Boogie 277 #13926 Napisano 15 Stycznia 2024 W dniu 9.01.2024 o 16:06, Dostum napisał(-a): Ten Pan całkiem sporo wiedział o czasie i nie tylko. Nosił różne zegarki i na różne sposoby ale to jest zupełnie nieistotne. Jak mówił o sobie - Piemontczyk z pochodzenia. Kto nie rozpoznał niech żałuje 🙄 farmazoniarz, jego opowieści tyle wtłoczyły ludziom bzdur o historii, że uszykowano mu specjalny kocioł w piekle 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #13927 Napisano 17 Stycznia 2024 Alain Delon z Cartierem Tankiem LC z roku 1972 oraz Yves Montand z Tankiem LC z roku 1961. 10 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dostum 2528 #13928 Napisano 18 Stycznia 2024 Najbogatszy z najtańszym zegarkiem 👍 Louis Litt jako Rick Hoffman ("W garniturach") 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91419 #13929 Napisano 18 Stycznia 2024 Fryderyk X, król Danii 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Antiquarius 985 #13930 Napisano 18 Stycznia 2024 (edytowane) Daria Abramowicz znana jak Psycholog Igi Świątek. Jakaś Daytona... Edytowane 18 Stycznia 2024 przez Antiquarius 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
andrzejp1242 1157 #13931 Napisano 19 Stycznia 2024 Co noszą znani ludzie w torbie? https://finanse.wp.pl/schwarzenegger-zatrzymany-na-lotnisku-w-tle-tysiace-euro-6985974750558912a 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Photoman 1066 #13932 Napisano 19 Stycznia 2024 W dniu 29.12.2023 o 21:10, raszew napisał(-a): Ktoś kojarzy jaki sikor może mieć Żulczyk? Zoom z innego jego zdjęcia: Mi wygląda na TAG Heuer Aquaracer. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
logann 4027 #13933 Napisano 19 Stycznia 2024 19 hours ago, sanik said: Fryderyk X, król Danii Warto zaznaczyć, że to specjalna wersja trzysetki przygotowana dla Danish Royal Navy w której służył Król Fryderyk (https://www.hodinkee.com/articles/watch-spotting-king-frederik-x-omega) 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8662 #13934 Napisano 20 Stycznia 2024 Klaus Allofs i Rolex nawiązujący kolorem bezela do ówczesnego miejsca pracy (Wolfsburg), ale chyba też do reprezentacyjnej i klubowej (owocny finisz kariery w Werderze) przeszłości: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meinard 5042 #13935 Napisano 26 Stycznia 2024 Szef KRRiTv, Maciej Świrski. Nie wiem co to za zegarek, ale wiem że noszenie go w taki sposób urąga godności. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77290 #13936 Napisano 26 Stycznia 2024 20 minut temu, meinard napisał(-a): Szef KRRiTv, Maciej Świrski. Nie wiem co to za zegarek, ale wiem że noszenie go w taki sposób urąga godności. Tak mi się skojarzyło 🤔🤔🤔 4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8662 #13937 Napisano 26 Stycznia 2024 Mój wielki sentyment i podziw dla calcio lat 80. i 90. sprawia, że czasem wykazuję się słabością wobec innych przejawów włoskiej kultury popularnej tego okresu. Czasem włączę sobie np. jakąś piosenkę w wykonaniu Franco Battiato. W teledysku do jednej z najpopularniejszych ma zegarek z poniższego zdjęcia: Czyżby była to Raketa ze wskazaniami faz księżyca z lat 80.? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27851 #13938 Napisano 26 Stycznia 2024 2 godziny temu, meinard napisał(-a): Szef KRRiTv, Maciej Świrski. Nie wiem co to za zegarek, ale wiem że noszenie go w taki sposób urąga godności. Może po prostu nie jest frikiem zegarkowym, nosi byle jak(i) zegarek i z godnością nie ma to nic wspólnego.. 2 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mroova 6963 #13939 Napisano 30 Stycznia 2024 😉 Jedynie stonowany półuśmiech przy submarinerze, gdyby nosił batmana, na pewno byłby szerszy ... Fajnie, że wygrał akurat Jannik: 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91419 #13940 Napisano 3 Lutego 2024 (edytowane) Janina Goss, królowa rad nadzorczych i Patek Gondolo. Edytowane 3 Lutego 2024 przez sanik 4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mroova 6963 #13941 Napisano 3 Lutego 2024 Ciekawi mnie, czy na dekielku nie ma logo Saudi Aramco ? 11 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19815 #13942 Napisano 5 Lutego 2024 tak tylko zostawię bez komentarza 😉 2 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91419 #13943 Napisano 5 Lutego 2024 38 minut temu, Jan napisał(-a): tak tylko zostawię bez komentarza 😉 Ciekawe kiedy wśród klubowiczów ta moda się przyjmie? 😜 3 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19815 #13944 Napisano 5 Lutego 2024 to albo wysadzanie wszystkiego kamieniami, tez czekam na lokalnych Kolumbów tego nurtu 0 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satanic 18136 #13945 Napisano 5 Lutego 2024 Raczej nie stać, nie ten poziom. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19815 #13946 Napisano 5 Lutego 2024 mam jednak nadzieję, że to nie budżet a estetyka powstrzymuje choć nie ukrywam że ciekawe by było poznać optykę kogoś kto z przekonaniem decyduje się na taki krok 0 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77290 #13947 Napisano 5 Lutego 2024 Godzinę temu, sanik napisał(-a): Ciekawe kiedy wśród klubowiczów ta moda się przyjmie? 😜 No przecież oni są normalni inaczej 🤗🤗🤗 Tak mi się skojarzyło 😁😁😁 Żeby nie było zegarek jest 🤔🤔🤔 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Autor1984 14795 #13948 Napisano 6 Lutego 2024 W dniu 6.01.2024 o 09:41, Bugs napisał(-a): Zdjęcie z filmu "Never Say Never Again" z 1983r, doszukałem się że zegarek to Orfina Military Mark II ale mam wątpliwości, druga opcja to Porsche Design - też nie do końca pasuje. Zegarek z tego filmu to do tej pory zagadka. Najlepsze zdjęcie jakie znalazłem pokazuje coś z czarnego PVD, sub-sekunda, biała data, wskazówki podobne do floating hands w starszych ExII, indeksy z wewnętrznym ringiem z cyframi - nie mam pojęcia co to. Film był jakby "niekanoniczny". Wygląda też jakby inny zegarek był na portrecie - wygląda jakby indeksy z cyframi - a inny w filmie. Masz jakiegoś pewniaka? Wybacz, że z takim opóźnieniem. Z przyczyn niestety niezależnych ode mnie. Zgadza się to była Orfina. 0 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Skórka 7102 #13949 Napisano 6 Lutego 2024 23 godziny temu, Jan napisał(-a): tak tylko zostawię bez komentarza 😉 Fajne, dewizka jest w komplecie? 😉 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19815 #13950 Napisano 6 Lutego 2024 @Christo powinieneś podrzucić pomysł gwiazdom: zamiast kombinować z paskami i zegarkami naręcznymi, złota lub platynowa cebulka (najlepiej z komplikacjami), dewizka wokół szyi i albo choker albo wisiorek gotowy 0 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach