Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

O ile znam się na matematyce to widzę, z kalkulacji, że nie tylko forum zaraz zgaśnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Antiquarius napisał(-a):

O ile znam się na matematyce to widzę, z kalkulacji, że nie tylko forum zaraz zgaśnie. 

Masz na myśli powolne wypalanie się słońca? 🤔


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Masz na myśli powolne wypalanie się słońca? 🤔

Jest założymy że pieniądze to energia. a ta w ten czy inny sposób pochodzi ze Słońca,  to tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła 100 i ode mnie 🤝

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualizacja listy osób deklarujących wpłatę 100 zł rocznej dobrowolnej składki na utrzymanie forum. Cel 40 000 zł. Do osiągnięcia celu potrzeba 400 darczyńców

 

Uwaga! Może to być wpłata jednorazowa a może być rozłożona na mniejsze kwoty. 

 

1. Antiquarius

2. Beniowski

3. Hecke 

4. AK&AK

5. Sol

6. Pawel88

7. SPS

8. AKPS

9. Lincoln Six Echo

10. rafalmosty

11. petruss

12. andrzejp1242

13. czuszka

14. Nav

15. Krzysiek82

16 dziadek

17 lukebor

18. Paulus57

19. Christo

20. Autor 1984

21. christ0ff

22.kopernik18

23 Lynx27

24. mario1971

25. TylerVega

26. Just_nobody07

27.lort

28. Jan

29. tofiks_th

30. kingcrimson

31. JASI

32. Funky_Koval

33. Photoman

34. rk7000

35. plszcto

36. loco50

37. Eugeniusz Szwed

38. Mirosuaw 

39. pdb

40. Kornel91

41. RysiekOchodzki 

42. Perpetuum Mobile

43. Walter_87

44. rafi

45. Triptical

46. TomcioMiki

47. drobnypijaczek

48. Pionier

49. facecik 

50. a_team

51. christOff

52 Trojin 

53 hugo012

54 piku

55 Picy

56 pisar

57 Astral

 

Brakuje już tylko 343 Patronów  (a nawet pewnie  trochę mniej z racji podwójnych wpłat niektórych Kolegów, tego, że niektórzy nie lubią list, a niektórzy przyznają się do tego w innych wątkach) 

 

JEŚLI KTOŚ DEKLAROWAŁ CHĘĆ PRZYSTĄPIENIA DO AKCJI, A NIE MA GO NA LIŚCIE, NIECH DAJE ZNAĆ

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i coś entuzjazm upadł... Tzn od początku było wiadomo że 400 osób to cel kompletnie nieosiągalny...

 

Proponuję rozesłać jednak te maile z informacją o wsparciu. Może kogoś to wzruszy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy na tę chwilę przyjąć, że 40000 : 60 = tyle, ile trzeba. Czyli po 666,666 zeta mniej więcej na łeb. Nie wiem, co na to np. @satanic, :D, ale ja w to wchodzę!  ;) :lol:

 

wp-content_uploads_2019_07_lec_5d3b0b4b8bfe5.thumb.jpeg.96662bcf7fcecd91269b16a4172862d1.jpeg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ASTRAL napisał(-a):

 

Jeżeli nie interesują Cię jakieś tematy na forum, tudzież wpływają negatywnie na Twój stan psychiczny, lub poczucie estetyki, to jeżeli nie jesteś masochistą, to tam po prostu nie zaglądaj. Chyba nikt Cię do tego nie zmuszał, żeby zaglądać do "żartów"? A może zaglądałeś tam (ale pewnie z niesmakiem i skrzywioną miną) żeby utwierdzać się w przekonaniu o niskim poczuciu humoru forumowiczów? 😉

Wpłaty dokonałem w intencji powrotu jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez wielu forumowiczów tematu tj. "Żarty żartami". 
Skoro zapłaciłem to mam do tego prawo.

 

Zaglądałem tam, a nawet musiałem głównie z powodu, którego nie podałeś, a wielu zna. ;)
Przebiję Twoją składkę i moje prawo będzie większejsze. :P


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Anansi napisał(-a):

Przebiję Twoją składkę i moje prawo będzie większejsze. :P

Bardzo dobrze. Bić się na składki, może się uzbiera🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żeby na liście były uwzględnione wpłaty od użytkowników, którzy wpłacili więcej niż 100 zł . Wiadomo będzie ile dokładnie brakuje do osiągnięcia celu i kogo będzie można wyróżnić za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzysiek82 napisał(-a):

Proponuję, żeby na liście były uwzględnione wpłaty od użytkowników, którzy wpłacili więcej niż 100 zł . Wiadomo będzie ile dokładnie brakuje do osiągnięcia celu i kogo będzie można wyróżnić za pomoc :)

Umieszczenie takiej informacji raczej powinno zależeć od zgody osoby wpłacającej. Formalnie ujmując są to darowizny, a darczyńca ma prawo do zachowania anonimowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzysiek82 napisał(-a):

Proponuję, żeby na liście były uwzględnione wpłaty od użytkowników, którzy wpłacili więcej niż 100 zł . Wiadomo będzie ile dokładnie brakuje do osiągnięcia celu i kogo będzie można wyróżnić za pomoc :)

 

Ale tu widzę problem "logistyczny". Otóż, jeżeli DOKŁADNIE prześledzisz wątek, to zauważysz, że donatorzy, którzy wpłacili więcej niż 100 zł, najpierw publicznie się tym pochwalili, a potem uznali, że nie wypada o tym mówić (innym) ;), ponieważ jest to "bicie piany", itp.  :D

 

 

1 godzinę temu, mariusz9a napisał(-a):

Bardzo dobrze. Bić się na składki, może się uzbiera🤣

 

No to przecież napisałem, że olać "propagację wątku" i wydusić po 666,666 zł z tych, którzy JUŻ się zadeklarowali i będzie szlus.  ;)

 

 

Ale "on a more serious note", może np. "podpytać" paru kolesi, którzy na forum dość mocno eksponowali/eksponują swoje wyroby..? Nie mówię tu o reklamujących swoje Rolexy i Audemarsy "Karolach", bo oni chyba opłacają należny z tej racji datek, ale chyba wiemy, że na forum jest parę innych osób, które - pomimo braku oficjalnej reklamy w postaci opłacanego (bądź nie) prostokącika ;), dosyć sprawnie sobie radzą z ekspozycją swoich produkcji. Dlaczego do nich nie uderzyć z prośbą o "co łaska"..? Zawsze byłoby parę złociszy więcej, a im z kolei "imperatyw moralny" powinien nakazywać "małe co nieco"... No, chyba, że o czymś nie wiem i że w pokorze i ciszy regularnie wpłacają na forum znaczne sumy - w razie takiej sytuacji, proszę mi wybaczyć mój "ordynarny francuski"...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarku, oznacz tych dorobkiewiczów na waleta! Trzeba ich wycisnąć jak cytrynę, do ostatniej kropelki. 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Jarku, oznacz tych dorobkiewiczów na waleta! Trzeba ich wycisnąć jak cytrynę, do ostatniej kropelki. 🤣

 

Mam lepsze wyjście, Mariusz! Zapłać za nich.   :D  ;) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Mam lepsze wyjście, Mariusz! Zapłać za nich.   :D  ;) 

Nie wiem ile i za kogo. 🤦‍♂️

Bądź facet z jajami. Powiedziałeś A, dodaj teraz B. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Nie wiem ile i za kogo. 🤦‍♂️

Bądź facet z jajami. Powiedziałeś A, dodaj teraz B. 

 

Czytasz forum tak samo, jak ja. Niedowład wzrokowy?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, podbiłeś kilka razy temat który od kilku dni nie spadł na drugie miejsce na stronie 😉 Ale  można zgłosić  na walnym, żeby ilość podbić była ważniejsza od czasu podbicia  💪💪💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Ja wiem, że tu nikt nie lubi moderatorów ale nie macie wrażenia, że to nie jest  temat do prywatnych pogaduszek? 😉

To jest walka o przetrwanie, ja już to zrozumiałem. A Ty? Jarek wyda uzurpatorów, Zarząd ich opodatkuje, moderacja ściągnie haracz i będzie git. 😉 Coś w stylu zdjęcia bezpłatnych banerów reklamowych z Forum...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...Wiele zawdzięczam forum i chcę, żeby nadal było aktywne. Napisałem wiadomość do zarządu ile kosztuje reklama na banerze, żeby dodatkowo zasilić fundusz ale jak na razie nie ma konkretnej odpowiedzi. Nie podoba mi się składka na działanie stowarzyszenia, żeby funkcjonowało forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Ech, podbiłeś kilka razy temat który od kilku dni nie spadł na drugie miejsce na stronie 😉 Ale  można zgłosić  na walnym, żeby ilość podbić była ważniejsza od czasu podbicia  💪💪💪

 

Obiecuję w takim razie, że już niczego tu nie podbiję - w żaden sposób.

 

 

40 minut temu, mario1971 napisał(-a):

To jest walka o przetrwanie, ja już to zrozumiałem. A Ty? Jarek wyda uzurpatorów, Zarząd ich opodatkuje, moderacja ściągnie haracz i będzie git. 😉 Coś w stylu zdjęcia bezpłatnych banerów reklamowych z Forum...

 

Ja za swój baner płaciłem, co wyjaśniłem już z 20 razy. Na nikogo też tutaj, ani nigdy nigdzie nie kablowałem.

 

https://sjp.pwn.pl/slowniki/uzurpator.html

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
31 minut temu, Krzysiek82 napisał(-a):

Panowie...Wiele zawdzięczam forum i chcę, żeby nadal było aktywne. Napisałem wiadomość do zarządu ile kosztuje reklama na banerze, żeby dodatkowo zasilić fundusz ale jak na razie nie ma konkretnej odpowiedzi. Nie podoba mi się składka na działanie stowarzyszenia, żeby funkcjonowało forum

Dziękuję Kolego za wsparcie inicjatywy w ten sposób. Partnerzy biznesowy, którzy zapewnią większą kwotę.  Mam nadzieję, że zarządzający forum podejmą temat i dogadacie się szybko.

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.