na tarczy będzie na tym samym poziomie co jej zewnętrzna część? 

Można bez problemu zrobić na innym poziomie, ale moim zdaniem zegarek na tym straci.

Uważam, że projekt art-deco jest wspaniały. Jeśli materiały będą wysokiej jakości i w pełni odwzorują grafikę to będzie to hit. Biorę w ciemno. 

Guest gość”u

Art deco czad. Logo psuje wszystko.

Tak na szybko w paincie wizualizacje wersji z przedłużonymi kreseczkami oraz odwróconymi kolorami. Jestem zły na siebie, że się Was posłuchałem i zrobiłem te wizualizacje bo teraz mam mętlik w głowie :lol: :lol:  Wszystkie wersje są super.

Vratislavia_Conceptum_-_Avantgarde_Moder

Vratislavia_Conceptum_-_Avantgarde_Moder

Edited by QuadrifoglioVerde

Moim zdaniem długie indeksy lepsze, zwłaszcza w tym ciemnym wariancie. Ładnie wypełniają pustą przestrzeń bez upychania jakichś ozdobników w rogach.

Edited by brz

Moim zdaniem długie indeksy lepsze, zwłaszcza w tym ciemnym wariancie. Ładnie wypełniają pustą przestrzeń bez upychania jakichś ozdobników w rogach.

Matko i córko!

Ciemna wersja jest Tym czego szukałem. Projekt spójny. Elegancki. Z nawiązaniem do tradycji.

Jeszcze jak się uda nałożyć indeksy liczbowe to może będzie perfekcyjnie

Mogę być pierwszy, który wpłaci zaliczkę?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dłuższe indeksy znacznie lepiej wypełniają tarczę.

Matko i córko!

Ciemna wersja jest Tym czego szukałem. Projekt spójny. Elegancki. Z nawiązaniem do tradycji.

Jeszcze jak się uda nałożyć indeksy liczbowe to może będzie perfekcyjnie

Mogę być pierwszy, który wpłaci zaliczkę?

Ło Matko Bosko, też tak myślę, ciemna wersja tarczy wywietrzyła mi Sporta - TAK -  też się piszę, i jestem drugi, jakby co - 10/10 dla mnie,

co, tam - nawet 15  ;)

Edited by kopeć

Czarna wersja Może jeszcze szlif na tarczy nie na okrągło lecz zgodny z indeksami

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale się porobiło, z pobocznego (?) projektu wyszedł najbardziej pożądany. :P Zaglądam tu tylko od czasu do czasu z ciekawości, ale uważam, że ten grafitowy art deco jest zdecydowanie najlepszą wersją kostki. Do tej pory zupełnie mi ten zegarek nie leżał, ale teraz to wygląda! :) Jedyny mankament to krój pisma, który zupełnie gryzie się z resztą (chodzi mi oczywiście o dolny napis). 

Guest qhen

Te dłuzsze indeksy są super nic wiecej nie trzeba.

Nie sądzę, ale spróbuję ;-) to akurat łatwo zwizualizować.

A nie mówiłem? Jest bomba.

rXQHFG4.jpg

Art deco - na to czekałem, +1 dla dłuższych indeksów.

Teraz to mi bardziej się już jasna podoba  :wub:  minutową wskazówkę trzeba by chyba kapkę  :unsure:  skrócić, bo jest tak długa jak sekunda, i chyba troszkę się proporcje gubią?

Teraz to mi bardziej się już jasna podoba  :wub:  minutową wskazówkę trzeba by chyba kapkę  :unsure:  skrócić, bo jest tak długa jak sekunda, i chyba troszkę się proporcje gubią?

Generalnie zasada jest taka w zegarkach, że sekundnik jest długości minutowej :-)