Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

z USA donoszą, że pod banderą "sprzedaje w dobrej cenie bo wirus" oszuści zaczęli puszczać w rynek podróbki maksymalnie dobrze podrabiające prawdziwe modele.

To tak apropo's prawd objawionych, że zaczynają się wyprzedaże prywatnych właścicieli......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak to też w jakimś stopniu wywrze presję na rynek wtórny. Paniki pewnie nie będzie ale obniżki pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

z USA donoszą, że pod banderą "sprzedaje w dobrej cenie bo wirus" oszuści zaczęli puszczać w rynek podróbki maksymalnie dobrze podrabiające prawdziwe modele.

To tak apropo's prawd objawionych, że zaczynają się wyprzedaże prywatnych właścicieli......

Możesz linka gdzie tak donoszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę grup na fb odnośnie Rolexa, z UK i USA np.

Tam ostrzegano, że pisanina łekspertów pt. "rusza wyprzedaż" wyłącza ludziom czujność, a w ofertach jest więcej top podróbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę "na okrągło" to ująłeś ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na wtórnym zaczęły iść w dół odważniej. Batmana na oysterze można już kupić pomiędzy 10 a 11 kusd a hulk za 12,5kusd.

Tak jak awizowało wielu ekspertów, ja również, czas na zakupy się zaczyna dla fanów sportowych modeli.

W butikach są już dostępne datejust 41 w topowych wersjach ale tu akurat kolejek nie było więc może żadna niespodzianka.

Edytowane przez Makao

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie czy stojąc w kolejce po Rolka zachowujecie odpowiednie odstępy i macie założone rękawiczki i maseczki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejka to nieco nadmuchane sformułowanie. Większość modeli Rolexa jest i była dostępna bez tzw kolejki ;-).


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Ja nie stoję. Siedzę przy kompie i czekam na telefon. A właściwie to nawet nie czekam, bo szkoda mrozić taką kasę w obecnych czasach. Jak u pewnego kolegi z forum, obsmarowanego na na naszym forum Rolexa, u mnie też trochę się zmieniło przez ten jakże ekscytujący czas oczekiwania min. 2 lata na wymarzony zegarek. Już tak nie pożądam ;)

Edytowane przez hubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam ponad dwa lata na dwa zegarki. Nie mam stresu, bedą to bedą, a jak nie to też ok. Założenie było czekać max 3 lata. Po tym czasie odbieram zaliczki i jadę na tydzień na urlop

W ostatniej rozmowie z Krukiem, sprzedawca bardzo odradzał odbiór zaliczek. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, przy tym spadku cen może się okazać, że wcale tak długo już nie trzeba czekać bo nie będzie chętnych do zakupu. Myśle, że kolejne kilka miesięcy może dobrze namieszać na rynku dóbr luksusowych. Może nas czekać przewartościowanie priorytetów zakupowych. Oby tak nie było.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usystematyzujmy nieco dyskusje na temat cen w AD:

1. Ceny pozostaną bez zmian.

2. Sytuacja w II połowie roku wróci do normalnego trybu : czyli kolejki na Daytone ,GMT i suba z datą. Pozostałe modele będą w gablotach AD czyli mało popularne sporty jak exp,milly,AK czy Sub bez daty oraz wszystkie miękkie OP i DJ.

3. Powrócą dawno nie widziane czarujące uśmiechy butikowych sprzedawców i rozmowy o rabatach na modele z gablot patrz punkt 2.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół żartem pół serio ale zawsze w temacie ;-)


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam ponad dwa lata na dwa zegarki. (...)

Może nas czekać przewartościowanie priorytetów zakupowych. Oby tak nie było.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Już nastąpiło przewartościowanie priorytetów zakupowych.

Większość z nas uświadomi sobie, że jest wiele, naprawdę wiele ważniejszych spraw, rzeczy i przede wszystkim osób w naszym otoczeniu. Wszak nasze zamiłowanie do czasomierzy to w dużej mierze kaprys, zachcianka ludzi żyjących w świecie względnego dobrobytu. Ale nie wszędzie na tej planecie tak jest i pewnej, niewielkiej namiastki ograniczeń i niepewności jutra właśnie doświadczamy.

 

Jakże inacze brzmią dzisiaj takie słowa:

Nie skończą się. Każdy chciałby mieć roleksa, nawet jakby miał pasztetową żreć.

Jeśli ktoś za cel życia postawił sobie posiadanie Rolexa, bo w jego mniemaniu podnosi to prestiż i zaznacza "wysoką" pozycję społeczną, to go kupi. Nawet gdyby przez to nie miał zasmakować innych rozkoszy na tym łez padole...

 

Każdy postąpi tak, jak sam zadecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usystematyzujmy nieco dyskusje na temat cen w AD:

1. Ceny pozostaną bez zmian.

2. Sytuacja w II połowie roku wróci do normalnego trybu : czyli kolejki na Daytone ,GMT i suba z datą. Pozostałe modele będą w gablotach AD czyli mało popularne sporty jak exp,milly,AK czy Sub bez daty oraz wszystkie miękkie OP i DJ.

3. Powrócą dawno nie widziane czarujące uśmiechy butikowych sprzedawców i rozmowy o rabatach na modele z gablot patrz punkt 2.

Widzę to identycznie - chyba, że kryzys będzie b.poważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam ponad dwa lata na dwa zegarki. Nie mam stresu, bedą to bedą, a jak nie to też ok. Założenie było czekać max 3 lata. Po tym czasie odbieram zaliczki i jadę na tydzień na urlop

W ostatniej rozmowie z Krukiem, sprzedawca bardzo odradzał odbiór zaliczek. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, przy tym spadku cen może się okazać, że wcale tak długo już nie trzeba czekać bo nie będzie chętnych do zakupu. Myśle, że kolejne kilka miesięcy może dobrze namieszać na rynku dóbr luksusowych. Może nas czekać przewartościowanie priorytetów zakupowych. Oby tak nie było.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odradzają wycofywanie zaliczek bo Kruk cienko śpiewa najwidoczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzają wycofywanie zaliczek bo Kruk cienko śpiewa najwidoczniej.

Żeby nie było jak w tym kawale:

- a spirit gdie ?

- prodali !

- a diengi gdie ?

- propili :)

 

Teraz wersja dla niekumatych :D

- gdzie jest spirytus ?

- sprzedaliśmy

- a gdzie są pieniądze ?

- przepiliśmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Sytuacja w II połowie roku wróci do normalnego trybu : czyli kolejki na Daytone ,GMT i suba z datą. 

Z tego co wiem to kolejki na w/w modele się nie zmieniają pomimo zaistniałej sytuacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmmy, bo moze sie jednak pozmieniac... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaliczka wpłacona, toś ugotowany. Jak kasa w kieszeni toś jest gość..biggrin.png

 

Niedługo to może być jeszcze większa kolejka, ale po zwrot zaliczek. ;)

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmmy, bo moze sie jednak pozmieniac... :unsure:

Powinieneś namawiać do wycofywania zaliczek, bo każda wycofana oznacza, że Ty jestes bliżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie swoj codzienny i dozywotni juz mam, a jak tyle czekalem na AP, to i na inne moge poczekac  ;)  - mnie sie nie spieszy - wieksza przyjemnosc z gonienia kroliczka, bo pozniej tylko glupoty w glowie  B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak ja. Swojego EDC już mam, takiego praktycznie do wszystkiego. Jak się uda coś do kolekcji dołożyć, to będę zadowolony. Teraz czas oczekiwania nie jest już dla mnie tak istotny. Zadzwonią - będzie ok. Kiedyś z pewnością to zrobią :) A pozostali kolejkowicze? Każdy musi sobie jakoś czas zagospodarować ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.