Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Nie kojarzę takiego zegarka u Parmigianiego.

Napis układa się po półokręgu, u Parmigianiego jest prosty z tego co kojarzę.

Na pierwszym i drugim zdjęciu jakiś DJ

.. a na trzecim  Explorer Vintage.

Tony Hadley, wokalista popularnej w latach 80-tych (głównie) grupy Spandau Ballet

SKHQD00Z.jpg

TH  Kirium

Mogę tylko dodać, że rzeczywiście piękna.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Przy takich możliwościach budżetowych można kupić kilka dobrych zegarków.

Z drugiej strony jak patrzę na pewnego polskiego bramkarza :)

Deus Dona Me Vi

Przy takich możliwościach budżetowych można kupić kilka dobrych zegarków.

Z drugiej strony jak patrzę na pewnego polskiego bramkarza :)

Pieniądze i pieniądze. Ja mógłbym kupić Milgaussa, ale jeszcze jestem zaszczylowaty. Poczekam, dojrzeję, zmądrzeję. Na razie skromnie. Przyjdą większe sukcesy to się kupi coś z rozmachem. :)

Guest Magik.

Pieniądze i pieniądze. Ja mógłbym kupić Milgaussa, ale jeszcze jestem zaszczylowaty. Poczekam, dojrzeję, zmądrzeję. Na razie skromnie. Przyjdą większe sukcesy to się kupi coś z rozmachem. :)

Jak dojrzejesz i zmądrzejesz, to nie będziesz chciał Roleksa :);).

Edited by Magik.

Wręcz przeciwnie, jest dokładnie tak jak piszesz Istvan, jak dojrzejesz i zmądrzejesz, to świadomie kupisz właśnie Rolexa. Tym bardziej, że już Ci się podoba. Stwierdzisz, że to najwygodniejszy zegarek jaki miałeś na ręku, bardzo dokładny, świetnie wykonany i wyjątkowo uniwersalny, pasujący w zasadzie do wszystkiego i na każdą okazje. A do tego jeszcze o genialnym designie, na którym wzoruje się naprawde wielu. Są to niepodważalne atuty tych zegarków, stąd ich przewaga nad konkurencją. Argumenty nie do przebicia, które przemawiają za Rolexem. Zobaczysz, że wspomneisz moje słowa, kiedy będziesz kalkulował i szukał dla siebie zegarka z wyższej półki :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Wręcz przeciwnie, jest dokładnie tak jak piszesz Istvan, jak dojrzejesz i zmądrzejesz, to świadomie kupisz właśnie Rolexa. Tym bardziej, że już Ci się podoba. Stwierdzisz, że to najwygodniejszy zegarek jaki miałeś na ręku, bardzo dokładny, świetnie wykonany i wyjątkowo uniwersalny, pasujący w zasadzie do wszystkiego i na każdą okazje. A do tego jeszcze o genialnym designie, na którym wzoruje się naprawde wielu. Są to niepodważalne atuty tych zegarków, stąd ich przewaga nad konkurencją. Argumenty nie do przebicia, które przemawiają za Rolexem. Zobaczysz, że wspomneisz moje słowa, kiedy będziesz kalkulował i szukał dla siebie zegarka z wyższej półki :)

+1

Krystek, Rolki były i są wygodne, Omegi były (nawet bardziej) ale w ostatnich czasach im się przytyło ;)  :P

Żeby robili teraz takie wygodne zegary jak np. Twój Bond … :rolleyes:  Było, minęło...

Jakość wykonania mechanizmu można oceniać na różne sposoby.

Jeśli przez jakość rozumiesz piękne zdobienia, to AP wygrywa i nie będę polemizował.

Ale jeśli niezawodność i dokładność to zapomnij, jak czytam o mechanizmie 3120, to mam wrażenie, że do ETY 2824 to mu daleko, nie wspominając o 3135 Rolexa.

Dobrze wiesz, że wiarygodnych statystyk nie znajdziesz nigdzie, ani dla AP ani dla Rolexa.

Nie zmienia to faktu, że bliżej znam ze słyszenia lub z widzenia 3 egzemplarze AP RO 15300 (Twój, mojego szwagra i jeden z Niemiec, z Uhrforum, który kiedyś chciałem kupić) i wszystkie trzy przechodziły naprawę daty.

A o problemach z dokładnością na WUSie napisano całe tomy. I to w większości przez użytkowników tego zegarka, a nie przez hejterów.

Natomiast Subów znam kilkanaście i chyba z nich wszystkich najmniej dokładny jest mój, bo robi +2 sek/dobę, a żaden z nich nie przechodził nieplanowanego serwisu.

Nie twierdzę, że moje parę sztuk nie może być wyjątkiem. Inie daje statystycznego obrazu sprawy.

Ale daje do myślenia...