Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie lubię niebieskiego w zegarkach i nie podoba mi się pomysł kopiowania Reverso, to wersja B mnie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wersję A i B. Eleganckie i zrównoważone. Pozostałe dwie wersje są aż nadto... Po prostu nadto...

 

Przy decyzji dziś miałbym dylemat która wersję z dwóch pierwszych wybrać dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze nadal ten zegarek nie ma dla mnie nic wspólnego z barokiem to wersje B chyba bym kupił. Jest po prostu ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się na A :wub:

kiedy realizacja? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!

Fajna byłaby również wersja: pozłacana koperta, czarny cyferblat, pozłacane indeksy i wskazówki :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja C :).

 

Czy oprócz wizualizacji można prosić o szczegóły jak np uzyskać kolor koperty np. W wersji D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na razie takie igraszki z kolorami. Tak jak już wspominałem, albo nie ?? ten zegarek to będzie UNISEX. Wersja D to uśmiech w stronę naszych wybranek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko igraszki, ale wyszło bardzo spoko, myślę, że spokojnie te wszystkie wersje mogłyby pójść do produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko wersja a. Do niebieskich wskazówek pasowałby niebieski akcent na koronce w stylu tanka od cartiera. Jak podglądać, to od najlepszych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W planach jest kwadraciak a wersja A wygląda bardzo zachęcająco .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wchodę teraz w buty Marcina ale rysunkowo mi najłatwiej ustosunkowac się do projektu proponując szkicową /podkreślam szkicową/ alternatywę.

Wg mnie projekt za bardzo poszedł w stronę Cartiera Tanka, a gdzieś w tle zostały pierwotne założenia i inspiracje

Ja w swoich szkicach wychodzę z zegara opactwa - oceńcie sami

 

korzystałem z opracowań kolegi Marcina /koperta, wskazówki itd/ - jako bazy

 

a teraz czekam na spalenie na stosie /barokowym/

 

166459.jpg

80949fd692c9efa4.jpg

a244ee22f224d827.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo ten Pan ! Co prawda wersji "opactwowej" jeszcze nie pokazałem, dotychczasowe propozycje to była cała rodzina która może powstać na tej kopercie, ale cieszy tak konstruktywna praca. Zegary znam, mam nawet lepsze zdjęcia i właśnie rysuję charakterystyczną przeciwwagę dla sekundowej.

Dzisiaj jeszcze postaram się pokazać uwaga! wersję sportową w czarnej kopercie tego projektu.

 

Rozwiązanie które pokazał subarist czyli z jednak wpisaniem okręgu w prostokąt jest o tyle lepsze, że pozwala zastosować dłuższe wskazówki, bardziej okazałe! W przypadku prostokąta prezentowanego na poprzedniej stronie wskazówki a właściwie ich groty nie mogą włazić na cyfry albo podziałkę bo brzydko by to wyglądało. Okrąg daje nam naturalną większą powierzchnię roboczą.

 

Projekt cały czas jest procedowany. Właśnie znalazłem człowieka który obrysowuje mi kartusz herbowy. Spróbujemy go umieścić jako znak wodny w centralnej części tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie z pewnej odległości... jest dobrze. Przejrzyście i z klasą!

 

Brawo subarist

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotna wersja zbyt mocno kojarzy się z Cartierem, ta z indeksami na okręgu jest ciekawsza moim zdaniem.

Cały czas mam wrażenie że można dużo więcej "wycisnąć" z tego projektu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może rozważyć zegarek Leubus Abbey w kopercie PRO MILITARI /?/

3a27b720ea2ef446.jpg

4f1922a1502a09e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty bardzo ładne ale koperta PRO-MILITARI zupełnie do baroku nie pasuje. To są typowe japońskie ostre linie.

 

nowy.png

nowy2.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekty bardzo ładne ale koperta PRO-MILITARI zupełnie do baroku nie pasuje. To są typowe japońskie ostre linie.

 

Fajne, fajne Marcinie.


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin - a co z tym "sportem"?

 

Tu jakoś ta "pałka" zamiast indeksu coś nie bardzo.

Może albo rzymskie albo pałki?

Zapytam w kwestii technicznej - jeżeli indeksy mają być malowane to niech będą po kole faktycznie. Nakładane i tak raczej odpadają bo każdy musiał by byc oddzielnie projektowany a to pewne załamie budżet.


Przeciwwaga na sekundzie fajna  :D  A szabelka to cepelią Ci pachniała  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin - a co z tym "sportem"?

 

Tu jakoś ta "pałka" zamiast indeksu coś nie bardzo.

Może albo rzymskie albo pałki?

Zapytam w kwestii technicznej - jeżeli indeksy mają być malowane to niech będą po kole faktycznie. Nakładane i tak raczej odpadają bo każdy musiał by byc oddzielnie projektowany a to pewne załamie budżet.

Przeciwwaga na sekundzie fajna  :D  A szabelka to cepelią Ci pachniała  :P  :lol:

 

Problem nie był w tym, że to miała być szabelka tylko w tym że to miała być szabelka PIŁSUDSKIEGO :D, więc wymagała inkrustowania przez bakterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się się ten niebieski z szabelką, psia mać, podoba.

Nie mam takiego i chyba bym się skusił - tak do kościoła w niedzielke :) :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, projekt nabiera smaczku, jak nie bylem przekonany do czarnego to z każda chwila coraz bardziej się mi podoba - i tak ''biorę'' zloty ale ten czarny gra mi na zmysłach.....

Tez będzie  kartusz na tarczy ??? Chyba za bardzo nie pasuje, za to 

giloszowana tarcza jak najbardziej, jak w krabach Kirowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.