Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ok. Tylko czy on rzeczywiście aż tak dobrze wygląda pod kątem ubioru, szczególnie na tym zdjęciu? U mnie co trzeci facet w jego wieku tak wygląda (i niekoniecznie musi nosić ubrania Loro Piana) i nie piszę o sylwetce. Nawet bransoletek nawciskał sobie na nadgarstek tyle ile typowy Włoch 😂. Ja np. od razu widzę kto jest turystą, a kto lokalsem. A już Amerykanów odróżniam z kilometra, ubierają się koszmarnie. 

Dokładnie - jest ubrany adekwatnie i tyko tyle. Bransoletek ma chyba umiarkowaną liczbę - to czerwone to raczej bilet/karnet/pass. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To chyba jeden z Aktorów, który już nic nie musi, pod kątem ubioru, dostosowywania się, czy dodatków. Nawet posiadane miliardy tego nie dadzą :

 

https://x.com/todeardaughter/status/2033483241345151071?s=61&t=aVNOFD1UmsVfRuJXOguBJw

 

nie potrafię wkleić filmiku z Nicole Kidman I Bezosem, gdzie “posprzątała ściankę” w parę sekund.

Edytowane przez Maciej72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ok. Tylko czy on rzeczywiście aż tak dobrze wygląda pod kątem ubioru, szczególnie na tym zdjęciu? U mnie co trzeci facet w jego wieku tak wygląda (i niekoniecznie musi nosić ubrania Loro Piana) i nie piszę o sylwetce. Nawet bransoletek nawciskał sobie na nadgarstek tyle ile typowy Włoch 😂. Ja np. od razu widzę kto jest turystą, a kto lokalsem. A już Amerykanów odróżniam z kilometra, ubierają się koszmarnie. 

 


Serio? A ten niżej to lokals czy napływowy? A może Amerykanin? 😁
Wiek zbliżony do Brada, kasę na ciuchy ma, choć mniejszą, czasami nosi Rolexa, więc sobie porównaj. To jest właśnie różnica między stylami "old money" i "new money". 
😉

PS.

Brad Pitt jest powszechnie uznawany za jedną z największych ikon stylu w Hollywood. Eksperci i media modowe, tacy jak Vogue Polska, regularnie chwalą go za to, że potrafi wyglądać świetnie zarówno w klasycznym wydaniu, jak i w odważnych, nowoczesnych eksperymentach. Choć akurat te jego "eksperymenty" nie rzucają mnie na kolana, a czasami wręcz śmieszą. Wolę klasykę.

Wczoraj, na Roland Garros wyglądał bardzo dobrze, choć mało oficjalnie w stosunku do rangi sportowego wydarzenia. Jedyne do czego można się czepić , to ja do lnianych spodni i płóciennych kapci zrezygnowałbym ze skarpetek. 

Zrzut ekranu 2026-06-07 210758.jpg

Edytowane przez XAVIER7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, XAVIER7 napisał(-a):

 


Serio? A ten niżej to lokals czy napływowy? A może Amerykanin? 😁
Wiek zbliżony do Brada, kasę na ciuchy ma, choć mniejszą, czasami nosi Rolexa, więc sobie porównaj. To jest właśnie różnica między stylami "old money" i "new money". 
😉

PS.

Brad Pitt jest powszechnie uznawany za jedną z największych ikon stylu w Hollywood. Eksperci i media modowe, tacy jak Vogue Polska, regularnie chwalą go za to, że potrafi wyglądać świetnie zarówno w klasycznym wydaniu, jak i w odważnych, nowoczesnych eksperymentach. Choć akurat te jego "eksperymenty" nie rzucają mnie na kolana. Wolę klasykę.

Zrzut ekranu 2026-06-07 210758.jpg

Ten pan to Polak który wygląda jak gwiazdor Bollywood - bez komentarza.

 

Jak wiem co się o Bradzie pisze, ale wierz mi, naprawdę nie trzeba dużo żeby się ubierać tak jak on (i nie trzeba do tego nosić Loro Piana czy Brunello Cucinelli). Ja podobnie ubranych ludzi widzę bez przerwy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jak wiem co się o Bradzie pisze, ale wierz mi, naprawdę nie trzeba dużo żeby się ubierać tak jak on (i nie trzeba do tego nosić Loro Piana czy Brunello Cucinelli). Ja podobnie ubranych ludzi widzę bez przerwy. 

 

I właśnie o to w stylu "old money" chodzi. Nie ma potrzeby strojem demonstrować stanu konta bankowego. Tu właśnie Brad ma u mnie dużego plusa. I tylko pozornie ,,nie trzeba dużo". Potrzeba dużo dobrego smaku, i wiedzy na temat tego co się nosi i gdzie. To chyba dobrze, że tak ubranych ludzi często widujesz. 👍

Edytowane przez XAVIER7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze jeden aktor na uwieczniony na trybunach Roland Garros. Na ręku zdaje się Cartier.

718092767_1441997491295667_6303182368952693374_n.jpg

Edytowane przez XAVIER7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royals.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Zbigniew Herbert.

 

 

 

Chyba Atlantic Milano? Komeda też takiego miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2026 o 14:09, Autor1984 napisał(-a):

Royals.jpg

Na tej infografice jest błąd. Pokazanym tu zegarkiem Karola III nie jest Patek Philippe 3970E, lecz Parmigiani Fleurier Toric Chronograph.
https://www.hodinkee.com/articles/king-charles-parmigiani-fleurier-toric-chronograph-is-a-real-collectors-choice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TimeWaitsForNoOne napisał(-a):

Na tej infografice jest błąd. Pokazanym tu zegarkiem Karola III nie jest Patek Philippe 3970E, lecz Parmigiani Fleurier Toric Chronograph.
https://www.hodinkee.com/articles/king-charles-parmigiani-fleurier-toric-chronograph-is-a-real-collectors-choice

Zgadza się, nie zwróciłem uwagi. Przepraszam.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło: The Timekeepers

 

RCROW.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry... Wiem, że Rolex ale to totalne bezguście. Błękitna tarcza, złota koperta, a do tego bransoleta powleczona czarnym  tworzywem sztucznym? Kto projektuje takie kolorystyczne koszmarki? Tylko cyrkonii brakuje i jelonka lub kaczuszki na cyferblacie. Coś idealnie w klimacie naszego ,,super-detektywa". 

Jedyny plus, to pasuje mu do krawata!😅 

Edytowane przez XAVIER7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna Daytona Crowe’a, sam bym taką chętnie przytulił. Nie ubrał bym jej do garnituru, ale to inna sprawa. Natomiast zawsze mnie bawią te instagramowe mądrości, gdzie używanie napuszonych określeń typu “zegarek, który definiuje/określa autorytet” ma podkreślić cokolwiek, byleby brzmiało dobrze odnośnie jakiegokolwiek modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, mroova napisał(-a):

A co za różnica jak to robią, skoro całość wygląda odpustowo? Kicz w czystej postaci. Kolorowy jak papuga + złoto + ,,milion" psu na budę potrzebnych pokręteł i tarcz. Cóż... Jak widać są ,,smakosze", skoro model się sprzedaje. Gdyby mnie to ktoś ofiarował darmo, to tego samego dnia bym sprzedał, bo zbyt idealnie pasuje do ,,stylówek" typu: dresik, czarne BMW i gruby złoty łańcuch na szyi. A ja nie mam czarnego BMW i łańcucha...  😉

Edytowane przez XAVIER7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, XAVIER7 napisał(-a):

A co za różnica jak to robią, skoro całość wygląda odpustowo? Kicz w czystej postaci. Kolorowy jak papuga + złoto + ,,milion" psu na budę potrzebnych pokręteł i tarcz. Cóż... Jak widać są ,,smakosze", skoro model się sprzedaje. Gdyby mnie to ktoś ofiarował darmo, to tego samego dnia bym sprzedał, bo zbyt idealnie pasuje do ,,stylówek" typu: dresik, czarne BMW i gruby złoty łańcuch na szyi. A ja nie mam czarnego BMW i łańcucha...  😉

Nie każdy do kościoła ubiera białą koszulę i czarne lakierki. Nie każdy jest Tobą. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, XAVIER7 napisał(-a):

A co za różnica jak to robią, skoro całość wygląda odpustowo? Kicz w czystej postaci. Kolorowy jak papuga + złoto + ,,milion" psu na budę potrzebnych pokręteł i tarcz. Cóż... Jak widać są ,,smakosze", skoro model się sprzedaje. Gdyby mnie to ktoś ofiarował darmo, to tego samego dnia bym sprzedał, bo zbyt idealnie pasuje do ,,stylówek" typu: dresik, czarne BMW i gruby złoty łańcuch na szyi. A ja nie mam czarnego BMW i łańcucha...  😉

Jak się ma wszystko, to posiada się wszystko. Bardzo proste prawidło.

Trudno jest pomylić Russel Crowe z "dresikiem", ale jak widać, można.

Żródło: The Timekeepers

 

 

LDC.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Jak się ma wszystko, to posiada się wszystko. Bardzo proste prawidło.

Trudno jest pomylić Russel Crowe z "dresikiem", ale jak widać, można.

Żródło: The Timekeepers

 

 

LDC.jpg

No proszę cię. Ty tak na serio? Fajna Daytona, ale daj już spokój z tymi instagramowymi mądrościami. Nawet gdyby Di Caprio założył Jacob&Co. to też by jakiś insta guru napisał że jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beniowski napisał(-a):

No proszę cię. Ty tak na serio? Fajna Daytona, ale daj już spokój z tymi instagramowymi mądrościami. Nawet gdyby Di Caprio założył Jacob&Co. to też by jakiś insta guru napisał że jest super.

Mam edytować skopiowane obrazki dla Twojego komfortu?

Waldek, proszę Cię! 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Mam edytować skopiowane obrazki dla Twojego komfortu?

Waldek, proszę Cię! 

Nie, po prostu nie wklejaj tych głębokich mądrości z Insta. Wystarczy zdjęcie samego posiadacza z zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

Nie, po prostu nie wklejaj tych głębokich mądrości z Insta. Wystarczy zdjęcie samego posiadacza z zegarkiem.

Waldek, nie interesuje mnie ten opis. Widzę zdjęcie znanej osoby z interesującym zegarkiem, kopiuję je i wrzucam. 
Jeżeli nie podobają Ci się instagramowe hasła, to ich nie czytaj. Natomiast nie bardzo rozumiem, dlaczego miałbym dostosowywać treść wątku do Twoich preferencji.
Jeśli sądzisz, że będę marnował swój czas dla Twojego komfortu, to się obudź - łóżko już zdążyło zamoknąć.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

George Clooney i Omega Seamaster Milano Cortina.

 

2908-Clooney.jpg

Źrodło: GQ.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.