Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
radekglaz

Tani chiński homar

Który tani chiński homar?  

24 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Który z poniższych homarków byście wybrali? Pomóżcie...

1. Pagani Design

60c018651b8a.jpg

2. Debert

23242423e92c.jpg

3. Sekaro Aquaterra

6830076caa27.jpg

4. Sekaro 300M

70392a42a833.jpg

5. Parnis Portugalczyk

97f33f922066.jpg

6. Parnis Milgauss

9a0ae22ec256.jpg

RG

Ja jestem za portugalcem, bo jakoś leży mi ten zegarek. Nie w tej wersji kolorystycznej, ale i tak to mój faworyt.

Edited by Raflo74

Nie dałeś jeszcze opcji "żaden" :) Może sporo punktów zebrać :)

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Mam portugalczyka i go polecam, miałem poganina na ręce, jakość wykonania dobra chociaż jak dla mnie odrobinę za bardzo podobny do oryginału.

Parnis PA6007.

post-94542-0-21065800-1508137283_thumb.jpg

Z ww. miałem w ręku 1,2 i 5, PA6007 zjada je bez przypraw.

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403 

Chcesz homara, to masz homara :)

post-76033-0-02955600-1508168982_thumb.jpg

Edited by Obik

No i się wziął i kliknął Poganin... ;) głównym czynnikiem decydującym była cena :), choć głosy pochlebne innych posiadaczy też się przyczyniły.

Ankieta w dalszym ciągu otwarta... być może w kolejnym miesiącu kolejny homarek... ;)

RG

Edited by radekglaz

z tych jak dla mnie tylko nr 2

Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Parnis PA6007.

attachicon.gifpa6007.jpg

Z ww. miałem w ręku 1,2 i 5, PA6007 zjada je bez przypraw.

Szukam właśnie jakiegoś divera i pewnie wziąłbym Paganiego, ale przy moim nadgarstku 16,5cm obawiam się, że będzie za duży. Ten Parnis, którego pokazujesz też mi wpadł w oko, a poza tym ma jedną dużą zaletę - brak lupki :)

Kupiłeś go na bransolecie? Możesz napisać jaka jest jakość kajdana? Trochę się również obawiam o bezel czy się nie wyciera w trakcie noszenia. Ogólnie rzecz biorąc to dla mnie jeden z ładniejszych diverów w cenie 100$ i pewnie też się skuszę

Szukam właśnie jakiegoś divera i pewnie wziąłbym Paganiego, ale przy moim nadgarstku 16,5cm obawiam się, że będzie za duży. Ten Parnis, którego pokazujesz też mi wpadł w oko, a poza tym ma jedną dużą zaletę - brak lupki :)

Kupiłeś go na bransolecie? Możesz napisać jaka jest jakość kajdana? Trochę się również obawiam o bezel czy się nie wyciera w trakcie noszenia. Ogólnie rzecz biorąc to dla mnie jeden z ładniejszych diverów w cenie 100$ i pewnie też się skuszę

Tutaj pisałem o bransolecie.

Ja noszę na szarym albo pomarańczowym nato, ładnie się układa i budzi ciekawość gawiedzi.;)

Trudno mi powiedzieć jak się będzie starzał, po dwóch tygodniach codziennego noszenia wygląda jak wyjęty z pudełka, koperta, bezel i szkło bez żadnych śladów. Co do tego jak się ta ceramika zachowuje musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ma go dłużej. Zdaje mi się, że np. @Daito ma taki w zbiorze.   

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Spinnaker SP-5055-01 Fleuss - Swatch SUTO401 - Swatch YIS403