pawel007 5186 #10776 Napisano 26 Września 2018 To Sylwek ma nadgarstek jak moja łydka :-))) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Balansujący Na Osi 1220 #10777 Napisano 26 Września 2018 Czyli Balboa jednak nie schudł 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szuwi 6612 #10778 Napisano 26 Września 2018 Dzięki Chłopaki - już się o Sly'ia bałem... ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
surovy77 5274 #10779 Napisano 27 Września 2018 To jest Pam341 i ma 60mm.Faktycznie.To jeszcze lepiej i jest moc w nadgarstkach u Rockiego 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #10780 Napisano 27 Września 2018 Sylwek swego czasu bodaj w Australii miał małe problemy bo nie bardzo wiedział z co z hormonem wzrostu zrobić.No ale on musi wyglądać lepiej. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Vito 3 #10781 Napisano 29 Września 2018 To jest Pam341 i ma 60mm. O matko, a myślałem, że mój u-boat 55mm jest ogromny. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ASTRAL 6496 #10782 Napisano 2 Października 2018 https://youtu.be/iCLBfO1oqSU Niby tacy ogarnięci goście, a tylko jeden nosi Rolexa, chociaż ogólnie zegarkowo nie jest źle. Ciekawe, że w zestawieniu pojawiają się aż dwa Breitlingi i dwa JLC. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomaliusz 23274 #10783 Napisano 2 Października 2018 (edytowane) Pomyłka Edytowane 2 Października 2018 przez tomaliusz 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio #10784 Napisano 2 Października 2018 Pomyłka Dlaczego? Sikor fajny, więc można go pokazywać gdzie tylko się da ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #10785 Napisano 2 Października 2018 A po drugie może jesteś sławny. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cecon 279 #10786 Napisano 2 Października 2018 A po drugie może jesteś sławny. Albo będzie sławny, to fota awansem Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukebor 8697 #10787 Napisano 2 Października 2018 „Hmmm, ten tego, tak, to co prawda jest odpowiedz na drugie pytanie, którego jeszcze nie zadałem, ale myślę, że jury uzna tę odpowiedz awansem?Tak, jury uznaje tę odpowiedź” 0 I'm not myself, but not dead and not for sale... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
4palce 390 #10788 Napisano 4 Października 2018 Milikowi Rolexa buchnęli źli ludzie. Taka historia... 0 Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Swatch YIS403 - Citizen BN0159 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Citizen BT0070-01A Twin Date Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mirek 1969 1498 #10789 Napisano 4 Października 2018 Każdego szkoda 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buczo 2302 #10790 Napisano 4 Października 2018 Co tam za diverka ma na ręce minister? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
surovy77 5274 #10791 Napisano 4 Października 2018 Omega SMPc na NATO 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pechagto 1087 #10792 Napisano 5 Października 2018 Każdego szkodapewnie, że tak, aczkolwiek w pewnych miejscach lepiej z drogimi rzeczami się nie pokazywać. niestety. a pół żartem - patrząc na jego dokonania w kadrze i to, że wracał do domu o 2 w nocy, to wysnuwam wniosek, że nie mógł trafić 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mirek 1969 1498 #10793 Napisano 5 Października 2018 Zgadza się. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #10794 Napisano 5 Października 2018 pewnie, że tak, aczkolwiek w pewnych miejscach lepiej z drogimi rzeczami się nie pokazywać. niestety. a pół żartem - patrząc na jego dokonania w kadrze i to, że wracał do domu o 2 w nocy, to wysnuwam wniosek, że nie mógł trafić A co jest w tym dziwnego że wracał o 2 ?? skoro mecz skończył sie o godzinie 23 ?Nie porównuj do tego że Ty byłeś już o 23:15 w łóżku po obejrzeniu meczu Przecież dochodzi odprawa pomeczowa w szatni , pewnie jakaś odnowa biologiczna , wywiady z prasą , kolacja. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pechagto 1087 #10795 Napisano 5 Października 2018 A co jest w tym dziwnego że wracał o 2 ?? skoro mecz skończył sie o godzinie 23 ?Nie porównuj do tego że Ty byłeś już o 23:15 w łóżku po obejrzeniu meczu Przecież dochodzi odprawa pomeczowa w szatni , pewnie jakaś odnowa biologiczna , wywiady z prasą , kolacja.nie siedzę w piłce i nie wiedziałem, że aż tak późno się mecz skończyłtragedia o tej godzinie grać jeszczeno ale w sumie jak to jest jego pracą i rano nic go nie goni to w sumie nie ma znaczenia Taplaltakl. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #10796 Napisano 5 Października 2018 Nikolaj Coster-Waldau, znany aktor, i Chopard. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #10797 Napisano 5 Października 2018 nie siedzę w piłce i nie wiedziałem, że aż tak późno się mecz skończyłtragedia o tej godzinie grać jeszczeno ale w sumie jak to jest jego pracą i rano nic go nie goni to w sumie nie ma znaczenia Taplaltakl. Pewnie woleli by grać w godzinach południowych, ale wtedy w środku tygodnia ludzie nie zapełnialiby stadionów i nie byłoby takiej oglądalności w TV. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
LMed 111 #10798 Napisano 5 Października 2018 Trafna obserwacja. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #10799 Napisano 5 Października 2018 Najgłupsze w test sytuacji są komentarze miejscowej policji . „To duży obszar i trudno go kontrolować i często tam dochodzi do przestępstw. „ kłopotów w Neapolu i okolicach nie mają ci co chodzą w zwykłych ubraniach i bez zegarków”To równie kuriozalne jak post radomski komentarz Kempy „ nie popieram ale rozumiem”. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #10800 Napisano 5 Października 2018 Najgłupsze w test sytuacji są komentarze miejscowej policji . „To duży obszar i trudno go kontrolować i często tam dochodzi do przestępstw. „ kłopotów w Neapolu i okolicach nie mają ci co chodzą w zwykłych ubraniach i bez zegarków”To równie kuriozalne jak post radomski komentarz Kempy „ nie popieram ale rozumiem”. A także instruowanie kobiet w Niemczech i Skandynawii, że aby nie narażać się na molestowanie ze strony amatorsko ubogacających kulturowo Unię Europejską, najlepiej nie wychodzić z domu. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach