Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Recommended Posts

10. TylerVega

Zróbmy te listę i nie zabijajmy od razu jej sensowności. Jeśli okaże się ze chętnych jest tylko pare osób to tez to będzie wartościowa wiadomosc dla QV co do sensowności wdrażania nawet w przyszłości tego projektu. Po dotychczasowym zainteresowaniu tematem wydaje się ze chętnych było bardzo dużo. Patrząc na odzew tylko jak na razie kilku osób może to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Kogoś brakuje, mnie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

10. TylerVega

Zróbmy te listę i nie zabijajmy od razu jej sensowności. Jeśli okaże się ze chętnych jest tylko pare osób to tez to będzie wartościowa wiadomosc dla QV co do sensowności wdrażania nawet w przyszłości tego projektu. Po dotychczasowym zainteresowaniu tematem wydaje się ze chętnych było bardzo dużo. Patrząc na odzew tylko jak na razie kilku osób może to nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Ależ oczywiście, że sporo w naszym głosowaniu/deklarowaniu wartości dodanych - w najgorszym razie kiedyś wnukom powiem: "Tak, byłem na TEJ liście" i też będę szczęśliwy ;)

Swoją drogą warto nagłośnić na Forum, że taka lista istnieje.

opolczyk jest 13.?

Na jakiej cenie za szt. ostatecznie stanęło?

No tak trzeba jeszcze zaplanować cenę zanim się wyprodukuje go :D uwielbiam to. Będzie bazował na tańszej Miyocie więc myślę, że 1400zł to maksymalna cena jaką może osiągnąć.

Jednowskazowkowce robi Meistersinger, który to jest w innej lidze cenowej i Łucz, który na kwarcu to robi bodajże i to tez inna półka cenowa.

Jesli QV ma się odbić to nie zrobi tego niszowym projektem dla wąskiego grona zapaleńców. Chcecie jednowskazowkowca - zamówmy go jako zegarek forumowy jeśli się da czy coś...

Łucz produkuje mechaniczne jednowskazówkowce.

Znaleźć 200 chętnych na jednowskazówkowca na forum? Nierealne.

5-10 różnych projektów zegarków mechanicznych (w tym jednowskazówkowiec) na jakiejś superkopercie w normalnej cenie, zamówionej w liczbie 400 sztuk - to ma sens. Wg mnie przykładem takiej koperty jest użyta przez Timexa w S1 automatic, o czym pisałem w innym miejscu. Gdyby QV miał dostęp do tego typu koperty, to byłaby szansa na sukces.

Łucz produkuje mechaniczne jednowskazówkowce.

Znaleźć 200 chętnych na jednowskazówkowca na forum? Nierealne.

5-10 różnych projektów zegarków mechanicznych (w tym jednowskazówkowiec) na jakiejś superkopercie w normalnej cenie, zamówionej w liczbie 400 sztuk - to ma sens. Wg mnie przykładem takiej koperty jest użyta przez Timexa w S1 automatic, o czym pisałem w innym miejscu. Gdyby QV miał dostęp do tego typu koperty, to byłaby szansa na sukces.

O jest i kolega od swoich karkołomnych pomysłów z porcelaną i kopertami. Czy kolega przypadkiem nie sieje jakiegoś dziwnego defetyzmu. Niech lista powstaje i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Time matters

Przecież to nie ja zacząłem z porcelaną. Odpowiedziałem tylko na posta innego forumowicza, ponieważ mam Deja Vu Chronosartu.

Nie ma nic złego w dyskusji o kopertach.

A lista niech powstaje. Serce każe trzymać kciuki za projekt, rozum podpowiada, że pomysł zostanie tylko pomysłem.

Edited by norbie

Zdaje się, większość deklarujących wersję, wskazuje białą.

Mnie się podoba kremowa tarcza, najlepiej z logiem w ramce.

1. Grigoris1

2. Triptical

3. Dyspozytor

4. Sanik

5. Nocny duch

6. Nocny duch

7. Bosson

8. ____ghost____

9. Misiu7

10. TylerVega

11. deville

12. opolczyk

13. Ralf58

14. subarist

15. kolega subarista spoza forum

16. mmaniek

17. pg1972

18. Jogi

19.

(...)

399.

400. Paweł Bury

Edited by Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

1. Grigoris1

2. Triptical

3. Dyspozytor

4. Sanik

5. Nocny duch

6. Nocny duch

7. Bosson

8. ____ghost____

9. Misiu7

10. TylerVega

11. deville

12. opolczyk

13. Ralf58

14.subarist

15. kolega subarista spoza forum

16. mmaniek

17. pg1972

18. Jogi

19. voytek154

20 (??). Ja się dopisuję. Wolałbym czarny, ale jeżeli ciężkie czasy wymuszą jeden model, to się dostosuję :)

Edited by tarant

Pozdrawiam

Piotr

Ja oczywiście jeżeli będa dwa to biorę

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Pisząc 5 a nawet 6 miałem na myśli że jedna osoba została pominięta (TylerVega chyba), ale nie zmienia to faktu że planowałem parkę - black&white (czy tam kremowy...). Takie drobne doprecyzowanie

Edited by Nocny duch