Edmund Exley 8662 #14001 Napisano 8 Kwietnia 2024 Oto bardzo ciekawe zdjęcie - Lothar Matthaeus z Hublotem, który na przełomie lat 80. i 90. mocno wszedł do świata calcio (nosił go też m.in. Arrigo Sacchi). Po lewej stronie Enrico Cucchi, który w Interze był w cieniu sławniejszych kolegów, ale zaliczył kilka udanych sezonów w Fiorentinie, Empoli i Bari. Karierę musiał jednak - tak jak Andrea Fortunato - zakończyć przedwcześnie z powodu ciężkiej choroby. Zmarł w 1996. 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mroova 6963 #14002 Napisano 10 Kwietnia 2024 Kontynuacja "Parady fajnych ludzi z batmanem" (tu akurat batgirl): 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8662 #14003 Napisano 10 Kwietnia 2024 Zwykle wrzucam tu starych i brzydkich facetów, więc dla odmiany teraz ładna i bardzo zdolna Paula Beer i Citizen Eco-Drive: 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88876 #14004 Napisano 10 Kwietnia 2024 3 godziny temu, Edmund Exley napisał(-a): Zwykle wrzucam tu starych i brzydkich facetów, więc dla odmiany teraz ładna i bardzo zdolna Paula Beer i Citizen Eco-Drive: Niemka?! Z japońskim zegarkiem?! I jeszcze pewnie we włoskich butach?! No wiesz! 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mroova 6963 #14005 Napisano 10 Kwietnia 2024 Za to jakie piękne nazwisko 😉 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8662 #14006 Napisano 10 Kwietnia 2024 Paula Beer jest znakomitą aktorką. Do tego spośród tych najlepszych niemieckich (a jest ich kilka - oczywiście Sandra Hüller, ale też Nina Hoss, Jördis Triebel, Saskia Rosendahl) ma najwięcej typowo kobiecego uroku (no dobra, Rosendahl też ma tu sporo atutów). Nie jest może klasyczną pięknością, ale potrafi zadziałać na wyobraźnię - kto widział "Obrazy bez autora", ten wie Niedługo planuję obejrzeć z nią "Czerwone niebo". 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88876 #14007 Napisano 10 Kwietnia 2024 4 godziny temu, mroova napisał(-a): Za to jakie piękne nazwisko 😉 E tam. Gdyby się nazywała Paula Courvoisier, to byłoby coś! Godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a): Niedługo planuję obejrzeć z nią "Czerwone niebo". Widzę, że jesteście mocno zaprzyjaźnieni. Zazdro! 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
andrzejp1242 1157 #14008 Napisano 11 Kwietnia 2024 Guardiola i Richard Mille RM27-01 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #14009 Napisano 20 Kwietnia 2024 Geniusz designu, Achille Castiglioni, w zegarku zaprojetkowanym przez siebie (obecnie produkowanym przez Alessi). 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88876 #14010 Napisano 20 Kwietnia 2024 Stanley Tucci, znany aktor. Do poczytania/pooglądania: https://rubberb.com/blog/stanley-tucci-watch-collection/ 3 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88876 #14011 Napisano 23 Kwietnia 2024 Widać kto i co. 8 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Slimturtle 7781 #14012 Napisano 26 Kwietnia 2024 Co za flex! Chociaż zegarki ładne.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Londek 51014 #14013 Napisano 26 Kwietnia 2024 7 minutes ago, Slimturtle said: Co za flex! Chociaż zegarki ładne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Oboje mają te zegarki bardziej zawieszone niźli założone. 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77290 #14014 Napisano 28 Kwietnia 2024 Donnie Yen co on ma na ręku 🤔🤔 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27851 #14015 Napisano 28 Kwietnia 2024 Girard Perregaux three bridges tourbillon. 1 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77290 #14016 Napisano 28 Kwietnia 2024 13 minut temu, eye_lip napisał(-a): Girard Perregaux three bridges tourbillon. 👍👍 17 minut temu, eye_lip napisał(-a): Girard Perregaux three bridges tourbillon. Ładny. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ekskalibur 1018 #14017 Napisano 28 Kwietnia 2024 A Kuba ni za długo chwali się ciągle tym samym zegarkiem? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Admof 2283 #14018 Napisano 29 Kwietnia 2024 11 godzin temu, ekskalibur napisał(-a): A Kuba ni za długo chwali się ciągle tym samym zegarkiem? oglądalność spada, trzeba myśleć rozsądnie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Londek 51014 #14019 Napisano 1 Maja 2024 On 4/28/2024 at 6:44 PM, TomcioMiki said: 👍👍 Ładny. I te łebki śrubek każda w inną stronę… zwariowałbym 😳 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77290 #14020 Napisano 1 Maja 2024 4 godziny temu, Londek napisał(-a): I te łebki śrubek każda w inną stronę… zwariowałbym 😳 Oj tam oj tam 😁😁😁 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8662 #14021 Napisano 5 Maja 2024 (edytowane) Sampdoria kontynuuje niezłą passę i walczy o miejsce w barażach - może uda się wrócić do Serie A. Ale równie ważne jak zwycięstwo nad Reggianą było spotkanie ze Svenem-Göranem Erikssonem, który odwiedził swój dawny klub. Wiadomo, ostatnio nie jest u niego najlepiej ze zdrowiem, więc ludzie i fani Sampdorii - gdzie zawsze go ogromnie ceniono - z wielkim entuzjazmem ponownie się z nim spotkali. Tu jest filmik: No i zegarki - Eriksson z klasą nosi Daytonę: Pirlo zaś zamiast założyć swojego klasycznego Nautilusa wybrał chyba coś przerobionego przez Artisans de Geneve: Eriksson spotkał się też z piłkarzami, których prowadził w czasach Sampdorii. Był też oczywiście Seedorf, który w Sampdorii grał krótko, ale świetnie się rozwinął i przeszedł później do Realu. Na nadgarstku Rolex GMT-Master II: Edytowane 6 Maja 2024 przez Edmund Exley 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19815 #14022 Napisano 7 Maja 2024 (edytowane) Sly po akcji z panerai i rm znowu się wyprzedaje, tym razem dodatkowo Patki, AP, Rolexy i Cartier lista 11 zegarków tutaj: https://www.sothebys.com/en/buy/auction/2024/important-watches Edytowane 7 Maja 2024 przez Jan 1 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
logann 4027 #14023 Napisano 7 Maja 2024 13 minutes ago, Jan said: Sly po akcji z panerai i rm znowu się wyprzedaje, tym razem dodatkowo Patki, AP, Rolexy i Cartier Ehhh... Od takiego Sylwka to bym nawet i tego złotego Cartiera ponosił... Co mi tam 🤣 BTW, bardzo lubię gościa, dzięki za filmik! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bobwoj 22 #14024 Napisano 7 Maja 2024 Ciekawe dlaczego się wyprzedaję, pieniędzy raczej mu nie brakuje 😉 0 "Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
logann 4027 #14025 Napisano 7 Maja 2024 12 minutes ago, bobwoj said: Ciekawe dlaczego się wyprzedaję, pieniędzy raczej mu nie brakuje 😉 Może córki za mąż wydaje i na posag zbiera ¯\_(ツ)_/¯ Zwłaszcza ten Patek zafoliowany, kupiony raptem dwa lata temu, po tak długich błaganiach jak sam wyznaje. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach