Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nowy projekt zegarka automatycznego PRO MILITARI

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się prosi o nakładane indeksy.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

 

Może na wizualizacji nie widać ale będzie nakładane logo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie nakładane, w takim wojaku to właśnie malowane pasują mi bardziej, grubsza nieco odstająca warstwa farbo-lumy to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do projektu-myślę, że szczotkowana koperta będzie lepszym wyborem podkreśli militarny charakter zegarka, i zrezygnowałbym z tego żołtego koloru w koronce i w wypełnieniu orderu na deklu, nie pasuje kompletnie, jakieś takie...oderwane od reszty; lepiej już jak będzie miało naturalny stalowy kolor. Na pewno będzie trwalsze i praktyczniejsze w użytkowaniu.

A najlepiej jakby koperta i koronka był pokryte czarnym DLC ciemna luma taki model "black military" coś jak luminox Wiem będzie drożej ale może warto przemyśleć taką opcję, nie ma zbyt wielu takich modeli

ps

Na kiedy planowane są zapisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor żółty zniknie na rzecz miedzianego. Co do czarnej powłoki, kto wie jako opcja być może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedziany też nie będzie pasował, wiem że w orderze ten fragment to jsest kolor naturalny z którego jest zrobiony order. Ale dosadne przenoszenie na zegarek wszystkich elementów nie przemawia do mnie, ważne aby wzór oddawał ducha orderu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kalkulacje, no jest ciężko bo spore koszty poszły na szkło i dekielek. PRO-MILITARI będzie kosztował w przed-sprzedaży 1550zł . Myślę, że to atrakcyjna cena jak za tak wykonany zegarek. Paski będą szyte w Europie z dobrej skóry, naprawdę dobrej! bo mam już sampla. do Tego będzie drewniane pudło. Cena gdy zegarki już będą wyprodukowane będzie ok 1650zl. Realizacja to końcówka roku, postaramy się aby pod choinkę już były i cieszyły właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale maluch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale maluch.

 

Przy tych kształtach koperty nie mógł być już większy bo wyszłaby karykatura. Ma 40,5mm . Branża wraca do takich rozmiarów i słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kalkulacje, no jest ciężko bo spore koszty poszły na szkło i dekielek. PRO-MILITARI będzie kosztował w przed-sprzedaży 1550zł . Myślę, że to atrakcyjna cena jak za tak wykonany zegarek. Paski będą szyte w Europie z dobrej skóry, naprawdę dobrej! bo mam już sampla. do Tego będzie drewniane pudło. Cena gdy zegarki już będą wyprodukowane będzie ok 1650zl. Realizacja to końcówka roku, postaramy się aby pod choinkę już były i cieszyły właścicieli.

Cena jest moim zdaniem akceptowalna, choć nie wiem dla ilu sztuk ale to wypełnienie tym kolorem ...zółtym/miedzianym/ eee to nie to, może jednak zmienić i zostawić naturalny ze stali, albo chociaż jakaś wizualizacja do porównania i pod głosowanie na forum.

Demokratycznie, niech się suweren wypowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wypełnienia klamka nie zapadła na pewno nie będzie takie jak wyszło w realu ale barwa mosiądzu będzie naprawdę dobrze się wpisywała w charakter zegarka który jest numizmatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, brałeś pod uwagę wersję negatywową tzn. biała (jasna) tarcza , czarne wskazówki i indeksy? Pytam bo szukam czegoś w takiej kolorystyce wśród projektów militarnych właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o tym, żeby niektóre z indeksów były koloru żótego a niektóre białego? Fajnie by sie komponowały z orderem :) na przykład godzina 12,3,6,9. Jeszcze ciekawie by wyglądał środek tarczy jak w tej adriatice:

post-98880-0-73047900-1501074900.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze szlaczki z boku i będzie w ogóle zajebibi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ...

 

Możesz rozwinąć to zdanie z tematu zapisowego ?: "Czas otworzyć listę zapisową na pierwszą z trzech planowanych serii zegarków na zupełnie nowo opracowanej kopercie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy wpłacić zaliczkę ?

Paypal pasuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Na razie nie ma obowiązku dokonywania wpłat! Dane do zaliczek zostaną wysłane dopiero gdy minimum 50 osób się na ten projekt zapisze. W przeciwnym razie projekt nie zostanie wdrożony.

 

Na czerwono i wytłuszczone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nio będą pod koniec roku zaprezentowane jeszcze dwa inne zegarki bazujące na tej samej kopercie z realizacją w pierwszej połowie 2018r . Oba będą miały zupełnie inne tarcze, jednym z nich będzie Glacjolog z białą tarczą innym deklem czyli nasz roboczy " Arctowski"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czerwono i wytłuszczone :D

:)) mam taką wadę wzroku że nie widzę czerwonego pisma:)

a co za tym idzie nie czytam go :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam teraz gwoździa,

 

nie mając porównanie, bo zegarek chciałbym właśnie dla tej koperty, ale niekoniecznie akurat pod konkretny projekt / "hołd" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam teraz gwoździa,

 

nie mając porównanie, bo zegarek chciałbym właśnie dla tej koperty, ale niekoniecznie akurat pod konkretny projekt / "hołd" 

zgadzam się w 100%, w tym zegarku najbardziej nie leży mi „hołd” za to koperta i szkło bardzo mi się podobają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że będą numerowane bo nie bardzo tam jest gdzie wkomponować ten numer, ale może między uszami ? No zobaczymy.

Proponuję na boku.Bardzo rzadko się robi grawery limitek na boku więc byłby to jakiś plus dla zegarka. albo grawer z boku ucha od zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między uszami jest Ok, od strony koronki na deklu tez może być byle by nie z boku koperty. W limitowanych seriach jest to ważenie ze są numerowane. Dlatego tez ludzie sie decydują na takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer powinien być. Między uszami czy gdzieś na deklu jak się zmieści jest Ok. Ale nie na boku ! Jak tak fajna koperta zostanie zeszpecona jakimś nr to rezygnuje z zegarka. Nikt z daleka nie musi widzieć że to limitka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pomiędzy uszami to wygląda przepięknie... Porzućcie ten temat. Po co to komu? Przecież to śmieszne, tylko szpeci zegarek i nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.