eye_lip 27850 #11326 Napisano 25 Czerwca 2019 Przecież podstawowe Hubloty nowe można kupić poniżej 20k. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol #11327 Napisano 25 Czerwca 2019 Dokładnie, co jest dobre bo te najprostsze Classic fusion to zarazem najładniejsze Hubloty:) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73874 #11328 Napisano 25 Czerwca 2019 Jakoś nie przypominam sobie, aby któryś z forumowiczów chwalił się swoim Hublotem. Może wynika o z faktu, iż wielokrotnie były na tę markę ostre jazdy i ci, którzy je posiadają, boją się publicznego linczu 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
memento mori 2999 #11329 Napisano 25 Czerwca 2019 (edytowane) Przecież podstawowe Hubloty nowe można kupić poniżej 20k. Zaskoczyłeś mnie. Rzeczywiście tak jest. Patrząc na właścicieli, sądziłem że mają w ofercie tylko skeletony i/lub w złocie. Edytowane 25 Czerwca 2019 przez memento mori 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
brz 1956 #11330 Napisano 25 Czerwca 2019 Jakoś nie przypominam sobie, aby któryś z forumowiczów chwalił się swoim Hublotem. Może wynika o z faktu, iż wielokrotnie były na tę markę ostre jazdy i ci, którzy je posiadają, boją się publicznego linczu Jeden się przewinął. Smartwatch robiony z okazji ostatnich piłkarskich MŚ. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Andrzej1 314 #11331 Napisano 25 Czerwca 2019 Nie ma w tym nic dziwnego. Hublot koncentruje swoją reklame na piłce nożnej. Raczej skutecznie, rok czy dwa lata temu była sonda wśród nastoletnich sympatyków piłki - wskazali Hublot na pierwszym miejscu jak markę zegarków luksusowych.Hublot był oficjalnym zegarkiem ( smart) ma Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Używali ich min. sędziowie z możliwością otrzymywania info, że piłka przekroczyła linię bramkową.Jeden się przewinął. Smartwatch robiony z okazji ostatnich piłkarskich MŚ.Do sprzedaży trafiło o ile dobrze pamiętam 2018 sztuk, każdy za coś ok. 5000 zielonych- chyba, że coś pomyliłem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Rebrov 223 #11332 Napisano 25 Czerwca 2019 (edytowane) Hublot jest partnerem technicznym Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Do tego współpracują z Ferrari. Przeglądałem ich stronkę i znalazłem mechanizm z 50 dniową rezerwą chodu co jest podobno rekordem.Tutaj mechanizm : http://calibercorner.com/hublot-caliber-hub9005/ Jest nawet specjalna wiertarka aby go nakręcać xd Edytowane 25 Czerwca 2019 przez Rebrov 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Andrzej1 314 #11333 Napisano 25 Czerwca 2019 Hublot jest partnerem technicznym Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Do tego współpracują z Ferrari. Przeglądałem ich stronkę i znalazłem mechanizm z 50 dniową rezerwą chodu co jest podobno rekordem.Tutaj mechanizm : http://calibercorner.com/hublot-caliber-hub9005/ Jest nawet specjalna wiertarka aby go nakręcać xdMoże piłkarzyki dostają go za darmo, jako "reklamówkę" . Z samochodami to sprawdzony sposób na dobrą reklamę. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88819 #11334 Napisano 25 Czerwca 2019 Anthony Hopkins, znany aktor i, jak się okazuje, malarz. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tropik79 948 #11335 Napisano 28 Czerwca 2019 (edytowane) Piotr Rubik - prawdopodobnie Rolex Yacht Master II ref.:116680(ciężko jednoznacznie stwierdzić po tym zdjęciu, ale widziałem też inne gdzie było widać m.in. ceramiczny bezel spod mankietu i skłaniam się zdecydowanie w stronę Rolexa i tego modelu) Edytowane 28 Czerwca 2019 przez tropik79 0 Polish Watch Spotter - ZEGARKI ZNANYCH POLAKÓW Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #11336 Napisano 28 Czerwca 2019 (edytowane) James Marsden...super się prezentuje ten speedy! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane 28 Czerwca 2019 przez Ram83 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73874 #11337 Napisano 28 Czerwca 2019 Nie pamiętam, czy ktoś już to wrzucał...https://youtu.be/t0gkzLHONXk 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #11338 Napisano 28 Czerwca 2019 Nasz bokser, który jutro w nocy powalczy o pas - Maciek Sulęcki nosi Moona, dziś przyczaiłem w wywiadzie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #11339 Napisano 28 Czerwca 2019 No i tutaj Maciek ze speedim Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Matti 142 #11340 Napisano 29 Czerwca 2019 (edytowane) Borys Szyc - Longines Evidenza Automatic Chronograph Ale brzydki ten zegarek... Jaki aktor taki zegarek :-) Edytowane 29 Czerwca 2019 przez DawPi Nie cytujemy zdjęć. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Passero #11341 Napisano 29 Czerwca 2019 Piter, przecież widać, że hesalit 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
floyd 3258 #11342 Napisano 30 Czerwca 2019 Piter, przecież widać, że hesalit Na szafir go jeszcze nie stać 0 Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maariusz 409 #11343 Napisano 30 Czerwca 2019 Bo pewnie jeszcze jest przed walka i nie dostal $$$ z kontraktu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91389 #11344 Napisano 30 Czerwca 2019 Na szafir go jeszcze nie stać Może wie co dobre 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #11345 Napisano 30 Czerwca 2019 Koledzy Pospamuję trochę. Budujemy zespół redakcyjny. Może ktoś chciałby się zaangażować i razem zrobić coś fajnego: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/176725-strona-internetowa-klubu-kmziz/ Do usłyszenia Janek 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tropik79 948 #11346 Napisano 2 Lipca 2019 Ewa Chodakowska - Rolex Cosmograph Daytona ref.: 116505 0 Polish Watch Spotter - ZEGARKI ZNANYCH POLAKÓW Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #11347 Napisano 2 Lipca 2019 Chyba tylko do zdjęcia bo noszenie go na codzień mogłoby popsuć „symetrię rzeźby” ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DEMEL 78 #11348 Napisano 2 Lipca 2019 Kobitka piękna w niewyszukany sposób, zegarek dobrze dobrany. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maariusz 409 #11349 Napisano 2 Lipca 2019 Az z ciekawosci sprawdzilem cene na chrono24. 120k zl! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tropik79 948 #11350 Napisano 3 Lipca 2019 Mateusz Gessler - Cartier Santos Galbee 0 Polish Watch Spotter - ZEGARKI ZNANYCH POLAKÓW Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach