Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20240209_092643.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_20240209_092643.thumb.jpg.82b39e7ab6f6f9ef7d6e83303730b7b2.jpg

3 lata to chyba poddałbym się i kupił z wtórnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, a_team napisał(-a):

3 lata to chyba poddałbym się i kupił z wtórnego emoji16.png

 

Musisz być twardy

pSkp3M.gif

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega właśnie dostał telefon na Suba No-date. Chyba po 3 miesiącach. Nie był przygotowany na to - jakby ktoś szukał to nówka do wzięcia poniżej 50k PLN (do negocjacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat kończy się. Sub u AD dostępny po raptem 3 miesiącach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kruku można już negocjować ceny?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nicon napisał(-a):

W kruku można już negocjować ceny?

 

Nie. Ten facet może go sprzedać. Cena do negocjacji (retail jest chyba 45,5k PLN), kwestia za ile powyżej sprzeda.

Zdarza się w Warszawie. Mi się udało po dwóch dostać na jesieni. Ale to bardzo zależy od tego, jak Cię dany AD chce potraktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie był przygotowany i dlatego chce go sprzedać? A gdyby był przygotowany to też by go chciał sprzedać z zyskiem? 
Od razu zaznaczę że nic złego w chęci zarobienia na takim dealu nie widzę. Po prostu trochę się dziwię że ktoś czekał na zegarek, ale jak ów się pojawia to go …. nie bierze. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej zakup Rolexa to bardziej loteria niż ciąża, może być różnie (z ciążą z resztą też) ale...


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest taki lepszy level flipa, bo tutaj odsprzedawana jest defacto możliwość odbioru zegarka 😄 bo skoro kolega „nie jest przygotowany” to zakładam, że nie ma luźnych 45k i trzeba się z nim razem w kruku stawić ze swoją kartą płatniczą😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, logann napisał(-a):

To jest taki lepszy level flipa, bo tutaj odsprzedawana jest defacto możliwość odbioru zegarka 😄 bo skoro kolega „nie jest przygotowany” to zakładam, że nie ma luźnych 45k i trzeba się z nim razem w kruku stawić ze swoją kartą płatniczą😉 

I z piątakiem w gotówce😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pdb napisał(-a):

Kolega właśnie dostał telefon na Suba No-date. Chyba po 3 miesiącach. Nie był przygotowany na to - jakby ktoś szukał to nówka do wzięcia poniżej 50k PLN (do negocjacji).

 Z ciekawości zapytam, czy to kolegi pierwszy Rolex zmówiony w Kruku? Ciekawi mnie czy kolega ma jakąś historie w Kruku i stąd taki krótki czas oczekiwania 🤔 czy też tak bardzo się kolejki poluzowały 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, maariusz napisał(-a):

Świat kończy się. Sub u AD dostępny po raptem 3 miesiącach...

 

3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Nie był przygotowany i dlatego chce go sprzedać? A gdyby był przygotowany to też by go chciał sprzedać z zyskiem? 
Od razu zaznaczę że nic złego w chęci zarobienia na takim dealu nie widzę. Po prostu trochę się dziwię że ktoś czekał na zegarek, ale jak ów się pojawia to go …. nie bierze. 

 

2 godziny temu, nicon napisał(-a):

No mógł nie odebrać w ogóle jak nie był przygotowany, ale postanowił flipnąć. Nie wiem tylko po co reklamować na forum takie praktyki które powodują całego tego raka z rynkiem Roleksów.

 

Godzinę temu, logann napisał(-a):

To jest taki lepszy level flipa, bo tutaj odsprzedawana jest defacto możliwość odbioru zegarka 😄 bo skoro kolega „nie jest przygotowany” to zakładam, że nie ma luźnych 45k i trzeba się z nim razem w kruku stawić ze swoją kartą płatniczą😉 

 

Komentując te wszystkie marudzenia...

Facet kilka miesięcy temu odbrał Suba Date, potem zamówił jeszcze żonie jakiegoś OP i sobie No-date (zakładając, że pewnie poczeka z rok na niego). Okazało się, że dostał go po trzech miesiącach. W sumie mówi, że mu niepotrzebny, ale woli sobie historię w Kruku robić. Zatem chce odebrać i sprzedać za retail i jakieś odstępne.

 

Wrzuciłem tutaj, bo można dorwać Suba poniżej tego co jest na grey market dogadując się z nim. Ale skoro wolicie marudzić, to trudno...:P Myślałem, że ktoś doceni okazję, ale rozumiem, że lepiej czekać długie miesiące albo zapłacić na powyżej 50k kupując do kogoś z drugiej ręki.

 

 

 

2 godziny temu, nicon napisał(-a):

No mógł nie odebrać w ogóle jak nie był przygotowany, ale postanowił flipnąć. Nie wiem tylko po co reklamować na forum takie praktyki które powodują całego tego raka z rynkiem Roleksów.

 

Na tym samym forum masz wystawiane Rolexy mocno powyżej 50k, ale źle Ci, że możesz kupić poniżej od kogoś, kto się w sumie rozmyślił...bo zegarek za szybko mu przyszedł. No jest w tym logika...nie powiem.

 

18 minut temu, mariusz1986 napisał(-a):

 Z ciekawości zapytam, czy to kolegi pierwszy Rolex zmówiony w Kruku? Ciekawi mnie czy kolega ma jakąś historie w Kruku i stąd taki krótki czas oczekiwania 🤔 czy też tak bardzo się kolejki poluzowały 😊

 

Pisałem już gdzieś indziej...nie ma reguły. Wszystko zależy od tego, jak się spodobasz danemu AD. Ja swojego Suba odebrałem po dwóch miesiącach. Miałem jakąś historię w Kruku, ale w całkiem innym AD...gdzie nigdy żadnego Rolexa się nie doczekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też odebrałem Polara po 3mc i to był mój pierwszy odbiór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, pdb napisał(-a):

 

 

 

 

Komentując te wszystkie marudzenia...

Facet kilka miesięcy temu odbrał Suba Date, potem zamówił jeszcze żonie jakiegoś OP i sobie No-date (zakładając, że pewnie poczeka z rok na niego). Okazało się, że dostał go po trzech miesiącach. W sumie mówi, że mu niepotrzebny, ale woli sobie historię w Kruku robić. Zatem chce odebrać i sprzedać za retail i jakieś odstępne.

 

Wrzuciłem tutaj, bo można dorwać Suba poniżej tego co jest na grey market dogadując się z nim. Ale skoro wolicie marudzić, to trudno...:P Myślałem, że ktoś doceni okazję, ale rozumiem, że lepiej czekać długie miesiące albo zapłacić na powyżej 50k kupując do kogoś z drugiej ręki.

 

 

 

 

Na tym samym forum masz wystawiane Rolexy mocno powyżej 50k, ale źle Ci, że możesz kupić poniżej od kogoś, kto się w sumie rozmyślił...bo zegarek za szybko mu przyszedł. No jest w tym logika...nie powiem.

 

 

Pisałem już gdzieś indziej...nie ma reguły. Wszystko zależy od tego, jak się spodobasz danemu AD. Ja swojego Suba odebrałem po dwóch miesiącach. Miałem jakąś historię w Kruku, ale w całkiem innym AD...gdzie nigdy żadnego Rolexa się nie doczekałem.

 

Dziękuję za odpowiedź. Gdybym sam nie był zapisany na Suba ND to pewnie bym się skusił na małe odstępne. Ale informacje o szybkich odbiorach dają mi nadzieję że i ja się doczekam 😊

 

11 minut temu, a_team napisał(-a):

Ja też odebrałem Polara po 3mc i to był mój pierwszy odbiór emoji6.png

 

Gratuluje szybkiego odbioru! 

 

A może to tylko jakiś jeden zbuntowany AD, który na złość handlarzom szybko realizuje zamówienia 😂🫠

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mariusz1986 napisał(-a):

 

A może to tylko jakiś jeden zbuntowany AD, który na złość handlarzom szybko realizuje zamówienia 😂🫠

 

 

Już było wcześniej kilka postów od innych użytkowników, którzy odebrali Suby dosyć szybko... w sensie ciągu kilku miesięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem niebieskiego Sky(nowa referencja) po 7 miesiącach. A na YachtMastera, na którego się zapisałem duzo wcześniej niż na wspomnianego Skya, czekam już ponad rok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Gratuluje szybkiego odbioru! 
 
A może to tylko jakiś jeden zbuntowany AD, który na złość handlarzom szybko realizuje zamówienia 🫠
 

Nie wiadomo, ale jeśli tak, to na pewno na korzyść kupujących, którzy chcą nosić a nie handlować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, pdb napisał(-a):

 

Nie. Ten facet może go sprzedać. Cena do negocjacji (retail jest chyba 45,5k PLN), kwestia za ile powyżej sprzeda.

Zdarza się w Warszawie. Mi się udało po dwóch dostać na jesieni. Ale to bardzo zależy od tego, jak Cię dany AD chce potraktować.

 

Ciezkie zycie fliperow w dzisiejszych czasach 🤭


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 godziny temu, pdb napisał(-a):

 

Nie. Ten facet może go sprzedać. Cena do negocjacji (retail jest chyba 45,5k PLN), kwestia za ile powyżej sprzeda.

Zdarza się w Warszawie. Mi się udało po dwóch dostać na jesieni. Ale to bardzo zależy od tego, jak Cię dany AD chce potraktować.

 

W dniu 19.02.2024 o 17:50, pdb napisał(-a):

Kolega właśnie dostał telefon na Suba No-date. Chyba po 3 miesiącach. Nie był przygotowany na to - jakby ktoś szukał to nówka do wzięcia poniżej 50k PLN (do negocjacji).

Napisałem pw

Edytowane przez marcin35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, pdb napisał(-a):

Wszystko zależy od tego, jak się spodobasz danemu AD. 


Byłem ostatnio u AD i chyba się nie spodobałem, bo „nie ma żadnej możliwości zapisania się na jakikolwiek zegarek, a obecnie czeka się nawet kilka lat na odbiór” :) 

Pan zaproponował, żeby przyjść w kwietniu, bo Rolex zaprezentuje nowe modele i może będzie dało się na coś zapisać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nicon napisał(-a):

Trzeba czekać długie miesiące bo tacy "janusze" jak twój znajomy zapisują się ile wlezie na co popadnie nie mając nawet funduszy, bo w razie czego się flipnie z zyskiem.

 

No jak się rozmyślił to jaka logika w tym że chce nadal odebrać? Przystawili mu pistolet do łba w tym kruku? Jak chce zarobku to niech chociaż jak porządny flipper wyłoży te 45k czy ile on tam kosztuje, wystawi obok setek Subów na forach, chrono i innych allegrach i czeka na klienta.

 

Specjalnie to reklamujesz w tym wątku żeby triggerować ludzi którzy regularnie pielgrzymują do kruka żeby chociaż na listę się wpisać?

 

Niepotrzebnie się podniecasz :P

Rozmyślił się, bo ma już Suba Date. No-date zamówił bo chciał go mieć, ale za jakiś czas...był przekonany, jak większość na tym forum, że dostanie za rok albo dłużej. Kasę ma - tu nie problem. A gdzie będzie wystawiać - co to ma do rzeczy? Napisałem najpierw tutaj, zanim się gdzieś indziej pojawi.

 

 

A "reklamuję" to w wątku, bo jakby ktoś z Was marudy pomyślał i się odezwał, to pewnie by się dało dogadać, za kasę niewiele większą niż w Kruku. Ale wolicie marudzić na dostępność i czekać na swoją kolej, gdy zegarek będzie jeszcze droższy z powodu podwyżki cen.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, pdb napisał(-a):

 

 

46 minut temu, pdb napisał(-a):

jakby ktoś z Was marudy pomyślał i się odezwał, to pewnie by się dało dogadać, za kasę niewiele większą niż w Kruku. Ale wolicie marudzić na dostępność i czekać na swoją kolej, gdy zegarek będzie jeszcze droższy

 

Wiesz, Pawle, to w sumie mnie zdziwiłeś, że ktoś taki jak Ty (dość łatwo się ujawniasz "tu i ówdzie") angażuje się w takie flipki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.