Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz Skorupski, bramkarz Bolonii i słynny kłamca.  ;)

Dzisiaj w meczu Bolonii z Napoli kibicowałem, rzecz jasna, Bolonii. Z mojego punktu widzenia, padł bardzo dobry wynik.  :D

A na nadgarstku..? Pewnie Squale.  🙃

 

53hk9kuTURBXy9hMjZiOTFhZC03NTEzLTQzMGMtOGI3YS0zOGI4MmE0ZmE2MWMuanBlZ5GTAs0DSM0EM94AAqEwBqExAQ.thumb.jpg.c40161c7c3ed4107bb50e83753220e1a.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrick Ewing - mój ulubieniec z parkietów. Wrzucałem tu już jego zdjęcie z czasów kariery zawodniczej z Piagetem, a w ostatnich latach był trenerem w swoim Georgetown (z różnym skutkiem) i zakładał wtedy m.in. złotego Santosa:

 

p33.thumb.jpg.b2635667b7944aa75b9bfc4d1cd948d4.jpg

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a):

Patrick Ewing - mój ulubieniec z parkietów. Wrzucałem tu już jego zdjęcie z czasów kariery zawodniczej z Piagetem, a w ostatnich latach był trenerem w swoim Georgetown (z różnym skutkiem) i zakładał wtedy m.in. złotego Santosa:

 

p33.thumb.jpg.b2635667b7944aa75b9bfc4d1cd948d4.jpg

Kibicem Knicksow też byłeś?😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, kingcrimson napisał(-a):

Kibicem Knicksow też byłeś?😀

Oczywiście, NBA zacząłem się interesować od Igrzysk w Barcelonie, a apogeum to lata 1994-2000. Knicks dostarczyli mi wielu wspaniałych chwil, zwłaszcza jak kilka razy z rzędu wyrzucali Miami z Play-offs :) Szkoda, że w 1994 i 1999 przegrywali finały, Po odejściu Pata klub zaczął mnie jednak drażnić (stał się zresztą symbolem źle wydawanych pieniędzy) i gdzieś tak od 2005/05 najbardziej cieszą mnie zwycięstwa Bostonu. Do Knicks jakiś sentyment jednak został, ale do samego Ewinga dużo większy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

Oczywiście, NBA zacząłem się interesować od Igrzysk w Barcelonie, a apogeum to lata 1994-2000. Knicks dostarczyli mi wielu wspaniałych chwil, zwłaszcza jak kilka razy z rzędu wyrzucali Miami z Play-offs :) Szkoda, że w 1994 i 1999 przegrywali finały, Po odejściu Pata klub zaczął mnie jednak drażnić (stał się zresztą symbolem źle wydawanych pieniędzy) i gdzieś tak od 2005/05 najbardziej cieszą mnie zwycięstwa Bostonu. Do Knicks jakiś sentyment jednak został, ale do samego Ewinga dużo większy :)

Knicksi grali mało efektownie, defensywnie, zdobywali malo punktów mimo to była to moja ulubiona drużyna NBA. Grali w niej świetni, twardzi zdyscyplinowani taktycznie zawodnicy no i brylantynowy Pat na ławce 😀 finały z Houston Rockets były pasjonujące i do dziś żałuję że Ewing i spółka nie zdobyli mistrzowskiego pierścienia 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kingcrimson napisał(-a):

Knicksi grali mało efektownie, defensywnie, zdobywali malo punktów mimo to była to moja ulubiona drużyna NBA. Grali w niej świetni, twardzi zdyscyplinowani taktycznie zawodnicy no i brylantynowy Pat na ławce 😀 finały z Houston Rockets były pasjonujące i do dziś żałuję że Ewing i spółka nie zdobyli mistrzowskiego pierścienia 😀

Dokładnie. To może w nawiązaniu do wrzuconego przeze mnie zdjęcia i na podsumowanie naszej sentymentalnej podróży:

Dla mnie to właśnie było piękne i efektowne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale warto zamieścić raz jeszcze ;)

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie odpowiedni temat - ale jestem wielkim WIELKIM fanem filmów Rocky - od 1 do 6 - jak tylko gdzieś leci zawsze obejrzę - jak biegnie pod koniec drugiej części przez miasto, jak w 3 ściga się z Apollem, jak w 6 wypowiada mowę życiową do swojego syna, którego przytłacza bycie synem Rockiego - dla mnie to bardzo emocjonalne filmy a z racji ulubionej postaci przeniosłem te emocje na Slya - w domu się ze mnie śmieją, że jak odejdzie to będzie w domu normalna żałoba - i będzie - już bez śmiechu. 

I zdjęcie do pierwszego omawianego zegarka :) 

bf67172e39262660e2a1d1ab5b7a2928.jpg

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to zdjęcie nie jest z Rocky’ego, tylko chyba z „Tunelu”.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Solve napisał(-a):

Może to nie odpowiedni temat - ale jestem wielkim WIELKIM fanem filmów Rocky - od 1 do 6 - jak tylko gdzieś leci zawsze obejrzę - jak biegnie pod koniec drugiej części przez miasto, jak w 3 ściga się z Apollem, jak w 6 wypowiada mowę życiową do swojego syna, którego przytłacza bycie synem Rockiego - dla mnie to bardzo emocjonalne filmy a z racji ulubionej postaci przeniosłem te emocje na Slya - w domu się ze mnie śmieją, że jak odejdzie to będzie w domu normalna żałoba - i będzie - już bez śmiechu. 

I zdjęcie do pierwszego omawianego zegarka :) 

 

 

Ja nawet lubię "Rocky'ego", bo to bardzo solidne kino. Tym niemniej - decyzję Akademii, by nagrodzić ten film w roku, w którym była "Sieć", uważam za jedną z największych oscarowych pomyłek.

 

57 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ale to zdjęcie nie jest z Rocky’ego, tylko chyba z „Tunelu”.

 

Tak, czytałem jakiś czas temu długi artykuł, w którym szczegółowo opisano szereg niuansów związanych z tym tematem:

https://perezcope.com/2020/12/23/the-stallone-panerai-logo-story-debunked/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Solve napisał(-a):

Może to nie odpowiedni temat - ale jestem wielkim WIELKIM fanem filmów Rocky - od 1 do 6 - jak tylko gdzieś leci zawsze obejrzę - jak biegnie pod koniec drugiej części przez miasto, jak w 3 ściga się z Apollem, jak w 6 wypowiada mowę życiową do swojego syna, którego przytłacza bycie synem Rockiego - dla mnie to bardzo emocjonalne filmy a z racji ulubionej postaci przeniosłem te emocje na Slya - w domu się ze mnie śmieją, że jak odejdzie to będzie w domu normalna żałoba - i będzie - już bez śmiechu. 

I zdjęcie do pierwszego omawianego zegarka :) 

bf67172e39262660e2a1d1ab5b7a2928.jpg

Czytając biografię Stallone z podziwem patrzę, czego ten facet dokonał. Ciężki poród spowodował niedowład ust przez co Stallone niewyraźnie mówił. Co praktycznie wykluczało go z mozliwości pracy aktorskiej.

Jednak upór i świetny scenariusz w I części Rocky'ego spowodowały, że miliony amerykanów uwierzyło w amerykański sen. Film ten stał się inspiracją dla ludzi stąd jego popularność. Ja też uwielbiam Rockyego, zwłaszcza pierwsze dwie części.

Później się już potoczyło. "Kto zabije więcej ludzi w bardziej kreatywny sposób" :D

Godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Ja nawet lubię "Rocky'ego", bo to bardzo solidne kino. Tym niemniej - decyzję Akademii, by nagrodzić ten film w roku, w którym była "Sieć", uważam za jedną z największych oscarowych pomyłek.

 

 

Muszę obejrzeć :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lewandek napisał(-a):

Les Claypool - muzyk. Breitling B-1 (na 95%)2c4b15cd1dbea76e49dea98b9ffac360.jpg

PRIMUS- jedna z ulibionych kapel😌👊👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, łowca napisał(-a):

Hm... tylko Casio ?  Może to nie jego ręka  ?  😉

Tu też nie jego 😁😁😁

Benicio-Del-Toro-Casio-G-Shock-GX-56BB-1.jpg

O i znów Casio 😁😁😁

g-shock-day-of-the-soldado-benicio-del-toro-casio-g-shock-dw-9052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wstawić, chyba najbardziej pasuje tutaj, super odcinek - Ed Sheeran i John Mayer

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2023 o 22:12, Bugs napisał(-a):

Nie wiedziałem gdzie wstawić, chyba najbardziej pasuje tutaj, super odcinek - Ed Sheeran i John Mayer

 

 

A mnie ten odcinek zirytował. Mayer mówi więcej od swojego goscia, wygłasza jakieś tyrady, klepie komunały i robi z siebie większą gwiazdę od Eda Sheerana. A już jak powiedział, że unikatowy PP Worldtimer z nazwą miejscowości Eda zamiast Londynu praktycznie nie ma wartości, jedynie tę sentymentalną dla właściciela (no bo kto by się zainteresował PP Eda Sheerana zindywidualizowanym pod niego), to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie ten odcinek zirytował. Mayer mówi więcej od swojego goscia, wygłasza jakieś tyrady, klepie komunały i robi z siebie większą gwiazdę od Eda Sheerana. A już jak powiedział, że unikatowy PP Worldtimer z nazwą miejscowości Eda zamiast Londynu praktycznie nie ma wartości, jedynie tę sentymentalną dla właściciela (no bo kto by się zainteresował PP Eda Sheerana zindywidualizowanym pod niego), to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. 

Fakt że Mayer jest nieco irytujący za to Ed fantastycznie normalny.
Po tym filmie Kikuchi Nakagawa zamknęli zapisy na swoje zegarki z powodu dużej ilości zamówień w ciągu ostatnich dni ( a i wcześniej czas oczekiwania był ok 10 lat, Rolex się chowa, no ale Edowi sami przywieźli do hotelu )
Oni mają tyle kasy że nawet na te najdroższe zegarki nie patrzą jak na pieniądze.

Padło tam takie stwierdzenie które bardzo mi się spodobało, że zegarek powinien być odzwierciedleniem gustu właściciela a nie statusu.

d920ae94edbfb75c26eb8dd118f8226d.jpg&key=3bee1277de8864a4a0181d1beb15a2c4aa19335bb4a02ef2f29a7b73863fb92d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.