Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
sanik

Chopin

Recommended Posts

Ja jedynie mam zarzut, że poza nazwą to z polskością ten zegarek ma niewiele wspólnego. Oczywiście nie licząc jego Twórców, pomysłodawców:)

Można było pokusić się o umieszczeniu gdzieś np. na mechanizmie flagi kraju, z którego pochodzi Chopin.

Nie umniejsza to jednak klasy tego zegarka.

Czas zmienia perspektywę

Nie nosilbym nawet gdybym otrzymał w prezencie (na szczęście nie otrzymam :)

Edited by Hersh

Ja jedynie mam zarzut, że poza nazwą to z polskością ten zegarek ma niewiele wspólnego. Oczywiście nie licząc jego Twórców, pomysłodawców:)

Można było pokusić się o umieszczeniu gdzieś np. na mechanizmie flagi kraju, z którego pochodzi Chopin.

Nie umniejsza to jednak klasy tego zegarka.

Nieeee, po co nam ojczysty język polski skoro mamy angielski ...  :unsure:  :wacko:  :huh:  :blink:

Nie, nie i jeszcze raz nie. I choć jestem w stanie zrozumieć, że komuś coś takiego się spodoba to odpowiedzią na moje oczekiwania to ten wynalazek nie jest... 

Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Nieeee, po co nam ojczysty język polski skoro mamy angielski ... :unsure::wacko::huh::blink:

Rozumiem to jako żart i jako taki to... jest DOBRY:)

Czas zmienia perspektywę

Ale to wątek o Chopinie :)

Muszę :)

Pierdo... e o Szopenie :)

To żart, gorąco jest :)

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Ładniejszych jest znacznie więcej. :)

Seiko lepszy :-)

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Jako doktor muzykologii mogę stwierdzić jedynie ze nazwy Chopin , Paderewski lub Oginski to nazwy drogich wódek.

Nazywanie zegarka nazwiskiem kompozytora , choćby zegarek był typowo polski i szedł jako drogi prezent jest nieporozumieniem.

Dodatkowo design brzydki , dla nuworysza lub bułgarskiego mafiosa.

To jak silnik VW w wartburgu

Możesz wyjaśnić bardziej te nieporozumienie z nazwą. Nie rozumiem do końca;)

Czas zmienia perspektywę

Obejrzałem reklamę i...

Dla mnie kompletna klapa. Zniechęciła mnie by do zakupu, Pan mógłby założyć profesjonalnie rękawiczki by pokazać zegarek, którego zresztą widać niewiele. Brak ukazania z bliska smaczków tego jakże interesującego zegarka projektu naszych polskich kolegów:)

Moim skromnym zdaniem ta reklama może temu zegarkowi jedynie zaszkodzić, choć przyznam Chopina rozsławia :) Muzyka, podkład przepiękny:)

Czas zmienia perspektywę

Przez pierwszą minutę zegarek jest reklamowany przez gościa z dziurą w spodniach ... :/ Nie trafia do mnie także jego powitanie "how do you do baby". Jak z filmu xxx. Więcej szczegółów jest widocznych na paluchach instagramowej persony niż samego zegarka. Rękawiczki ... ależ oczywiście, że byłyby wskazane, ale to nie ten kaliber, co by rękawiczki zakładał. Od samego początku brak było polskiej strony www, polskich reklam zegarka, marketingu i co najważniejsze napisów na samym zegarku, więc teraz także nie należy się spodziewać fajerwerków. Reklama zniechęca, a nie zachęca.

Co do nazwy marki - również uważam, ze jest ona - powiedzmy delikatnie - nietrafiona. Faktycznie - dedykowany model, np rocznicowy, i owszem, ale marka Chopin? Jakby Austriacy zrobili zegarki Mozart czy Włosi Vivaldi. Mnie się to absolutnie nie podoba - używanie nazwiska żyjącego niegdyś człowieka jako nazwy marki zegarków (o ile oczywiscie tej marki nie założył ;) ), jak również marki napoju alkoholowego, jest trochę nie na miejscu.

Miłego dnia!

Przez pierwszą minutę zegarek jest reklamowany przez gościa z dziurą w spodniach ... :/ Nie trafia do mnie także jego powitanie "how do you do baby". Jak z filmu xxx. Więcej szczegółów jest widocznych na paluchach instagramowej persony niż samego zegarka. Rękawiczki ... ależ oczywiście, że byłyby wskazane, ale to nie ten kaliber, co by rękawiczki zakładał. Od samego początku brak było polskiej strony www, polskich reklam zegarka, marketingu i co najważniejsze napisów na samym zegarku, więc teraz także nie należy się spodziewać fajerwerków. Reklama zniechęca, a nie zachęca.

Zdecydowanie reklama zniechęca do zakupu. A w założeniu pewnie miała zachęcać:)

Czas zmienia perspektywę

Natomiast trzeba przyznać, ze mechanizm ma bardzo ciekawy...

Miłego dnia!

Oj czepiacie się. Trzeba wspierać takie inicjatywy. Miejmy nadzieję, że po odrobieniu lekcji następny projekt tego zespołu nie będzie wzbudzać u nas tylu emocji:)

Czas zmienia perspektywę