Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Dla ułatwienia, bo z rysunku nie widać, chodzi o oś (wkręt) tiretu, jeśli dobrze widzę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię POLJOTA na bilety Narodowego Banku Polskiego w ilości 200 PLN. 

Wedlug mojej oceny stan dobry plus. Zauważalnym mankamentem jest odbicie nóżki na tarczy między indeksami godzin 19 i 20. Mechanizm rusza po podkręceniu koronką, ale nie znam dokładności chodu ani historii serwisowej. 
Jak ktoś jest autentycznie zainteresowany możemy porozmawiać o cenie i kosztach wysyłki.

 

 

468E632F-2137-4237-A9D0-06481087CC63.jpeg

3749BC45-6754-49DE-BE2D-BF5F96B29DB2.jpeg

6A53B787-2ADB-42E6-A3AE-29499BB4BA1C.jpeg


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam lucza 23 jewels. W pełni sprawny. Tarcza ma rysę widoczna na zdjęciach w po lewej stronie od osi. 110zl + przesyłka 13zl paczkomatem POSZŁO
IMG_20210507_111606.jpgIMG_20210507_111028.jpgIMG_20210507_110925.jpgIMG_20210507_111351.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elob500 napisał(-a):

Kupię cześć 5443 do 3017 tak jak na zdjęciu.

obraz.png.9b06f4e9c9efb59e7e4ec469dabb639c.png

obraz.png.43ea5f4c419f84558b6b8af265c85269.pngDla ułatwienia, bo z rysunku nie widać, chodzi o oś (wkręt) tiretu, jeśli dobrze widzę

 

JOP!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam Komandirskiego z okrętem, "podwodnaja łodka", ale w wersji z koronką na godzinie drugiej. Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2021 o 12:08, Enkil napisał(-a):

Do sprzedania mam zegarek ZIM. Zegarek jak nowy, od momentu zakupu przez pierwszego właściciela nie był używany, jednakże osobnik od którego go nabyłem postanowił go ponosić kilka dni w związku z czym na szkiełko są cztery zadrapania, które raczej łatwo spolerować, zaś na kopercie są dwie drobne skazy - obie widoczne na zdjęciach. 

Cena 100 zł + poczta. W zestawie tylko zegarek, nie posiada pudełka ani kwitów. 

 

DSC_4269_compress22.thumb.jpg.5a71cd2e8a97747312e1c8f5916acee9.jpg

DSC_4271_compress83.thumb.jpg.8894142c662ea3081669b1d7a3b9906b.jpg

DSC_4270_compress73.thumb.jpg.0179e350fc2a4416c2a6deec2245cf56.jpg

DSC_4273_compress61.thumb.jpg.52797ac978040353f1791c0e08d08e1d.jpg

DSC_4274_compress74.thumb.jpg.93d52dcc210267a84952a619b0fd3d83.jpg

DSC_4275_compress84.thumb.jpg.16bd1f07c8b5b6b55e7b8be558b1db88.jpg

DSC_4268_compress68.thumb.jpg.3df0dde1763c5e11fe9fd35046474cb1.jpg

Ps. 

 

Zegarek oczywiście działa poprawnie. 

 

Mogę zamienić za komandira z czołgiem, może być składak, w kopercie juniora. 

Syn chce zegarek z czołgiem, tarcza ma być błyszcząca, nie matowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządki, porządki... jeśli potrzeba więcej zdjęć proszę o pw. Tarcza Albatrosa bez nóżek - ZOSTAŁY TYLKO 3 TARCZE Udanego dnia. IMG_20210511_144858.thumb.jpg.ef5c6acd94ae42a12da25c6ccfe9e496.jpgIMG_20210511_144840.thumb.jpg.3283ee9b47d27e3509194a6198b29082.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolny rząd - poszła PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł dubel więc ma sprzedaż ląduje kultowy Poljot 55g w bardzo dobrym stanie. Wszystko Ori, wszystko sprawne. Sprzedaję bez paska. Cena 280 zł + 13 zł przesyłka paczkomatem.
SPRZEDANY!!!


Oddzielnie sprzedaję bransę do Poljota za 25zl. Bransę mogę wysłać pocztą polską listem poleconym. POSZŁO

IMG_20210511_213452.thumb.jpg.fbc74e2cd16267cec634c4985a846fd3.jpgIMG_20210511_213322.thumb.jpg.0ca152de668bc4dbeabe4842393fdb55.jpgIMG_20210511_213243.thumb.jpg.4794ed987af590d5285407fa442c5591.jpgIMG_20210511_213158.thumb.jpg.b488365564bab27c4b3b15e72fa158ed.jpgIMG_20210511_213414.jpg.7dc0b340f0ee26c6e16f8ae391566172.jpgIMG_20210511_213118.thumb.jpg.67cd483cbb79617d30a841d25fbeff44.jpgIMG_20210511_213023.thumb.jpg.6a09cf66efe7957e1cc2114c47bf7c27.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Wuj Bart napisał(-a):

Cześć, szukam Komandirskiego z okrętem, "podwodnaja łodka", ale w wersji z koronką na godzinie drugiej. Ktoś, coś?

 

obraz.png.5a665d5a085efaf0fc18a95a8d7fa534.png

Masz na myśli coś takiego tylko z inna tarczą?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Elob500 napisał(-a):

obraz.png.5a665d5a085efaf0fc18a95a8d7fa534.png

Masz na myśli coś takiego tylko z inna tarczą?

 

 


Tak, właśnie tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Rakiety 2609 ha rzymianki z bialą tarczą były rzadką wersją w tej kopercie ? Zachorowałem na taką ,ale bardzo ciężko je znaleźć , oferowane są tylko z srebrną tarczą. 

IMG_20210516_193243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta złocona Nos z papierami i pudełkiem. W pełni sprawna. Nigdy nie używana. Cena 250zl plus 13zl paczkomat POSZŁO


IMG_20210517_143926.jpgIMG_20210517_143848.jpgIMG_20210517_144043.jpgIMG_20210517_144018.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dubel na sprzedaż. Poljot 55g z niebieskim ringiem. W pełni sprawny. Bardzo ladny stan. Szkło Ori. Sprzedaję bez paska. Cena 280zl + 13 zł paczkomat. POSZŁO

Dodatkowo bransa od Poljota w ładnym stanie za 25zl (przesyłka pocztowa polska za 8zl)

IMG_20210519_143814.jpgIMG_20210519_143857.jpgIMG_20210519_143958.jpgIMG_20210519_144349.jpgIMG_20210519_144709.jpgIMG_20210519_144742.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Mawis napisał(-a):

Kolejny dubel na sprzedaż. Poljot 55g z niebieskim ringiem. W pełni sprawny. Bardzo ladny stan. Szkło Ori. Sprzedaję bez paska. Cena 280zl + 13 zł paczkomat.

Dodatkowo bransa od Poljota w ładnym stanie za 25zl (przesyłka pocztowa polska za 8zl)

IMG_20210519_143814.jpgIMG_20210519_143857.jpgIMG_20210519_143958.jpgIMG_20210519_144349.jpgIMG_20210519_144709.jpgIMG_20210519_144742.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Wezmę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam za 200 zł działa. Wolał bym odbiór osobisty, za dużo pakowania i kosztów transportu. 

Lubelskie.

 

Rezerwacja 

 

_20210520_101025_compress63.thumb.jpg.656d96d83611982398d68a20889f2b8c.jpg_20210520_101101_compress49.thumb.jpg.d14d2fb67fa60b973eb331212fa91195.jpgDSC_4300_compress21.thumb.jpg.79b0675c09b8fdc41722dcdb758de649.jpg_20210520_101001_compress64.thumb.jpg.b14c2d646e4c815d8518814c2d71fd48.jpgDSC_4301_compress82.thumb.jpg.3d56378335a67e4fd9d347af1d256a07.jpgDSC_4302_compress51.thumb.jpg.6f009eddab12d75d863c973d2441ca6c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Enkil napisał(-a):

Sprzedam za 200 zł działa. Wolał bym odbiór osobisty, za dużo pakowania i kosztów transportu. 

Lubelskie.

 

A co to dokładnie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, art_69 napisał(-a):

 

A co to dokładnie jest?

:D na 99% osobie o to pytającej się nie przyda ;)

 

To stara czyszczarka zegarmistrzowską. Brak jednego słoika. 

Jest pokryta grubą warstwą tłustego kurzu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka sztuk zegarków na sprzedaż:
1. Kirowski krab z rzadziej spotykaną tarcza. W pełni sprawny i oryginalny. Sprzedaję bez paska. Cena 120zl POSZŁO
2. Duży start. W pełni sprawny i oryginalny. Cena 80zl
3. Rakieta z czarną fakturowaną tarczą. Fajny stan, w pełni sprawny. Mechanizm podmieniony na dużo starszy 16 kamieniowy. Cena 60zl POSZŁO

Przesyłka paczkomatem za 13 zł

No i została jeszcze bransoleta do 55g za 25zl plus listonosz POSZŁO

IMG_20210519_155430.jpgIMG_20210519_155456.jpgIMG_20210519_155526.jpgIMG_20210520_094030.jpgIMG_20210520_094224.jpgIMG_20210520_094156.jpgIMG_20210520_094427.jpgIMG_20210520_094456.jpgIMG_20210520_094551.jpgIMG_20210520_094709.jpgIMG_20210519_144709.jpgIMG_20210519_144742.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Enkil napisał(-a):

:D na 99% osobie o to pytającej się nie przyda ;)

 

To stara czyszczarka zegarmistrzowską. Brak jednego słoika. 

Jest pokryta grubą warstwą tłustego kurzu. 

 

Domyśliłem się co to jest, bo już nie raz pokazywałeś podobne... ;)

Ja nie potrzebuję ale jestem z tej okolicy i znam osoby o tej profesji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że małe szanse ale zapytam: poszukuję wskazówek do Wostoka Gajowego i części (tarcza, szkło, wskazówki) do Czajki Rezonatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.05.2021 o 10:12, Elob500 napisał(-a):

Kupię cześć 5443 do 3017 tak jak na zdjęciu.

obraz.png.9b06f4e9c9efb59e7e4ec469dabb639c.png

obraz.png.43ea5f4c419f84558b6b8af265c85269.png

Nadal poszukuję. 

W dniu 5.05.2021 o 19:56, Elob500 napisał(-a):

Sprzedam obudowy do POLJOTOW 3133, razem z przyciskami, tarcza oraz wskazówki gratis.

Cena 180 (paczkomat po moje stronie) lub propozycję. Buran 150 złotych (tarcza ma skazę).

Na zdjęciach są całe zegarki. Wszystkie pracowały z werkami Su 3133 lub same 3133 z lat 1996.

(columbus już nie )

IMG_20210224_155620.jpg

IMG_20210224_155626.jpg

IMG_20210224_155650.jpg

IMG_20210224_155655.jpg

Nadal w sprzedaży bez Columbusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zakupem budzika Slava w stanie nowym wraz z fabrycznym pudełkiem oraz kartą gwarancyjną lub Innym dokumentem zakupu. Gdyby ktoś z Was miał takie cacko i chciałby się go pozbyć, będzie mi bardzo miło stać się jego nowym właścicielem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupię bransoletę cccp ,  ale 20 mm w uszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.