Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy :)

Nie wiem, czy wklejam we właściwe forum: Jakiś czas temu zafascynowałem się pancernikami - mam już dwie Slavy, ale apetyt wciąż nienasycony. Poszukując w necie natrafiłem na coś takiego, niestety bez żadnego dodatkowego info. Mam gorącą prośbę o identyfikację - co to za zegarek??? Wygląda jak Slava, ale koperta jakaś taka - bardziej opancerzona  :)

post-75399-0-91160300-1429643885.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czym wnosisz, że "Wygląda jak Slava" ? ...wygląda jak dowolny zegarek z lat 80-tych i tyle :)

 

żeby cokolwiek powiedzieć, przydałaby się nie jakaś miniaturka tylko fotka w przyzwoitej rozdzielczości no i oczywiście druga z werkiem zegarka 


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos to cudo? Czy to Pobieda?post-73201-0-19866700-1429700422.jpg

Plus taki (chyba) Poljot. Znacie moze wartosc tych zegarkow?

post-73201-0-71245700-1429701379_thumb.jpg

Edytowane przez bartekgajda169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka białą. Tak to oryginalna pobieda.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tańsza, ale nic więcej na ten temat, bo to nie jest odpowiednie miejsce, poza tym co do szacowania wartości czasomierzy...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czym wnosisz, że "Wygląda jak Slava" ? ...wygląda jak dowolny zegarek z lat 80-tych i tyle :)

 

żeby cokolwiek powiedzieć, przydałaby się nie jakaś miniaturka tylko fotka w przyzwoitej rozdzielczości no i oczywiście druga z werkiem zegarka 

 

No właśnie - dysponuję niestety jedynie tą miniaturką :) Jest jakiś sposób, żeby ustalić co to może być za zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio kilka popularesów i jeden z nich trochę mnie zaskoczył. Zwróćcie uwagę na kopertę, zdjęcia kiepskie, ale widać, że front jest złocony (mocno wytarty), reszta z kolei już nie. O co tu się rozchodzi?? Macie jakieś pomysły?DSCF2801_zps8rbuwxez.jpgDSCF2802_zpsufr8eq1l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To mosiądz a nie złocenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależały od roku produkcji lub zapasów magazynowych :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba katalogi to 1983 r. Ten drugi jest nazwany jako eksportowy, cokolwiek to znaczyło wtedy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rakiety zaczęto robić z prostymi wskazówkami, a potem były obie wersje, nie mam żadnych faktów, ale z obserwacji katalogów to wydaje mi się, że drugie wskazówki weszły razem z nowymi typami kopert (tymi z mojej galerii co to je kompletuję ;) ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję informacji na temat zegarka na zdjęciu (marka, rok produkcji). Ktoś widział może na portalach aukcyjnych? Ile może być warty NOS?

 

 

post-77043-0-50971100-1430077976_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Łucz kwarcowy, wg mnie z początku lat 90. A co do ceny to na forum nie wyceniamy zegarków.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.