Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazłem u siebie zegarek/pierścionek. Wiem że jest to czajka i że niestety nie chodzi ;/ 
Da się go jakoś nakręcić czy zrobić coś co mogło by go ożywić ? 
Wiem że były produkowane srebrne. 
I tu mam pytanie na obręczy "pierścionka" ma wybite 17,5 i na odwrocie zegarka jest wybite 315598 co to oznacza ? I jaka może być jego wartość ? 

Dodaje również zdjęcia 

post-72530-0-67670900-1428331189_thumb.jpg

post-72530-0-18310400-1428331190_thumb.jpg

post-72530-0-66025200-1428331190_thumb.jpg

post-72530-0-06433800-1428331429_thumb.jpg

post-72530-0-36882600-1428331576_thumb.jpg

Edytowane przez koniniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia z tarcza od komandirskie? Na deklu brak napisu "Amfibia" Mam dwie amfy z tarcza okolicznosciowa a pozostale ze zwyklym napisem wostok. Kazda ma dekiel z napisem jak trza. Ja bym odpuscil. Spokojnie sobie przejrzyj neta, na forum tez jest chyba temat "Nasze Amfibie", poogladaj fotki. 

 

Dla mnie to Komandirski, tylko z wykorzystaniem elementów Amfibii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem u siebie zegarek/pierścionek. Wiem że jest to czajka i że niestety nie chodzi ;/ 

Da się go jakoś nakręcić czy zrobić coś co mogło by go ożywić ? 

Wiem że były produkowane srebrne. 

I tu mam pytanie na obręczy "pierścionka" ma wybite 17,5 i na odwrocie zegarka jest wybite 315598 co to oznacza ? I jaka może być jego wartość ? 

 

Dodaje również zdjęcia 

Numer na deklu to numer seryjny w sumie nic nie oznacza i nic z niego wywnioskować się nie da - numer na pierścionku to rozmiar palucha a nie próba srebra - naprawa jak najbardziej możliwa co by nie było uszkodzone

- Co do wartości to pozostaje Ci allegro , lombardy albo sotheby"s

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Co to za Pojlot, bardzo mi się spodobał choć nie jest w idealnym stanie? Zna ktoś model?

 

a1y894M.png


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noworuska   tfffuuuu... rczość


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze właśnie zauważyłem napis na dole...


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sądząc po stanie koperty, jakość zapewne gorsza od tandety chińskiej...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio nabyłem na aukcji taki oto zegarek. Według sprzedającego jest to oryginalny Aviator AVW5839G4. Czy ktoś mógłby wyrazić swoją opinię na temat oryginalności zegarka? Mogę podesłać inne zdjęcia.

post-80832-0-80488200-1428525220_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL

co to może być?

nie mam pojęcia co to, ale działa  :P  i jest w opłakanym stanie

post-80732-0-78497500-1428735285_thumb.jpg

post-80732-0-87042400-1428735292_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL

dzięki bardzo  :P

a wiecie może czy jest ktoś na forum, kto przywraca do życia i pięknego stanu wizualnego takie staruchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum to raczej kłopotliwe (przesyłki tam i z powrotem) poradzi sobie z nią normalny zegarmistrz w okolicy zamieszkania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle ile na z zsrr wspólnego chińska republika ludowa - to zuan na 17 kamieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ma coś wspólnego z ZSRR?

Tak, producent ma(miał) wspólną rzekę graniczną - Amur :)

 

no i jeszcze, że tak się wyrażę, jedna oś wspólna: te werki chodzą w kitajskich podróbkach kultowych sowieckich zegarków -> komandirach

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...te werki chodzą w kitajskich podróbkach kultowych sowieckich zegarków -> komandirach

A także w białoruskich Wympiełach...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka nowinek w kolekcji. Dajcie prosze kilka informacji:)attachicon.gif20150414_163250.jpgattachicon.gif20150414_163326.jpg

 

Wiem, ze to Rakiety;)

W tej pierwszej Rakiecie, to masz sekundnik od Czapy, a raczej z Pobiedy chyba :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to była ogromna limitacja :) bo to często spotykany zegarek. Jedyny z nim kłopot to dostanie szkiełka, mam chyba ze trzy z połamanym szkiełkiem.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że to była ogromna limitacja :) bo to często spotykany zegarek. Jedyny z nim kłopot to dostanie szkiełka, mam chyba ze trzy z połamanym szkiełkiem.

I tak sie z niej ciesze bo mi sie podoba:)

Mogli byscie mi podac przyblizona cene tych zegarkow? Nie chce ich sprzedawac, ale dla wlasnej wiadomosci. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak sie z niej ciesze bo mi sie podoba:)

Mogli byscie mi podac przyblizona cene tych zegarkow? Nie chce ich sprzedawac, ale dla wlasnej wiadomosci. Dzieki

W przybliżeniu, to kilo dobrych ziemniaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.