Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

 
Case sprzed tygodnia, dzisiaj miał zakończenie. Ktoś z forum się dogadał i nowy Sub No-date poszedł za retail + 2500 PLN. O ile się nie mylę, nie było nigdzie bardziej atrakcyjnej oferty...mimo marudzenia na grupie.

No i fajnie, nowy nabywca zadowolony i sprawa zamknięta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brawo !! Naprawdę big deal !!

2. "Bardziej atrakcyjne oferty" coraz częściej pojawiają się u Kruka.

3. Bo my tu same marudy, co na siłę szukają dziury w całym ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, a_team napisał(-a):

A jaki zegarek ? emoji6.png

 

https://www.rolex.com/pl/watches/datejust/m126231-0013

Taki miał być "dla żony"😉 Wcześniej odmówiłem jeszcze Explorera, bo już miałem;P

 

21 godzin temu, nicon napisał(-a):

Jak Kruk informuje o możliwości zakupu Rolexa to bierzesz wolne w pracy i gnasz nawet jakby żona aktualnie rodziła. Inaczej nie miej pretensji że kolejny raz nie zadzwonią.

 

Jakoś mi się tak spodobało latanie do Hiszpanii za krukowe premium na kursie, że następnym razem może i żona się załapie (choć co prawda nie rodząca)🤷‍♂️😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, pdb napisał(-a):

 

Case sprzed tygodnia, dzisiaj miał zakończenie. Ktoś z forum się dogadał i nowy Sub No-date poszedł za retail + 2500 PLN. O ile się nie mylę, nie było nigdzie bardziej atrakcyjnej oferty...mimo marudzenia na grupie.

 

Nie dosc, ze nie zrozumiales dlaczego byl ten "case sprzed tygodnia" to jeszcze dalej brniesz w to blocko 🤦‍♂️


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Nie dosc, ze nie zrozumiales dlaczego byl ten "case sprzed tygodnia" to jeszcze dalej brniesz w to blocko 🤦‍♂️

 

Nie zrozumiałem?

Marudzicie tutaj dla zasady, a tymczasem na bazarku czy FB pojawiają się oferty dużo mniej atrakcyjne. Wystawiane przez członków grupy, którym nikt nie zarzuca flipowania itd. Ktoś zamiast zżymać się, ma właśnie nowego Suba...a tu zaraz będzie znowu rozpacz, że jednak Kruk nie zapisuje albo że ceny znów w górę itd. itp. Hipokryzja kilku oburzonych tutaj jest doprawdy zastanawiająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co kogo obchodzi FB? O czym ty mówisz? Ktoś kupił i wszyscy zadowoleni, ale nie rozumiem co sobie tak postawiłeś za punkt honoru bronić jego dobrego imienia, jak nikt tu nawet nie wie o kogo chodzi xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nicon napisał(-a):

Ale co kogo obchodzi FB? O czym ty mówisz? Ktoś kupił i wszyscy zadowoleni, ale nie rozumiem co sobie tak postawiłeś za punkt honoru bronić jego dobrego imienia, jak nikt tu nawet nie wie o kogo chodzi xD.

 

Eee tam dobrego imienia - facet nawet na grupie nie jest. Po prostu irytuje mnie to czepianie się i malkontenctwo. Ja bym sobie sam życzył, żeby tu pojawiały się takie ogłoszenia o możliwości kupienia zegarka zanim pojawi się gdzie indziej, zwłaszcza w cenach bliskich retail.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pdb napisał(-a):

Eee tam dobrego imienia - facet nawet na grupie nie jest.

 

Aaaa, to luzik ...

 

Najwyraźniej niepojęty dla Ciebie szkopuł jest w tym, że TY jesteś na grupie / forum, i całą tą sprawą SOBIE wystawiłeś świadectwo.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przyznam prawo do podsumowania tej historii :)

 

a) odbieranie zegarka tylko po to zeby go sprzedać nigdy nie bedzie na forum odebrane dobrze bo to generuje patologię rynku, podbijanie cen i długie listy oczekujących.

 

b) niska marża i tym samym korzystna oferta dla kogoś kto ma czekac latami na odbior - o ile w ogole moze się zapisać na zegarek (patrz punkt a: co generuje taką sytuację) to żadna pomoc tylko po prostu dobra oferta. Nawet najszlachetniejsze pobudki tego nie zmieniają.

 

c) gorsze i droższe oferty są jakie są i nikt z nich nie jest zadowolony (oprócz sprzedającego korzystającego z patologicznej sytuacji na rynku) to że jakaś oferta jest lepsza niż inne nie czyni sprzedawcy lepszym :) 

 

Nie ma sensu dorabiać ideologii, wolny rynek każdy ma prawo dysponować swoją własnością jak chce a inni maja prawo wyrażać swoją opinię na ten temat.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a jak uda mi się odebrać zegarek i wystawię go na bazarku z przebitką (jak zrobiło i robi wielu członków forum), to będzie OK czy nie ? O co cały ten krzyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, facecik said:

Hej, a jak uda mi się odebrać zegarek i wystawię go na bazarku z przebitką (jak zrobiło i robi wielu członków forum), to będzie OK czy nie ? O co cały ten krzyk?

 

Krzyk jest chyba o to, że ktoś kto tak robi uparcie chce ubierać się w szaty dobroczyńcy o złotym sercu, który niesie pomoc wszem i wobec spragnionym rolexowym wyczekiwaczom.

 

Za skromną opłatą oczywiście, ale przecież wszyscy dobroczyniący na świecie pobierają opłatę za swoją dobroć, prawda? Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto miał zarobić, ale chyba nie ten kto sprzedał informację o dostępności zegarka. Gównoburza, sam się pośmiałem, ale ciągnięcie tego jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pokusiłem się o podsumowanie ;) koledzy trochę sie unieśli w krytyce a autor informacji chyba nie do końca rozumiał irytację i pobudki zapalczywie komentujących 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2024 o 20:35, facecik napisał(-a):

I z piątakiem w gotówce😆

 

11 minut temu, facecik napisał(-a):

ciągnięcie tego jest bez sensu

 

Masz rację ... UDANEGO WEEKENDU !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast marnować energię, to proponuję wypqd do butiku na zapisy, rozluźniło się trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, logann napisał(-a):

 

 

Za skromną opłatą oczywiście, ale przecież wszyscy dobroczyniący na świecie pobierają opłatę za swoją dobroć, prawda? Prawda?

 

Nie brnij, jak nie masz pojęcia o sytuacji. Żadnej opłaty nie pobierałem za tą informację. Przekazałem namiary na sprzedającego i doszło do transakcji.

2 godziny temu, a_team napisał(-a):

Zamiast marnować energię, to proponuję wypqd do butiku na zapisy, rozluźniło się trochę emoji6.png

 

A z ciekawości co znaczy, że się rozluźniło? Masz informację z większej ilości miejsc, czy po prostu Tobie udało się u jednego AD zapisać?

3 godziny temu, Jan napisał(-a):

Sam sobie przyznam prawo do podsumowania tej historii :)

 

a) odbieranie zegarka tylko po to zeby go sprzedać nigdy nie bedzie na forum odebrane dobrze bo to generuje patologię rynku, podbijanie cen i długie listy oczekujących.

 

b) niska marża i tym samym korzystna oferta dla kogoś kto ma czekac latami na odbior - o ile w ogole moze się zapisać na zegarek (patrz punkt a: co generuje taką sytuację) to żadna pomoc tylko po prostu dobra oferta. Nawet najszlachetniejsze pobudki tego nie zmieniają.

 

c) gorsze i droższe oferty są jakie są i nikt z nich nie jest zadowolony (oprócz sprzedającego korzystającego z patologicznej sytuacji na rynku) to że jakaś oferta jest lepsza niż inne nie czyni sprzedawcy lepszym :) 

 

Nie ma sensu dorabiać ideologii, wolny rynek każdy ma prawo dysponować swoją własnością jak chce a inni maja prawo wyrażać swoją opinię na ten temat.

 

Podsumowanie niezłe, ale dodałbym jeszcze pewne rzeczy.

A) ma sens jak robisz sobie historię w Kruku. Co więcej nie raz, ktoś pisał na forum, że boi sie nie odebrać....bo potem już go nie zapiszą.

(przypomnę, że facet nie zapisywał się na zegarek z myślą o odsprzedaży z zyskiem tylko chciał go mieć za rok-dwa...a wyszło, że dostał go bardzo szybko i w tym momencie go nie chciał)

 

B) Ofera była dobra i tu się zgadzam. Co do pobudek....nie mój problem. Nie ja sprzedawałem. Ale to do mnie się tu niejeden przypieprzył.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, pdb said:

Żadnej opłaty nie pobierałem za tą informację


Tę. W żadnym miejscu tego nawet nie sugerowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gównoburza mnie ominęła, czy może jestem w jej epicentrum? Uwielbiam tego typu moralne rozkminy i zaglądanie do miski Burka od somsiada


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaglądanie do miski Burka somsiada mamy w naturze ...jak widać na załączonym obrazku. Nie wiem co ta mina oznacza ;)

r.jpg

 

ps Pies mój nie somsiada więc się nie liczy

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pdb ja zapisuje się w jednym butiku, mam co robić niż latać po całej Polsce - nie widzę sensu. Skoro ja się zapisuje, kogoś tam zapisali w Warszawie czy Poznaniu, to znaczy, że się robi luźniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, a_team napisał(-a):

pdb ja zapisuje się w jednym butiku, mam co robić niż latać po całej Polsce - nie widzę sensu. Skoro ja się zapisuje, kogoś tam zapisali w Warszawie czy Poznaniu, to znaczy, że się robi luźniej emoji6.png

Serio, w jednym? 😷


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dla niektórych to będzie głupi pomysł ale co jeśli chcąc kupić Rolexa od AD nie zadzwonić na usługę Consierge do banku? Idą one w parze w kartami kredytowymi. 

Zawsze się reklamowali, że robią rzeczy niemożliwe. Czytałem wywiad kiedyś z jakimś dyrektorem, który zarządza taką usługą w banku i mówił, że jednemu klientowi załatwili zabytkowy czołg, innemu start w maratonie nowojorskim na dzień przed jego rozpoczęciem. 

Chyba podciągnięcie za kilka sznurków u któregoś AD nie powinno być dla nich problemem? 

Ktoś tego próbował? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Może dla niektórych to będzie głupi pomysł ale co jeśli chcąc kupić Rolexa od AD nie zadzwonić na usługę Consierge do banku? Idą one w parze w kartami kredytowymi. 

Zawsze się reklamowali, że robią rzeczy niemożliwe. Czytałem wywiad kiedyś z jakimś dyrektorem, który zarządza taką usługą w banku i mówił, że jednemu klientowi załatwili zabytkowy czołg, innemu start w maratonie nowojorskim na dzień przed jego rozpoczęciem. 

Chyba podciągnięcie za kilka sznurków u któregoś AD nie powinno być dla nich problemem? 

Ktoś tego próbował? 

Ciekawy pomysł. Muszę zapytać kumpla który jest szefem bankowości prywatnej czy są w stanie coś takiego zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ciekawy pomysł. Muszę zapytać kumpla który jest szefem bankowości prywatnej czy są w stanie coś takiego zrobić. 

Szefem na Włochy? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.