Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Swoje "pięć groszy" wpłaciłem, bo to nasze forum ...

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Anansi napisał(-a):

 

Mam wrażenie, że o internetowe centrum rozrywki. Ale gdzie w nim miejsce na zegarki i zegary? Policz swoje wpisy poza działem "Po godzinach" (nie żebym się aż tak dowalał, sam też w "Po godzinach" dużo pisałem).

 

Pajacem mogę być i jestem wszędzie. :P

No i super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Anansi napisał(-a):

 

Mam wrażenie, że o internetowe centrum rozrywki. Ale gdzie w nim miejsce na zegarki i zegary? Policz swoje wpisy poza działem "Po godzinach" (nie żebym się aż tak dowalał, sam też w "Po godzinach" dużo pisałem).

Bo to forum, poruszamy tematy wszystkie.

Nie mam ogromnej chęci wstawiać tego samego zegarka w temacie co dziś masz na ręku. Bo to każdy widział, ale jeśli są użytkownicy, którzy chcą się dzielić tym to dobrze.

 Nie jestem znawcą mechaniki precyzyjnej mechanizmów, ale z chęcią o tym poczytam. Zrozumiano?!

Sądzę, że tak. Wiem, że dzieli nas wyjątkowość poglądów, ale niech nie dzieli nas inicjatywa,

Pozdrawiam serdecznie!!!

Łukasz

4 minuty temu, Anansi napisał(-a):

 

Mam wrażenie, że o internetowe centrum rozrywki. Ale gdzie w nim miejsce na zegarki i zegary? Policz swoje wpisy poza działem "Po godzinach" (nie żebym się aż tak dowalał, sam też w "Po godzinach" dużo pisałem).

 

Pajacem mogę być i jestem wszędzie. :P

No ale, bez przesady. Jesteś lekarzem i z tego co wiem masz specjalizację ortopedyczną? Czy się mylę?


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Antiquarius napisał(-a):

Aktualizacja listy osób deklarujących wpłatę 100 zł rocznej dobrowolnej składki na utrzymanie forum. Cel 40 000 zł. Do osiągnięcia celu potrzeba 400 darczyńców.

 

1. Antiquarius

2. Beniowski

3. Hecke 

4. AK&AK

5. Sol

6. Pawel88

7. SPS

8. AKPS

9. Lincoln Six Echo

10. rafalmosty

11. petruss

12. andrzejp1242

13. czuszka

14. Nav

15. Krzysiek82

16 dziadek

17 lukebor

18. Paulus57

19. Christo

20. Autor 1984

21. christ0ff

22.kopernik18

23 Lynx27

24. mario1971

25. TylerVega

26. Just_nobody07

27.lort

28. Jan

29. tofiks_th

30. kingcrimson

31. JASI

32. Funky_Koval

33. Photoman

34. rk7000

35 plszcto

 

Brakuje już tylko 365 Patronów :)

 

JEŚLI KTOŚ DEKLAROWAŁ CHĘĆ PRZYSTĄPIENIA DO AKCJI, A NIE MA GO NA LIŚCIE, NIECH DAJE ZNAĆ.

Jakaś aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapoznanie się ze strukturą forum NAWCC. Też utrzymuje się z dobrowolnych wpłat głównie (o zgrozo, koszt utrzymania jest zbliżony do naszego, cóż od dawna robimy się coraz droższym krajem), znajdzie się nieco stałych reklam. Nie ma tam ani żartów, ani alkoholi itp 

 

https://mb.nawcc.org/


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Anansi napisał(-a):

Proponuję zapoznanie się ze strukturą forum NAWCC. Też utrzymuje się z dobrowolnych wpłat głównie (o zgrozo, koszt utrzymania jest zbliżony do naszego, cóż od dawna robimy się coraz droższym krajem), znajdzie się nieco stałych reklam. Nie ma tam ani żartów, ani alkoholi itp 

 

https://mb.nawcc.org/

A ja proponuję spotkanie F2F!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Autor1984 napisał(-a):

A ja proponuję spotkanie F2F!

 

Od kilku lat poruszam się wyłącznie pomiędzy domem a pracą. Kiedy przestanę pracować i będę jeszcze żył, sprawa się jeszcze bardziej uprości.

Przepraszam Pozostałych za OT.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Anansi napisał(-a):

 

Od kilku lat poruszam się wyłącznie pomiędzy domem a pracą. Kiedy przestanę pracować i będę jeszcze żył, sprawa się jeszcze bardziej uprości.

Przepraszam Pozostałych za OT.

Ale możemy? Jest taka w ogóle możliwość?


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Anansi napisał(-a):

Proponuję zapoznanie się ze strukturą forum NAWCC. Też utrzymuje się z dobrowolnych wpłat głównie (o zgrozo, koszt utrzymania jest zbliżony do naszego, cóż od dawna robimy się coraz droższym krajem), znajdzie się nieco stałych reklam. Nie ma tam ani żartów, ani alkoholi itp 

 

https://mb.nawcc.org/

Czymś trzeba się różnić. Nasze forum mi się bardziej podoba. Ponadto Narodowe w nazwie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, jakby w odpowiednim okresie forum przypominało o przekazaniu 1,5% podatku na działalność stowarzyszenia. Ja byłbym w stanie to robić - trudno pieski nie dostaną :P

 

Ponad to dobrze by zadziałała np zmiana koloru nicka dla osób, które dokonały wpłaty.

 

 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Funky_Koval napisał(-a):

fajnie, jakby w odpowiednim okresie forum przypominało o przekazaniu 1,5% podatku na działalność stowarzyszenia. Ja byłbym w stanie to robić - trudno pieski nie dostaną :P

 

Ponad to dobrze by zadziałała np zmiana koloru nicka dla osób, które dokonały wpłaty.

 

 

 

Kiedyś Admin zmieniał po wpłacie tytuł na Przyjaciel Klubu. Usuwałem to, aż przestał. ;)


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jak już się tak to rozkręciło to myślę że dodanie PayPal’a czy Revoluta nie powinno być już chyba dużym problemem?

Trzeba działać zanim temat zdechnie ponownie. 

Otworzyłoby to też prostszą drogę do bazarku co niektórym forumowiczom… wtedy to nawet można by opodatkować dział poszukuję 🫢, bo jak na razie to kupić kupiłem z poszukiwań, a sprzedać nie sprzedałem tutaj nic… chociaż w ostatnie półtorej roku wymieniłem dużą część swojej zegarkowej kolekcji.

Edytowane przez Londek
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nasze wpłaty i wydatki na rzecz utrzymania klubowego forum:

Pozycja wydatki to: księgowość, adres, alerty bankowe, mini firma, WEBH, administracja 

 

Luty 2024

455,00 zł od 16 klubowiczów

 

 

Marzec 2024

705,00 zł od 17 klubowiczów

 

 

Kwiecień 2024

do 30-04-2024 wpłaty  475,00 zł od 9 klubowiczów

do 30-04-2024 wydatki  3.515,58 zł 

 

Maj 2024

do 8-05-2024 wpłaty 2.425,20 zł  

do 8-05-2024 wydatki 3.208,08 zł

 

 

Jak bardzo wyraźnie widać wyżej, to się nie może udać ! Ale, dzięki pospolitemu ruszeniu rysuje się już promyk nadziei  Tu żadne dyskusje i dobre rady nic nie dadzą, potrzebne są prawdziwe pieniądze na rachunku KMZiZ  na utrzymanie naszego klubowego forum.

 

Gdzieś padło pytanie ile kosztuje utrzymanie Stowarzyszenia KMZiZ - już odpowiadam, kosztuje miesięcznie 196,80 zł - tj. koszt utrzymania adresu siedziby Stowarzyszenia, a w tym tzw. poczta i kancelaria księgowości.

 

 

To co jest uwidocznione w maju, w wydatkach nie uwzględniona jest opłata za następny miesiąc lub kwartał lub rok, za serwer. Miesięcznie jest to 555,90 zł Jeśli będzie więcej na rachunku to zapłacimy za co najmniej kwartał aby było taniej. Wpłaty obejmują wszystko co weszło na rachunek do dzisiaj czyli wpłaty za bazarek, wpłaty na rzecz utrzymania forum i dwie wpłaty składek członkowskich. 

 

Niech to nie zabrzmi jak chwalenie się, ale we wpłatach na rzecz forum ja również aktywnie uczestniczę. Uważam, że skoro apeluję i proszę o wpłaty, to jako pierwszy powinienem dać dobry przykład. Też jestem klubowiczem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 poszło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualizacja listy osób deklarujących wpłatę 100 zł rocznej dobrowolnej składki na utrzymanie forum. Cel 40 000 zł. Do osiągnięcia celu potrzeba 400 darczyńców.

 

1. Antiquarius

2. Beniowski

3. Hecke 

4. AK&AK

5. Sol

6. Pawel88

7. SPS

8. AKPS

9. Lincoln Six Echo

10. rafalmosty

11. petruss

12. andrzejp1242

13. czuszka

14. Nav

15. Krzysiek82

16 dziadek

17 lukebor

18. Paulus57

19. Christo

20. Autor 1984

21. christ0ff

22.kopernik18

23 Lynx27

24. mario1971

25. TylerVega

26. Just_nobody07

27.lort

28. Jan

29. tofiks_th

30. kingcrimson

31. JASI

32. Funky_Koval

33. Photoman

34. rk7000

35 plszcto

36 loco50

37. Eugeniusz Szwed

38 Mirosuaw 

39 pdb

 

Brakuje już tylko 361 Patronów :)

 

JEŚLI KTOŚ DEKLAROWAŁ CHĘĆ PRZYSTĄPIENIA DO AKCJI, A NIE MA GO NA LIŚCIE, NIECH DAJE ZNAĆ

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło. Idźmy na żywioł, ale proszę o kontynuowanie listy. Dajmy znać reszcie i pokażmy dla zarządu jak to wygląda.. zobaczymy jaka będzie odpowiedź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Kto da 300?  :D  ;) 

 

Nie gramy o złote kalesony ;)

 

Wpłaciłem stówę przez link z załączonego obrazka, płatność blikiem, bez żadnych prowizji.

 

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Kto da 300?  :D  ;) 

Koledzy trzymajmy wspólny front. Wpłaty są dobrowolne. Nie licytujmy się teraz, chodzi o ekipę która weźmie to na klatę ;)

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Nie gramy o złote kalesony ;)

 

Jesteś pewien, że to ja powinienem być adresatem tekstu powyżej..?  ;)

 

5 minut temu, Antiquarius napisał(-a):

Koledzy trzymajmy wspólny front. Wpłaty są dobrowolne. Nie licytujmy się teraz, chodzi o ekipę która weźmie to na klatę. 

 

Jak wyżej - to raczej nie do mnie powinno być skierowane.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło 100.

I oczywiście proszę o dopisanie do listy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

 

Nie gramy o złote kalesony ;)

 

Wpłaciłem stówę przez link z załączonego obrazka, płatność blikiem, bez żadnych prowizji.

 

Bez tytułu.jpg

 

Jakim cudem? Przedwczoraj do 50 doliczyło 6.99. :(
1223119629_Screenshot2024-05-06at17-25-03BLIK.png.dbcbb82b2e0bccc804cc652f47140f9a.png

 

619359432_Imag001.jpg.41c3487453022b18590861abb316441e.jpg

 

Od hojniejszych nie pobiera haraczu???

Edytowane przez Anansi

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Anansi napisał(-a):

Od hojniejszych nie pobiera haraczu???

 

Oj, Anansi! Przecież jesteśmy w Najjaśniejszej - nie wiedziałeś, że Większe Ananansi zawsze znajdą sposób na optymalizację podatkową..?  ;)  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Funky_Koval napisał(-a):

fajnie, jakby w odpowiednim okresie forum przypominało o przekazaniu 1,5% podatku na działalność stowarzyszenia. 

Stowarzyszenie KMZiZ nie ma statusu OPP.

41 minut temu, Londek napisał(-a):

To jak już się tak to rozkręciło to myślę że dodanie PayPal’a czy Revoluta nie powinno być już chyba dużym problemem?

Jest problem z PayPal'em dla Stowarzyszenia... biurokracja...


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Jesteś pewien, że to ja powinienem być adresatem tekstu powyżej..?  ;)

 

 

Nie wiem, nie czytałem całego wątku. Coś przegapiłem? Chodziło mi raczej o to, że nie ma co rywalizować kto da więcej. W tego typu zbiórkach ważniejsze jest żeby znaleźć 1000 osób, które dadzą przysłowiową dychę, niż 2 osoby, które dadzą po 5K, choć finansowo wychodzi na jedno.

 

 

8 minut temu, Anansi napisał(-a):

 

Jakim cudem? Przedwczoraj do 50 doliczyło 6.99. :(
1223119629_Screenshot2024-05-06at17-25-03BLIK.png.dbcbb82b2e0bccc804cc652f47140f9a.png

 

Nie mam pojęcia, płaciłem blikiem ING, czy jest możliwe, że z innego banku kasują prowizję???

Albo spróbuj jeszcze raz, dzisiaj ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.