Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Były  i w chromie ;)

 

a warto dać za nią 5 zł??? 

 

 

:D  :D  :P  :P  :D  :D  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P  :P  :P

akurat ci dam :P  :P

 

Do wytłaczanki wsadze, niech se poleży, może co sie wykluje  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bedę go mógł zobaczyć i kupić. Warto sie w niego pchać? Zegarek nie jest na chodzie i nie wiem jeszcze dlaczego.

 

post-72726-0-69773600-1427356720_thumb.jpg

post-72726-0-36472800-1427356721_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bedę go mógł zobaczyć i kupić. Warto sie w niego pchać? Zegarek nie jest na chodzie i nie wiem jeszcze dlaczego.

 

Za max 5 można kupić dla koperty, oska sekundy jest na 99% ułamana, często w złomkach tego rodzaju włos balansu jest zwichrowany. Koperta po czyszczeniu może się do użycia nadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o oście sekundnika nie pomyślałem. Zobaczę, jak gostek nie będzie wychodził z założenia że posiada jakiś stary skarb to dychę mu dam. Tarcza wygląda niby brzydko ale po umyciu może uda się ja uratować a szkoda by było oryginalnej tarczy żeby wylądowała gdzieś w śmieciach. Koperta patrząc od tyłu też tragicznie nie wygląda czyli mogła by służyć za domek dla innego mechanizmu sportownyjego czasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie.

Czy ten zegarek jest w miarę oryginalny, a jeśli nie, to co jest w nim nieoryginalnego? Czy warto go wziąć za połowę tej ceny? Szczerze powiem że mam taki, tyle że w dużo gorszym stanie, ale mam wielki sentyment do właśnie tego kroju tarczy, tutaj gilosz jest w bardzo łądnym stanie, u mnie jest mocno zniszczony. Panowie pomóżcie :)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5189816963

Edytowane przez Ceausescu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie.

Czy ten zegarek jest w miarę oryginalny, a jeśli nie, to co jest w nim nieoryginalnego? Czy warto go wziąć za połowę tej ceny? Szczerze powiem że mam taki, tyle że w dużo gorszym stanie, ale mam wielki sentyment do właśnie tego kroju tarczy, tutaj gilosz jest w bardzo łądnym stanie, u mnie jest mocno zniszczony. Panowie pomóżcie :)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5189816963 

Popraw link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co na mój gust nie pasuje do całości to czerwona wskazówka sekundowa, wychodziły takie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co na mój gust nie pasuje do całości to czerwona wskazówka sekundowa, wychodziły takie?

Ano nie. Nie zauważyłem na pierwszy rzut oka. Powinna być złocona. No i koronka wymieniona

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jeszcze koronka w tym Poljocie jest od Czapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bedę go mógł zobaczyć i kupić. Warto sie w niego pchać? Zegarek nie jest na chodzie i nie wiem jeszcze dlaczego.

 

Za max 5 można kupić dla koperty, oska sekundy jest na 99% ułamana, często w złomkach tego rodzaju włos balansu jest zwichrowany. Koperta po czyszczeniu może się do użycia nadać.

 

Koperta jest już dosyć mocno zjechana od spodu (na uszach), tarcza raczej nie do odratowania, wskazówki przyrdzewiałe. Atrakcyjnym elementem, tego zegarka jest jedynie... koronka! Jak wiadomo w Sportiwnych stosowano specyficzny rozmiar koronek - dość ciężko je zastąpić koronką z innego zegarka.

Ponadto przy odrobinie szczęścia kupując takiego trupka można trafić na rzadszą odmianę werku ze złotymi napisami na mostkach - dla pewności możesz poprosić o zdjęcie werku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kojarzy, czy były rakiety w stali? Mam pewien problem z klasyfikacją. Kolo koronki jest przetarcie, ale mosiądzu nie widać. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć z czego ta koperta? Nie mam możliwości wrzucenia lepszego zdjęcia. Chodzi o pospolitą rakiete na 2609.HA.

 

di-5ZDEG41A.jpg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kojarzy, czy były rakiety w stali? Mam pewien problem z klasyfikacją. Kolo koronki jest przetarcie, ale mosiądzu nie widać. Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć z czego ta koperta? Nie mam możliwości wrzucenia lepszego zdjęcia. Chodzi o pospolitą rakiete na 2609.HA.

 

Mosiądzu nie będzie widać, bo koperta wykonana jest z tzw. ZnAl-u czyli stopu cynku z aluminium. Ten stop ma właśnie charakterystyczny szary kolor.  Swego czasu tenże stop był szeroko stosowany w przemyśle samochodowym do produkcji korpusów gaźników :)

Jeśli koperta byłaby stalowa, to nie byłoby widać żadnych przetarć, ponieważ na powierzchni jest ten sam materiał, co wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sthool dzięki za info. Bardzo przydatne, to moja kolejna zagwozdka w ostatnim czasie.

 

Podobna sytuacja ma się w przypadku tego Poljota? Wydawał mi się stalowy, ale też ma przetarcie i mosiądzu nie widać. Koledzy w dziale 'najnowsze nabytki' pisali, że dekiel nie teges, ale na allegro znalazłem identycznego, co raczej przypadkiem nie jest.

 

LZNE45U9.jpg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sthool dzięki za info. Bardzo przydatne, to moja kolejna zagwozdka w ostatnim czasie.

 

Podobna sytuacja ma się w przypadku tego Poljota? Wydawał mi się stalowy, ale też ma przetarcie i mosiądzu nie widać. Koledzy w dziale 'najnowsze nabytki' pisali, że dekiel nie teges, ale na allegro znalazłem identycznego, co raczej przypadkiem nie jest.

 

 

Daj jak możesz fotkę tarczy czy w ogóle był taki model w stali. I jeszcze może link do tego z alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy go na Alle znajdę. Tarcza wygląda tak:

 

di-O8CJ9OMZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno koperta nie jest stalowa.,Zresztą na deklu jest napis "Steel Back", w wypadku stalowej koperty na deklu występuje fraza "All Steel"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kolega @sthool wypowiadał się w "okazjach" gdzie sam go wstawiłem że jest coś nie tak ze wskazówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wskazówek nie podejrzewałem...


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest stalowa.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.