Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, czy masz i w jaki sposób przedstawisz swoje argumenty w rozmowie z pracownikiem AD Rolex. To jak rozmowa o pracę, dwudziestu odpadnie, a ten jedyny, posiadający największą wiedzę, kompetencje, potencjał, doświadczenie, prezencję, otrzyma wymarzony angaż. 

I największy zapas pizzy w torbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię czytać pogłębione analizy jak należy się przygotować do rozmowy w salonie Rolexa oraz jakim poziomem wiedzy trzeba się wykazać, aby dostać model którego się poszukuje. A następnie skonfrontować to wszystko z rzeczywistością, tj. dowiedzieć się w salonie że:

  • i tak nic nie ma, 
  • wiedza pracownika jest na niskim lub bardzo niskim poziomie;
  • salon nawet nie pozwala robić zdjęć zegarkom (vide: salon W. Kruk w Warszawie na Placu Trzech Krzyży);
  • salon nie przyjmuje klientów bez uprzedniego umówienia wizyty (salon Pisa Orolegia na Via Monte Napoleone w Mediolanie);
  • historia zakupowa nie ma najmniejszego znaczenia;
  • człowiek wchodzi do salonu w małej dziurze gdzieś we Włoszech i okazuje się że natychmiastowa dostępność jest o wiele większa i lepsza niż w metropoliach.

Podsumowując, ten dział to skrzyżowanie bajek z mchu i paproci z tym o żartach. Fajnie sobie poczytać, ale do rzeczywistości ma się to nijak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

Nie można zapomnieć o przygotowaniu z historycznej wiedzy o zegarkach Rolex. Każdy pracownik AD jest głęboko przeszkolony z tej dziedziny i wysoko punktuje wszystkich kandydatów zdolnych wykazać się z zakresu tej wiedzy.

To jak rozumiem ironia, to jak odbierałem swoje Rolki w kruku to tamtejsze Panie miały o zegarkach wiedza taką jak pracownik pierwszego lepszego salonu Apart. 


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

To jak rozumiem ironia, to jak odbierałem swoje Rolki w kruku to tamtejsze Panie miały o zegarkach wiedza taką jak pracownik pierwszego lepszego salonu Apart. 

Kosz.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

To jak rozumiem ironia, to jak odbierałem swoje Rolki w kruku to tamtejsze Panie miały o zegarkach wiedza taką jak pracownik pierwszego lepszego salonu Apart. 

Ironia i trolling, ale mario tak dobrze zaczął trollować że ciężko mi przebić dlatego się podpinam tylko.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nicon napisał(-a):

Ironia i trolling, ale mario tak dobrze zaczął trollować że ciężko mi przebić dlatego się podpinam tylko.

Równaj do mistrza lub choćby próbuj! 😆


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ironia i trolling, ale mario tak dobrze zaczął trollować że ciężko mi przebić dlatego się podpinam tylko.

Mario jak jechał robić zapisy, to tam wjeżdżał z nim do salonu szofer z koszami pełnych słodyczy i upominków dla pracowników, zamawiali jedzenie i niczym wigilia w pracy siadali przy stole, jedli i pili, dyskutowali a na końcu podpisywał tylko kartki z kilkoma zapisami na to, co chce i podawał kiedy oraz w jaki dzień tygodnia ma być odbiór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okłady z lodu zabezpieczone ręcznikiem lub chusteczką szybko przynoszą ulgę i łagodzą nieprzyjemne dolegliwości...🤕


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie kaca po tej wigilii opisanej przez a_team ? 🤣


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okłady z lodu zabezpieczone ręcznikiem lub chusteczką szybko przynoszą ulgę i łagodzą nieprzyjemne dolegliwości...

Mario hahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, a_team napisał(-a):


Mario hahahahaha emoji16.png

Wiesz na co ta recepta? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz na co ta recepta? 

Na nogi, bo na głowę już za późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, a_team napisał(-a):


Na nogi, bo na głowę już za późno emoji23.png

Chodziło mi o inną część ciała, tak pomiędzy głową a nogami. 😉

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, a_team napisał(-a):


Mario jak jechał robić zapisy, to tam wjeżdżał z nim do salonu szofer z koszami pełnych słodyczy i upominków dla pracowników, zamawiali jedzenie i niczym wigilia w pracy siadali przy stole, jedli i pili, dyskutowali a na końcu podpisywał tylko kartki z kilkoma zapisami na to, co chce i podawał kiedy oraz w jaki dzień tygodnia ma być odbiór emoji23.png


No a co myślałeś.
Mariusz to taki trochę ojciec chrzestny zegarkowy. 😁

Złoży im propozycję nie do odrzucenia 😂🤭

Porządek musi być. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się chyba luzuje. Dzisiaj przy okazji regulacji bransolety  zapisałem się na Suba ND. Propozycja zapisu wyszła ze strony pani, która mnie obsługiwała więc zaskoczenie podwójne 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się jeszcze pochwal gdzie ;)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poznań. Stary Browar. Tam odbierałem DJa.

 

Edytowane przez Qsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś się chyba luzuje. Dzisiaj przy okazji regulacji bransolety  zapisałem się na Suba ND. Propozycja zapisu wyszła ze strony pani, która mnie obsługiwała więc zaskoczenie podwójne

Hejka, jaka aktualnie cena Suba ND?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BRABUS napisał(-a):


Hejka, jaka aktualnie cena Suba ND?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niecałe 47.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, prawie 50k za prostego divera. Pamiętam jak go kupowałem parę lat temu za około 34-35k to mi się wydawało za drogo w stosunku do tego co dostaję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, tbn napisał(-a):

Ładnie, prawie 50k za prostego divera. Pamiętam jak go kupowałem parę lat temu za około 34-35k to mi się wydawało za drogo w stosunku do tego co dostaję. 

to się nazywa ODLOT cenowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45590 cena z początku stycznia 2024. W 2018 jak kupowałem było 30790.

Inflacja itp.:)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu biezaca cena za egzemplarz z kalendarzem.

c15f037771bd948b690f77136d559ac2.jpg


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Ładnie, prawie 50k za prostego divera. Pamiętam jak go kupowałem parę lat temu za około 34-35k to mi się wydawało za drogo w stosunku do tego co dostaję. 

Żyć w przeszłości to trochę tak, jakby żyć pod wodą i oddychać przez rurkę. Tak jakoś mi się skojarzyło. 😉 A chleb dwa lata temu kosztował 3zł...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chleb dobry docenię i zapłacę. Prosty zegarek z kosztami produkcji pewnie w okolicy 10% ceny metki raczej nie. Może dlatego, że nie jestem klientem dóbr luksusowych. Nie muszę się pokazać. 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.