Lincoln Six Echo 88827 #13326 Napisano 24 Marca 2023 W każdym razie brzydal straszny. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27850 #13327 Napisano 24 Marca 2023 Ale zegarek ładny 😅 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88827 #13328 Napisano 24 Marca 2023 59 minut temu, eye_lip napisał(-a): Ale zegarek ładny 😅 Suchar zgrabny, ale jednak ten GP to mocno nie teges. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Wagro56 109 #13329 Napisano 25 Marca 2023 https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-macron-zdjal-luksusowy-zegarek-podczas-wywiadu-widzowie-wszy,nId,6675945 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
70soul 1519 #13330 Napisano 25 Marca 2023 (edytowane) Prezydent Francji ściągnął zegarek podczas programu telewizyjnego, media sugerują cenę 80k euro, PR Marcina sugeruje mniejsza kwotę i wskazują zegarek Bell & Ross V1-92, w jednym artykule w tym temacie znalazłem zdjęcie które załączyłem , troszke jak JLC Perpetual, ale jego cena to około £25k, macie jakieś pomysły? znalazłem zdjęcie w lepszej jakości i do faktycznie Bell & Ross, jeżeli to ten sam zegarek który miał w studio telewizyjnym to nie ściągałby go przecież. Edytowane 25 Marca 2023 przez 70soul 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10075 #13331 Napisano 27 Marca 2023 Czy u Brada na nadgarstku to Braitling, zgodnie z kontraktem reklamowym? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #13332 Napisano 28 Marca 2023 Facet w reklamie ekspresu do kawy, kiedyś był znanym lekarzem. Reklama w reklamie? 2 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
qbapiasek 31277 #13333 Napisano 29 Marca 2023 Jerzy Dudek podczas meczu legend Liverpool FC. Moje niewprawione w droższych zegarkach oko sugeruje że to PLANET OCEAN 600M GMT 45.5 Deep Black. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #13334 Napisano 29 Marca 2023 W dniu 27.03.2023 o 17:45, beniowski napisał(-a): Czy u Brada na nadgarstku to Braitling, zgodnie z kontraktem reklamowym? Wg. mnie tak. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
porcelanowy 938 #13335 Napisano 31 Marca 2023 Powitoł Wanderlei Silva - powiedzmy, że zawodnik MMa, choć to mało powiedzieć Co ma na fotce? Fotek: https://www.worldmmaawards.com/2021/07/07/wanderlei-silva/ 0 porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl Z pamiętnika strapmakera amatora Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8657 #13336 Napisano 31 Marca 2023 W dniu 27.03.2023 o 17:45, beniowski napisał(-a): Czy u Brada na nadgarstku to Braitling, zgodnie z kontraktem reklamowym? Nie wiem, czy to kwestia ustawień mojego monitora, opalenizny Brada, jego śmiesznej miny czy tej czapeczki, ale przez ułamek sekundy myślałem, że to Spike Lee 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Valygaar 6689 #13337 Napisano 31 Marca 2023 IWC Big Pilots (?) 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Slimturtle 7780 #13338 Napisano 1 Kwietnia 2023 Dobrze mu leży to IWC. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #13339 Napisano 1 Kwietnia 2023 W dniu 31.03.2023 o 08:09, porcelanowy napisał(-a): Powitoł Wanderlei Silva - powiedzmy, że zawodnik MMa, choć to mało powiedzieć Co ma na fotce? Fotek: https://www.worldmmaawards.com/2021/07/07/wanderlei-silva/ Hublot❓️ 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kkwpk 1667 #13340 Napisano 1 Kwietnia 2023 1 godzinę temu, Slimturtle napisał(-a): Dobrze mu leży to IWC. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Identycznie pomyślałem. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Autor1984 14792 #13341 Napisano 2 Kwietnia 2023 Szanowni Koledzy; duplikuję informację, która najprawdopodobniej trafia w przestrzeń bez żadnego odzewu. APEL ! Jeśli dalej będziecie czekać aż Wam się wszystko poda na tacy pod nos i wszystko się wyświetli na czerwono i zielono, to któregoś pięknego dnia obudzicie się w rzeczywistości bez swojego forum ! Ciągle proszenie i zabieganie o jakiekolwiek wpłaty zaczyna być żenujące. Czy tak trudno jest zajrzeć do tego wątku ? Czy to jest taki kłopot ? Odnoszę wrażenie, że bardzo wielu użytkownikom forum wydaje się, że jego utrzymanie nic nie kosztuje, a reklamodawcy pchają się do nas drzwiami i oknami i proszą żeby im podać nr rachunku do wpłat. Tak nie jest !!! Rzeczywistość jest taka, że potencjalni reklamodawcy żądają od nas informacji dotyczących ilości odsłon strony w ciągu miesiąca i danych o grupie czy grupach unikalnych użytkowników. Dopiero na podstawie takich danych, jeśli są dla nich satysfakcjonujące podejmują decyzje o reklamowaniu się na forum. Drodzy koledzy, to co dzieje się teraz jest zupełnie czym innym od tego sprzed 15 czy 18 lat ! My, dawni 30 czy 40 latkowie, dzisiaj mamy już po 50 czy 60+ lat !!! Zmieniliśmy się nie czując tego. Nie czujemy też zmian otoczenia chociaż one nastąpiły. Wciąż wydaje nam się że reklamodawcy chętnie dają pieniądze żeby się pokazać na naszym forum. Od dawna niestety tak nie jest ! Weźcie proszę to wszystko pod uwagę. Zachęcam do wspierania forum: Razem użytkujemy - razem utrzymujemy ! To już kwiecień i pierwsza faktura do zapłacenia (950,79 zł). Nasze wpłaty w kwietniu 2023r. : 100,00 zł (stan na 02-04-2023r.) Potrzebujemy jeszcze co najmniej 3.700,00 zł Proszę o wpłaty Stowarzyszenie KMZiZ 00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2 Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368 z dopiskiem: na KMZiZ co miesiąc Sytuacja jest poważna. 1 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MasterMind 13011 #13342 Napisano 2 Kwietnia 2023 Nie wiem kto tu zna (i słucha jego utworów), ale fajnie, że pan Kavinsky oprócz talentu muzycznego, ma także niezły gust zegarkowy. Na ręku m.in. AP RO Chrono i co ciekawe, Datejust Oysterquartz. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88827 #13343 Napisano 15 Kwietnia 2023 Bernard Arnault, podobno aktualnie nr 1 na liście najbogatszych - podobno (patrz: link) wzbogacił się znacznie w ciągu jednego dnia. https://businessinsider.com.pl/lifestyle/wlasciciel-louis-vuitton-w-jeden-dzien-zyskal-12-mld-dol/qd6jsfy?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&fbclid=IwAR2MHmGf0mcXs47V4l4Ps3U9fXWBD6AykBltaicbT_X8PV6XjYCY9ZVckY8 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10075 #13344 Napisano 18 Kwietnia 2023 Ktoś rozpozna co Pablo Picasso nosił na nadgarstku w roku 1961? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8657 #13345 Napisano 18 Kwietnia 2023 (edytowane) 7 godzin temu, beniowski napisał(-a): Ktoś rozpozna co Pablo Picasso nosił na nadgarstku w roku 1961? Czy to Audemars Piguet Türler? (ref. 5043BA) Szkiełko chyba do wymiany... Edytowane 18 Kwietnia 2023 przez Edmund Exley 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19815 #13346 Napisano 18 Kwietnia 2023 czyżby Un ? 1 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość nicon #13347 Napisano 19 Kwietnia 2023 Ma ukraińskie barwy przypięte, to może poziomem chce dorównać do ichniejszych oligarchów. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
logann 4027 #13348 Napisano 19 Kwietnia 2023 8 hours ago, Jan said: czyżby Un ? Matko jaki brzydal... Zegarek też nie za piękny. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19815 #13349 Napisano 19 Kwietnia 2023 trzeba miec fantazje zeby wydac (albo przyjąć 😉 ) taką kwotę za UN 0 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hrabia 31485 #13350 Napisano 19 Kwietnia 2023 trochę aliexpress style 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach