Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fabik73 napisał(-a):

Żadnej. Keanes zapisują na Rolexy tylko w styczniu. 28 stycznia się zapisałem i wpłaciłem 500 euro zaliczki. Wybranego Suba mierzyłem pół roku przed zapisem. Wszystkiego razem byłem w Keanes trzy razy w życiu .

I tak bez czekoladek, podwawelskiej, konta na insta z milionem followersów czy choćby etatu w państwowej spółce…to może choć wcześniejszy zakupu za minimum 30 tyś zielonych ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak bez czekoladek, podwawelskiej, konta na insta z milionem followersów czy choćby etatu w państwowej spółce…to może choć wcześniejszy zakupu za minimum 30 tyś zielonych ? 

Bicolory i full goldy u nas też bez podwawelskiej. Na tym już nie zarobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, desmo napisał(-a):

I tak bez czekoladek, podwawelskiej, konta na insta z milionem followersów czy choćby etatu w państwowej spółce…to może choć wcześniejszy zakupu za minimum 30 tyś zielonych ? 

Tylko się tradycyjnie ładnie uśmiechałem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło w temacie.Dostałem już dwie oferty na nowe suby w stali, pełen set z kruka,z drugiej ręki rok.2023r świeżo odebrane,  za normalne pieniądze.(53tys.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to byla cena za suba date to faktycznie 🙂 za suba to zwyczajna cena od jakiegos czasu 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Fb ktoś oferuje nowego Explorera 40 ref. 224270 za cenę Kruk+1500 zł.

 

Idzie dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Fb ktoś oferuje nowego Explorera 40 ref. 224270 za cenę Kruk+1500 zł.
 
Idzie dobre.
Też uważam, że idzie zmiana.
Może punkty za jakiś czas wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, mroova napisał(-a):

Na Fb ktoś oferuje nowego Explorera 40 ref. 224270 za cenę Kruk+1500 zł.

 

Idzie dobre.


Tydzień temu na FB był DJ41 na Jubile Kruk + 1500zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tydzień temu na FB był DJ41 na Jubile Kruk + 1500zł 

Idzie dobre. Może w końcu zaczną przyjmować na zapisy i obniżą kurs euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinWola
45 minut temu, a_team napisał(-a):


Idzie dobre. Może w końcu zaczną przyjmować na zapisy i obniżą kurs euro emoji23.png

Będę w piątek w Hanowerze, pójdę się zapytać. Może nawet na stalowego DJ się zapiszę. Bardzo mi się podoba zielony 36mm karbowany bezel i jubilee. I cena w Euro. 8800 jakoś tak, to niedużo wychodzi +/- 39 tyś złotych.. Zobaczymy. Dam znać 👋

Edytowane przez MarcinWola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, a_team napisał(-a):


Idzie dobre. Może w końcu zaczną przyjmować na zapisy i obniżą kurs euro emoji23.png

Aż tak dobrze chyba nie jest…

W sobotę byliśmy w Silesii Katowice, próbowałem wejść do salonu ale przez prawie 1,5h były odbiory zegarków (tak powiedział pan z ochrony)

Faktycznie, była tylko jedna osoba z obsługi, siedzieli w pokoju do odbioru zegarków. Salon z zewnątrz wygląda bardzo okazale 🤑

Zrezygnowaliśmy z czekania, może następnym razem się uda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, _Patryk_ napisał(-a):

Aż tak dobrze chyba nie jest…

W sobotę byliśmy w Silesii Katowice, próbowałem wejść do salonu ale przez prawie 1,5h były odbiory zegarków (tak powiedział pan z ochrony)

Faktycznie, była tylko jedna osoba z obsługi, siedzieli w pokoju do odbioru zegarków. Salon z zewnątrz wygląda bardzo okazale 🤑

Zrezygnowaliśmy z czekania, może następnym razem się uda. :)

jak chcesz kupić żonie świecidełka to nie wpuszczają bo ktoś odbiera zegarek? przecież to jest w miarę duże pomieszczenie da rade w parę osób być w środku i się nie trącać łokciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bugs napisał(-a):

Nie "ktoś odbiera zegarek" tylko Miłośnik po latach czekania i wyrzeczeń odbiera ROLEXA, byt doskonały którego wyjątkowości najwyraźniej nie pojmujesz, może to nawet Pepsi, albo Daytona.

Albo może właśnie trwa egzamin i konsultant sprzedaży odpytuje petenta z historii mechanizmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.07.2023 o 11:53, Bugs napisał(-a):

Jest zupełnie nieczytelny, zupełnie odjechany i dlatego taki fajny

I w dodatku nieosiągalny. No chyba, że na rynku wtórnym.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

I w dodatku nieosiągalny. No chyba, że na rynku wtórnym.  

Chyba jeszcze nigdzie go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, bolec napisał(-a):

jak chcesz kupić żonie świecidełka to nie wpuszczają bo ktoś odbiera zegarek? przecież to jest w miarę duże pomieszczenie da rade w parę osób być w środku i się nie trącać łokciami.


Była tylko jedna Pani z obsługi i gość z ochrony, pewnie jakaś wyjątkowa sytuacja, bo tam zawsze w salonie jest podwójna obsada. Czekać nam się nie chciało, obejrzałem błyskotki przez szybę 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, meinard napisał(-a):

Albo może właśnie trwa egzamin i konsultant sprzedaży odpytuje petenta z historii mechanizmów.

- panie petencie, to jaki model Rolexa z jakim mechanizmem zdobył Mt Everest?

- o podchwytliwe,  żaden bo pierwszy był....

- cooo??? won mi z salonu krecie jeden i zapomnieć o listach na listy na chęci na zapisy. Wróci jak przemyśli. Następny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, _Patryk_ napisał(-a):


Była tylko jedna Pani z obsługi i gość z ochrony, pewnie jakaś wyjątkowa sytuacja, bo tam zawsze w salonie jest podwójna obsada. Czekać nam się nie chciało, obejrzałem błyskotki przez szybę 😎

Widocznie teraz też odbierają tacy klienci którzy nie życzą sobie żeby im suweren nadgarstki/ szuflady recenzował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była tylko jedna Pani z obsługi i gość z ochrony, pewnie jakaś wyjątkowa sytuacja, bo tam zawsze w salonie jest podwójna obsada. Czekać nam się nie chciało, obejrzałem błyskotki przez szybę 

Przy odbiorze zegarka, to normalne, że zamykają butik na czas odbioru Kwestia bezpieczeństwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, a_team napisał(-a):


Przy odbiorze zegarka, to normalne, że zamykają butik na czas odbioru emoji846.png Kwestia bezpieczeństwa emoji846.png

Jasna sprawa, aczkolwiek myślałem, że od takich sytuacji mają wyznaczone pomieszczenie.

Mój post miał inny przekaz, cieszy mnie ilość odbieranych zegarków, może i do mnie kiedyś zadzwonią, referencja którą zamówiłem leżakuje już 3 miesiące na wystawie 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _Patryk_ napisał(-a):

Jasna sprawa, aczkolwiek myślałem, że od takich sytuacji mają wyznaczone pomieszczenie.

Mój post miał inny przekaz, cieszy mnie ilość odbieranych zegarków, może i do mnie kiedyś zadzwonią, referencja którą zamówiłem leżakuje już 3 miesiące na wystawie 🤩


@SPS referencja, którą Ty zamówiłeś też leżakuje na wystawie; leżakował

ten Polar - i to nie samotnie - jeszcze przed przenosinami salonu😜 więc może faktycznie „coś się ruszyło” i będą do Was dzwonić 💝

 

A ochroniarz w silesiańskim Kruku ma za zadanie odstraszać plebs, jeśli nie jesteś absolutnie pewien, że „jesteś tego

wart” (ewentualnie masz łaskawe wezwanie do odbioru) -  to nie przejdziesz🤪 skończyło się rumakowanie i irytowanie personelu głupimi pytaniami o dostępność zegarków czy listy oczekujących.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochroniarz w Silesji w nowym salonie Rolexa stoi w taki sposób że prawie czołem drzwi podpiera, może mają taki przeciąg i zapobiega to trzaskaniu drzewami?
A może zanim kogoś wpuści zadaje „odpowiednie”  pytania i albo się kwalifikujesz do wejścia albo nie.

 

Ewentualnie wyciąga wagę, światło przygasa, puszczają dym  i słyszysz głos  - połóż z lewej strony swoją duszę a z prawej portfel 
 

😂🤣🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ochroniarz w Silesji w nowym salonie Rolexa stoi w taki sposób że prawie czołem drzwi podpiera, może mają taki przeciąg i zapobiega to trzaskaniu drzewami?
A może zanim kogoś wpuści zadaje „odpowiednie”  pytania i albo się kwalifikujesz do wejścia albo nie.
 
Ewentualnie wyciąga wagę, światło przygasa, puszczają dym  i słyszysz głos  - połóż z lewej strony swoją duszę a z prawej portfel 
 


Byłem kilkukrotnie, nie zauważyłem aby stał w sposób o jakim mówisz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nuter napisał(-a):


Byłem kilkukrotnie, nie zauważyłem aby stał w sposób o jakim mówisz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


To albo Ty miałeś szczęście albo inni; No chyba że jest tyle odbiorów, że ten pan cyklicznie tam stoi 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.