Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie potrzebuję "transparentności". Ustawiam przelew stały na tą stówę rocznie, dostaję kolorową gwazdkę przy nicku i tyle mi wystarczy. Robią tak klejni userzy, którzy chcą i po problemie.  Zapewniam moderację, że jak tak podejdą do tematu to mogą być zdziwieni ile osób będzie chciało zostać dobrowolnie takimi patronami.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, a_team napisał(-a):


Są poważni ludzie a jak są poważni ludzie, to się z nimi poważnie rozmawia. Biznes to biznes. Chcesz kasę, to się wysil. Powtórze się - transparentność buduje zaufanie. Chcemy zebrać kasę, yo dajmy ludziom to, o co pytają. Proste emoji6.png

Jasne dlatego napisałem, że wierzę że tu są poważni ludzie, którym ufam ;)

14 minut temu, logann napisał(-a):

 

Dokładnie, jakbym mógł to dałbym dwa plusy za ten wpis. 👍

 

A w międzyczasie proszę o przekierowanie mnie do odpowiedniego wątku, gdzie takie dyskusje bez marudzenia będą mogły być podnoszone, skoro ten wątek jest od pospolitego ruszenia, a nie od rozwiązań systemowych.

Dobry pomysł, czy można utworzyć temat, gdzie zbierze się grupa doradców SWAT, żeby popracować na możliwą taktyka na drugą połowę;). Czyli systemowego wsparcia BTB ew. obniżenia obecnych  kosztów. Mamy tu na pewno specjalistów od IT, finansów, marketingu i sprzedaży. Może coś z tego da się wymyślić jakiś proch ;))) Chyba nie ma już nic więcej do stracenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, logann napisał(-a):

 

Dokładnie, jakbym mógł to dałbym dwa plusy za ten wpis. 👍

 

A w międzyczasie proszę o przekierowanie mnie do odpowiedniego wątku, gdzie takie dyskusje bez marudzenia będą mogły być podnoszone, skoro ten wątek jest od pospolitego ruszenia, a nie od rozwiązań systemowych.

Myślę, że możesz sam go utworzyć i zapoczątkować dyskusję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rk7000 napisał(-a):

Ludzie -  w tym temacie obecnie chodzi o to, żeby zebrało się 400 użytkowników którzy zadeklaruje wplate 100 zł rocznie co pozwoli na funkcjonowanie forum. 

Już takich użytkowników jest około 50 

Ale temat zaczął mocno odbiegać od założeń - niektórzy tworzą jakieś teorie spiskowe, inni doszukują się  wyimaginowanych kosztów itd. 

Pozwolcie tym którzy coś tutaj faktycznie robią, działać. 

Od bezsensownego klepania w klawiaturę  i wypisywania  teorii własnych kasy nie przybywa. 

Drzwi do Stowarzyszenia stoją otworem - kto chce mieć wpływ  na cokolwiek niech przez te drzwi przejdzie i działa. Niech na forum Stowarzyszenia przedstawia swoje doskonale pomysły i cudowne  umiejętności  marketingowo - biznesowe. 

Tu po prostu nie jest miejsce na gdybanie, zalamywanie rak i kręcenie głowami. 

 

 

2 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Panowie przestańcie brandzlować się o te 100 złotych. Nie da się czytać tego.p...a. Jak stare baby na bazarze. Kto chce to wpłaci,kto nie chce to nie. Po wuj klepać ten temat od kilku dni. 

A tak na marginesie nikt nie zbiednieje jak da tą stówę,ani też nikt nie stanie się Rockefellerem jak nie da i zaoszczędzi. Więcej wydaje się na jakieś pierdoły i nikogo to nie boli.

Takim pisaniem szkodzicie🤦‍♂️ Z takim podejściem skończycie jak przytoczony przeze mnie wcześniej Telepolis i ich opłaty za konta, a może o to chodzi? Będzie po problemie :-] Ale mam już to w d... bo widać osoby zarządzające i mające na coś wpływ mają to gdzieś, to i po co się wysilać... Ludzie doradzają, wpłacają i chcą w zamian minimu informacji a dostają spi...j :-]  Cudnie, oby tak dalej a na pewno się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale ja naprawdę proponuję prostotę: konto bezpłatne - można czytać forum. Płatne na roczny abonament - można pisac. Forum to usługa, której utrzymanie kosztuje. Normalne w tych czasach. I lepiej to wprowadzić bo teraz dziurę zasypiemy, za jakiś czas będzie kolejna.

Edytowane przez Funky_Koval

quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

ale ja naprawdę proponuję prostotę: konto bezpłatne - można czytać forum. Płatne na roczny abonament - można pisac. Forum to usługa, której utrzymanie kosztuje. Normalne w tych czasach. I lepiej to wprowadzić bo teraz dziurę zasypiemy, za jakiś czas będzie kolejna.

W tych czasach chcesz dostęp do darmowej wiedzy... super podejście. Tak to to forum będzie puste i nie będziesz miał co czytać. Koszty jakie są minimalne same się nie poniosą. Juz sensowniejsze by było forum zamknięte i obowiązkową wpłatą powiedzmy 20 zł ( kwestia matematyczna)

Edytowane przez Lupusrex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej pisałem, ja nie jestem za jakimkolwiek zamykaniem dostępu do forum. 

Każdy może dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, spostrzeżeniami i tworzy się fajna baza wiedzy.

Jego otwartość daje nam możliwość pozyskania reklamodawców, dla których liczy się ilość odwiedzających a to może pozwoli załatać budżet.

Nad pewnymi rzeczami trzeba popracować, zmienić, dostosować do nowej rzeczywistości.

Dajmy sobie i forum, stowarzyszeniu szansę.

Jeśli ktoś ma pomysły to można je przesłać mailem, a jak chce ktoś to robić w formie otwartej, to dodajmy wątek, w którym będzie miejsce na składanie propozycji zmian, optymalizacji itp. 

Oczywiście finalnie, zawsze będzie grono niezadowolonych, niezależnie od wprowadzonych rozwiązań, w szczególności jak ich rozwiązania nie zostaną wdrożone. Takie przedwojenne powiedzenie: "Racja jest ja d....a, każdy ma swoją". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Lupusrex napisał(-a):

W tych czasach chcesz dostęp do darmowej wiedzy... super podejście. Tak to to forum będzie puste i nie będziesz miał co czytać. Koszty jakie są minimalne same się nie poniosą. Juz sensowniejsze by było forum zamknięte i obowiązkową wpłatą powiedzmy 20 zł ( kwestia matematyczna)

w tych czasach to trzeba wiedzę umieć sprzedac. Jak zrobisz zamkniete forum to nikt tu nie będzie zaglądał, a na pewno nie młodzi ludzie. Oni mają swoje źródła i zakaz wjazdu tylko ich dodatkowo zniechęci.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dziadek napisał(-a):

Tematów składkowych mniej lub bardziej moderowanych było już tu zakładanych kilka i wszystkie z upływem czasu upadły lub przynosiły niewielkie kwoty, czyli, nie rozwiązały docelowego problemu braku kasy.

Jeżeli sprowadzicie ten temat do "suchego" i dobrowolnego corocznego opodatkowania się części użytkowników to będzie to kolejny temat który z biegiem czasu umrze śmiercią naturalną. 

Moje zdanie jest takie. Jeżeli chcecie co roku zebrać dość znaczącą kwotę to organizator niestety musi IMO spełnić i zapewnić przynajmniej trzy podstawowe warunki.

- Zapewnić absolutnie pełną transparentność przychodów i wydatków.

- Wywołać odpowiednią ilość pozytywnych emocji, co oczywiście między innymi wiąże się w tym temacie z akceptacją różnego typu wątków pobocznych.

- Zaakceptować darczyńców takimi jakimi oni są, co w dłuższym czasie przy dość dużej anonimowości jest bardzo trudne. 

 

Trzymam kciuki żeby tym razem się udało.  Jak będzie już 390 wpłat to ja daje słowo starego zucha że sam wpłacę za tych 10 żeby tegoroczny cel został osiągnięty jak najszybciej.:)

 

Zgadzam się  z Tobą w większości ale nie we wszystkim. 

Akcja która odbywa się  teraz  - wg mojego  rozumienia pozwala kupić czas. I takie jest zadanie tej akcji.  Zakładam, że może się nie zebrać 400 osób i  wiem, że docelowo to nie może być źródło finansowania forum.

To co wydarzy się dalej to już będzie zależało od Zarządu ale tez od Stowarzyszenia.  Na tą chwilę staramy się oddalić opcję zamknięcia forum na jak najdłuższy czas. Jest to potrzebne, żeby przejść do rzeczowej dyskusji na temat co zrobić, żeby więcej takie sytuacje nie miały miejsca.

 

Dyskusja niby już się zaczęła ale  niestety negatywna. 

"Płacę stówę - dawać mnie tu wszystkie faktury z ostatnich 10 lat" 

Niestety nigdzie to tak nie działa. Stowarzyszenie ma swój Zarząd oraz Radę Klubu. To członkowie  Stowarzyszenia wybierają te władze.  To członkowie podczas  WZ mają możliwość usłyszeć sprawozdanie finansowe i oni udzielają Zarządowi   absolutorium albo nie.  

 

Czytam tutaj, że członkowie Stowarzyszenia rzadko uczestniczą w WZ  - sorki  nie purzyjmuję argumentu, że walne powinno odbywać sie online -  raz w roku można znaleźć czas żeby przyjechać nawet z drugiego końca Polski (oczywiście wypadki losowe zdarzają się zawsze)

Natomiast "spotkania" robocze moga jak najbardziej odbywać się zdalnie.

Proponuję rozliczanie zostawić statutowo powołanym do tego  ludziom a dyskusję co zrobić żeby było lepiej rozpocząć w innym temacie. 

PS

Jak będzie  380 członków to ja wpłacam za 10 żebyś mógł dopełnić dzieła :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuję "transparentności". Ustawiam przelew stały na tą stówę rocznie, dostaję kolorową gwazdkę przy nicku i tyle mi wystarczy. Robią tak klejni userzy, którzy chcą i po problemie.  Zapewniam moderację, że jak tak podejdą do tematu to mogą być zdziwieni ile osób będzie chciało zostać dobrowolnie takimi patronami.

Ja też twk mogę zrobić, dlatego poprosiłem o dopisanie do listy. Zrobi tak 50 osób, a 350 powie pocałuj mnie w d*pę
Zgadzam się  z Tobą w większości ale nie we wszystkim. 
Akcja która odbywa się  teraz  - wg mojego  rozumienia pozwala kupić czas. I takie jest zadanie tej akcji.  Zakładam, że może się nie zebrać 400 osób i  wiem, że docelowo to nie może być źródło finansowania forum.
To co wydarzy się dalej to już będzie zależało od Zarządu ale tez od Stowarzyszenia.  Na tą chwilę staramy się oddalić opcję zamknięcia forum na jak najdłuższy czas. Jest to potrzebne, żeby przejść do rzeczowej dyskusji na temat co zrobić, żeby więcej takie sytuacje nie miały miejsca.
 
Dyskusja niby już się zaczęła ale  niestety negatywna. 
"Płacę stówę - dawać mnie tu wszystkie faktury z ostatnich 10 lat" 
Niestety nigdzie to tak nie działa. Stowarzyszenie ma swój Zarząd oraz Radę Klubu. To członkowie  Stowarzyszenia wybierają te władze.  To członkowie podczas  WZ mają możliwość usłyszeć sprawozdanie finansowe i oni udzielają Zarządowi   absolutorium albo nie.  
 
Czytam tutaj, że członkowie Stowarzyszenia rzadko uczestniczą w WZ  - sorki  nie purzyjmuję argumentu, że walne powinno odbywać sie online -  raz w roku można znaleźć czas żeby przyjechać nawet z drugiego końca Polski (oczywiście wypadki losowe zdarzają się zawsze)
Natomiast "spotkania" robocze moga jak najbardziej odbywać się zdalnie.
Proponuję rozliczanie zostawić statutowo powołanym do tego  ludziom a dyskusję co zrobić żeby było lepiej rozpocząć w innym temacie. 
PS
Jak będzie  380 członków to ja wpłacam za 10 żebyś mógł dopełnić dzieła  
 

Skoro już się odzywam, to odpiszę i na to. Nikt nie pisał o fakturach za ostatnie 10 lat, ale ogólniki ile co może kosztować w skali roku, bo każdy otwiera oczy jak forum i stowarzyszenie plus księgowa może kosztować 40K rocznie ? Chcemy stałych partnerów, to z nimi rozmawiajmy a nie wypinajmy się 4 literami. Co do WZ, to jak najbardziej byłbym za online. Żyjemy w dobie internetu a dojazdy do stolicy, to jest czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, rk7000 napisał(-a):

"Płacę stówę - dawać mnie tu wszystkie faktury z ostatnich 10 lat"

To można odwrócić w drugą stronę: "dawj 100zł i nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz" 😉

 

Nie dziwcie się że są ludzie co chcą wiedzieć na co będą wydane ich pieniądze (mnie na tym niekoniecznie zależy, ale rozumiem tych co chcą transparentności skoro uczestniczą w akcji charytatywnej). Nie chcecie takich pytań to wprowadźcie usługę płatną za 100zł/rok/miesiąc (wszystko jedno) i gwarankuję że nikogo nie będzie obchodziło na co to sobie wydacie, tak jak i nikt z klientów nie pyta Netflixa na co idzie ich kasa 😉 Ale odprowadzajcie od tego wtedy podatki, wystawiajcie faktury itd. Usługa typowo komercyjna. Płacisz widzisz forum, nie płacisz wszystko zamazane i brak dostępu. Będziecie zarabiać to sobie zarabiajcie, będziecie pod kreską - Wasza strata, widać pomysł biznesowy nie wypalił i się najwyżej zamknie, co i tak przecież nastąpi jak nikt nic nie wpłaci. Nikt w Wasze finanse nie będzie wnikał. Czysty komercyjny układ sprzrdawca - klient. I tyle, skoro takie jest podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

100 zł ode mnie już poszło

Edytowane przez Krzysiek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, a_team napisał(-a):


Ja też twk mogę zrobić, dlatego poprosiłem o dopisanie do listy. Zrobi tak 50 osób, a 350 powie pocałuj mnie w d*pę emoji846.png
Skoro już się odzywam, to odpiszę i na to. Nikt nie pisał o fakturach za ostatnie 10 lat, ale ogólniki ile co może kosztować w skali roku, bo każdy otwiera oczy jak forum i stowarzyszenie plus księgowa może kosztować 40K rocznie ?emoji15.png Chcemy stałych partnerów, to z nimi rozmawiajmy a nie wypinajmy się 4 literami. Co do WZ, to jak najbardziej byłbym za online. Żyjemy w dobie internetu a dojazdy do stolicy, to jest czas emoji846.png

 

Tak mi się skojarzyło.

- wydałem 450 zł na zakupy.

- wydałeś 450 zł na zakupy? Powaliło cię??!! Jak to 450 zł? przecież to ogromne pieniądze. Na pewno te zakupy tyle nie kosztują.

 

Żyjemy w dobie internetu ale jeśli ktoś wie, że nie dojedzie raz w roku na WZ ponieważ szkoda mu czasu to sam sobie odpowiedz czy taki ktoś znajdzie czas żeby zajmować się za darmo sprawami Stowarzyszenia i forum ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko że tu chodzi o forum, a teraz okazuje się że nie forum a całe stowarzyszenie 🤣 Sam byłem w szoku, że SAMO FORUM kosztuje Was 40 tys, dlatego dopytywałem za co płacicie aż tyle... Założyłem że ktoś Was po prostu dyma bez mydła, po czym zacząłem obstawiać że ktoś robi backupy danych na serwerze hostingowym co godzinę zachowując poprzednie wersje i może jest już tego w dziesiątkach terabajtów, wtedy fakt koszty lecą w dziesiątkach tysięcy i zacząłem zakładać że to może być to.

No to i ludzie zaczęli dopytywać, bo 40 tys za samo forum... - czego nie rozumiesz?😁

 

Ziarnko do ziarnka i chyba (bo potwierdzenia właściciela nie ma) wychodzi że zrzutka jest na utrzymanie stowarzyszenia🤦‍♂️

 

EDYCJA:

Ode mnie na razie łącznie 50zł, reszta jak właściciel się odezwie i podejmie jakąkolwiek decyzje... Wiem, złośliwy jestem, ale mam podły charakter i nic z tym nie zrobię🤣

Edytowane przez mariusz9a
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mariusz9a napisał(-a):

Tylko że tu chodzi o forum, a teraz okazuje się że nie forum a całe stowarzyszenie 🤣 Sam byłem w szoku, że SAMO FORUM kosztuje Was 40 tys, dlatego dopytywałem za co płacicie aż tyle... Założyłem że ktoś Was po prostu dyma bez mydła, po czym zacząłem obstawiać że ktoś robi backupy danych na serwerze hostingowym co godzinę zachowując poprzednie wersje i może jest już tego w dziesiątkach terabajtów, wtedy fakt koszty lecą w dziesiątkach tysięcy i zacząłem zakładać że to może być to.

No to i ludzie zaczęłli dopytywać, bo 40 tys za samo forum... - czego nie roumiesz?😁

 

Ziarnko do ziarnka i chyba (bo potwierdzenia właściciela nie ma) wychodzi że zrzutka jest na utrzymanie stowarzyszenia🤦‍♂️

 

EDYCJA:

Ode mnie na razie łącznie 50zł, reszta jak właściciel się odezwie i podejmie jakąkolwiek decyzje... Wiem, złośliwy jestem, ale mam podły harakter i nic z tym nie zrobię🤣

Podły charakter? To chyba nie to.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hecke napisał(-a):

Podły charakter? To chyba nie to.  

Oj nie wiesz jaka ze mnie "cholera" na żywo 😞

 

PS. A jaką stawiasz diagnozę, jestem ciekaw 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mariusz9a napisał(-a):

Oj nie wiesz jaka ze mnie "cholera" na żywo 😞

 

PS. A jaką stawiasz diagnozę, jestem ciekaw 🙂

Złośliwość jest ponoć cechą ludzi inteligentnych. Sam znajdziesz odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Dzięki szczególnym talentom niektórych piszących w tym temacie udało się reaktywować zamknięte kiedyś "Teorie spiskowe", "Żarty żartami" i jeszcze kilka innych.
Pora też na pokazanie złotego gabinetu Prezesa. ;)


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hecke

No to mnie zaskoczyłeś. Raczej spodziewałem się psychologicznego wywodu o moim sianiu fermentu😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mariusz9a napisał(-a):

@Hecke

No to mnie zaskoczyłeś. Raczej spodziewałem się psychologicznego wywodu o moim sianiu fermentu😜

Za diagnozę u specjalisty trzeba zapłacić, a ja nie specjalizuję się w tej dziedzinie. 

4 minuty temu, Anansi napisał(-a):

Jedno jest pewne. Dzięki szczególnym talentom niektórych piszących w tym temacie udało się reaktywować zamknięte kiedyś "Teorie spiskowe", "Żarty żartami" i jeszcze kilka innych.
Pora też na pokazanie złotego gabinetu Prezesa. ;)

Może bursztynowa komnata się odnajdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilka godzin pojechałem pozarabiać pieniążki, a tu tyle postów przybyło... I to generalnie o tym samym. 

 

Jak widzę kolejni forumowicze świecą się na niebiesko. Stowarzyszenie się rozrasta. Zapewne otrzymają sprawozdanie finansowe, taką mam nadzieję, przynajmniej w ramach materiałów na Walne. Tu wtrące swoje trzy grosze. Jaki wirtualnie jest Eugeniusz każdy widzi. Tyle, że piastuje swą funkcję społecznie i nie podejrzewam, aby na Walnym miał licznych kontrkandydatów, którzy stwierdzą "tak, chcę poświęcić swój CZAS i zrobię to lepiej niż Eugeniusz". Tym czasem akcja zbierania pieniędzy nie dotyczy rozliczania Prezesa i oceny czy wydaje środki racjonalnie, czy nie. Od tego są organy statutowe Stowarzyszenia. Akcja ma na celu przedłużenie funkcjonowania forum. Bez pieniędzy forum funkcjonować nie będzie. Akcja ma charakter doraźny. 

Podsumowując: wszyscy chcemy, aby było "dobrze, a nawet lepiej", ale żeby mogło być lepiej, najpierw forum musi istnieć, a aby istniało potrzeba pieniądze, więc:

 

Aktualizacja listy osób deklarujących wpłatę 100 zł rocznej dobrowolnej składki na utrzymanie forum. Cel 40 000 zł. Do osiągnięcia celu potrzeba 400 darczyńców

 

Uwaga! Może to być wpłata jednorazowa a może być rozłożona na mniejsze kwoty. 

 

1. Antiquarius

2. Beniowski

3. Hecke 

4. AK&AK

5. Sol

6. Pawel88

7. SPS

8. AKPS

9. Lincoln Six Echo

10. rafalmosty

11. petruss

12. andrzejp1242

13. czuszka

14. Nav

15. Krzysiek82

16 dziadek

17 lukebor

18. Paulus57

19. Christo

20. Autor 1984

21. christ0ff

22.kopernik18

23 Lynx27

24. mario1971

25. TylerVega

26. Just_nobody07

27.lort

28. Jan

29. tofiks_th

30. kingcrimson

31. JASI

32. Funky_Koval

33. Photoman

34. rk7000

35. plszcto

36. loco50

37. Eugeniusz Szwed

38. Mirosuaw 

39. pdb

40. Kornel91

41. RysiekOchodzki 

42. Perpetuum Mobile

43. Walter_87

44. rafi

45. Triptical

46. TomcioMiki

47. drobnypijaczek

48. Pionier

49. facecik 

50. a_team

51. christOff

 

Brakuje już tylko 349 Patronów  (a nawet trochę mniej z racji podwójnych wpłat niektórych Kolegów)

 

JEŚLI KTOŚ DEKLAROWAŁ CHĘĆ PRZYSTĄPIENIA DO AKCJI, A NIE MA GO NA LIŚCIE, NIECH DAJE ZNAĆ


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej optyki to jest dramat. Główny rozgrywający milczy, kilkudziesięciu lemingów walczy, reszta ma to w du.... Miesiac temu wpłaciłem 300 jednorazowo za to że się wyedukowalem na tym forum. Nie mam natomiast zamiaru płacić za oglądanie fotek zegarków  ani tym bardziej za przeglądanie działu " żarty ..""

Wchodzę codziennie zobaczyć 3-4 wątki, co nowego , co słychać i tyle. Za co tutaj płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, deepex napisał(-a):

Z mojej optyki to jest dramat. Główny rozgrywający milczy, kilkudziesięciu lemingów walczy

 

Dramat może Ci się przydarzyć, jak będziesz w realu tak nieroztropnie dystrybuować epitety. Wtedy może Ci się również znacząco zawęzić optyka spojrzenia, na cokolwiek. Na szczęście my tu jesteśmy bardzo, bardzo tolerancyjni... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, deepex napisał(-a):

(...)Wchodzę codziennie zobaczyć 3-4 wątki, co nowego , co słychać i tyle. Za co tutaj płacić?

Nie za co, a na co. Na utrzymanie forum. Każdy sam dokona wyboru, czy wejdzie do jednego, czy stu tematów, ale aby mógł wyboru dokonać forum musi istnieć. Ktoś chce wpłacić, wpłaci. Ktoś nie chce, to nie wpłaci. Wpłaciłeś bo chciałeś, dostęp do wiedzy miałeś darmowy. 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, deepex napisał(-a):

Z mojej optyki to jest dramat. Główny rozgrywający milczy, kilkudziesięciu lemingów walczy, reszta ma to w du.... Miesiac temu wpłaciłem 300 jednorazowo za to że się wyedukowalem na tym forum. Nie mam natomiast zamiaru płacić za oglądanie fotek zegarków  ani tym bardziej za przeglądanie działu " żarty ..""

Wchodzę codziennie zobaczyć 3-4 wątki, co nowego , co słychać i tyle. Za co tutaj płacić?

Dzięki, że poczułeś się zobowiązany i zapłaciłeś jednorazowo za zdobytą wiedzę. Coś jednak było warte zapłaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.